Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Fshese me avull Nano Plus Rovus

Photo
Video

Përdorni fuqinë e nano avullit të nxehur për të pastruar shtëpinë tuaj pa kimikate të shtrenjta ose të dëmshme, thjesht ujë të zakonshëm nga çezma. Fshesa Rovus Nano Plus e re, e përmirësuar është inovative për përdorim në të gjitha dyshemetë, tapet dhe tekstile që mund të përballojnë nxehtësinë deri në 120 °C. Avulli nano është gati në sekonda dhe vret 99,9% të baktereve dhe mikrobeve.

Fshese me avull Nano Plus Rovus
15,990 Lekë
9,114 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Përdorni fuqinë e nano avullit të nxehur për të pastruar shtëpinë tuaj pa kimikate të shtrenjta ose të dëmshme, thjesht ujë të zakonshëm nga çezma. Fshesa Rovus Nano Plus e re, e përmirësuar është inovative për përdorim në të gjitha dyshemetë, tapet dhe tekstile që mund të përballojnë nxehtësinë deri në 120 °C. Avulli nano është gati në sekonda dhe vret 99,9% të baktereve dhe mikrobeve.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastrim i thellë, me avull

Fshesa Rovus Nano Floor Steamer Plus e re dhe e përmirësuar vë fuqinë e plotë të teknologjisë nano me avull për të punuar në shtëpinë tuaj. Me prekjen e një butonit ju mund t'i jepni familjes tuaj shpejt dhe me lehtësi një mjedis më të pastër dhe të sigurt me ujë të zakonshëm çezme, higjenizoni dysheme ose tapete, dyshekë ose sipërfaqe të tjera të sheshta tekstili që i rezistojnë nxehtësisë së lartë.

Rovus Nano Floor Steamer Plus

Nano teknologji për më shumë fuqi me më pak përpjekje

Fshesa me avull Rovus Nano Plus përmban një dhomë avulli që kontrollon me zgjuarsi temperaturën, presionin dhe shpejtësinë e ujit të nxehtë në mënyrë që molekulat të përplasen me njëra-tjetrën derisa të bëhen me madhësi nano. Këto molekula ultra të vogla mund të depërtojnë më thellë në sipërfaqet që dëshironi të pastroni, duke u tharë shpejt dhe duke i lënë ato të pastra dhe të sigurta, pa mbetje toksike.

Rovus Nano Floor Steamer Plus

Karakteristikat kryesore

 • Rovus Nano Floor Steamer Plus

  Avull Nano gati në 10s

 • Rovus Nano Floor Steamer Plus

  Eliminon 99,9% mikrobet dhe bakteriet

 • Rovus Nano Floor Steamer Plus

  Funksion për kontrollin e avullit

 • Rovus Nano Floor Steamer Plus

  Për pllaka, dysheme të forta, tapet dhe tekstile të tjera

 • Rovus Nano Floor Steamer Plus

  Miqsore për mjedisin – pastrim natyral

 • Rovus Nano Floor Steamer Plus

  Kokë funksionale

 • Rovus Nano Floor Steamer Plus

  Kabëll 6m i gjatë

 • Rovus Nano Floor Steamer Plus

  2 peceta drejtkëndëshe - një për dysheme dhe një për tapet

E gjithanshme, ekonomike dhe efektive

Fuqia natyrale e avullit të nxehur pastron dhe dezinfekton pa përdorimin e kimikateve të shtrenjta ose të dëmshme, duke e bërë atë veçanërisht të sigurt për shtëpitë me fëmijë të vegjël dhe kafshë shtëpiake dhe duke ju kursyer shpejt para.

Vret bakteret, viruset dhe mikrobet, për t’i dhënë familjes tuaj një mjedis jetese më të shëndetshëm dhe për t’i mbajtur të sigurta.

Pastrimi me avull nano sterilizon - vret 99.9% të baktereve dhe higjenizon dyshemetë dhe sipërfaqet e tjera. Kjo sepse avulli nano i krijuar është më i nxehtë se pastrimi me një leckë të zakonshme. Pastrimi me avull është miqësor për fëmijët dhe kafshë shtëpiake.

Rovus Nano Floor Steamer Plus

Miqësore për mjedisin

Nuk përdor kimikate të dëmshme dhe toksike si zbardhues dhe amoniak dhe nuk lë kimikate dhe mbetje të dëmshme. Shumë agjentë pastrues përmbajnë hipoklorit natriumi, sepse është një agjent oksidues, mund të shkaktojë djegie në kontakt ose dëmtim të lëkurës.

Rovus Nano Floor Steamer Plus

Heq alergjenët për më pak irritim

Nëse vuani nga alergji ose astmë, pastrimi me avull është një metodë e dobishme pastrimi. Meqenëse avulli është një substancë natyrale nuk shkakton një reagim të dëmshëm ndaj atyre që vuajnë nga alergjitë ose astma.

Rovus Nano Floor Steamer Plus

Shkatërron yndyrën, papastërtitë dhe njollat

Pastruesit me avull pastrojnë në mënyrë më efektive se sa një pastrues tradicional ose me kovë. Pastruesi me avull nano do të sterilizojë gjithashtu dyshemenë tuaj. Pastrimi me avull gjithashtu nuk lë mbetje në sipërfaqe, në mënyrë që ato të duken më të shkëlqyera. Përdorimi i pastruesve të avullit lë dyshemen të thahet më shpejt sesa pastrimi me një leckë dhe kovë dhe kursen përpjekje për pastrimin e dyshemesë në dorën dhe gjunjët tuaj.

Rovus Nano Floor Steamer Plus

Eliminon aromat e pakëndshme nga kafshët shtëpiake, pirja e duhanit dhe më shumë

Ndërsa nano avulli bën një punë të shkëlqyeshme me dezinfektimin dhe eleminimin e baktereve dhe grimcave më të imta, dhe gjithashtu higjenizon sipërfaqet, ajo gjithashtu parandalon që aroma e pakëndshme të mbetet në shtëpinë tuaj.

Rovus Nano Floor Steamer Plus

Multifunksional, ekonomike & miqesorë për mjedisin

 • Rovus Nano Floor Steamer Plus

  Kurseni para

  Avulli është më i lirë në planin afatgjatë sesa përdorimi i produkteve të pastrimit. Thjesht keni shpenzimet fillestare për blerjen e pajisjes. Kjo pasohet nga përdorimi i vazhdueshëm i energjisë elektrike dhe ujit. Ekuilibroni këtë kundrejt kostove të vazhdueshme të blerjes së detergjenteve dhe produkteve të tjera pastruese.

 • Rovus Nano Floor Steamer Plus

  Kurseni kohë

  Ju mund të kurseni kohë në shtëpinë tuaj duke përdorur një pastrues me avull. Është e lehtë të pastrosh dyshemetë dhe pllakat me një fshese me avull, duke hequr qafe papastërtitë, pluhurin dhe njollat, vetëm me një shpërthim nëse është me avull - nuk nevojiten mjete shtesë.

 • Rovus Nano Floor Steamer Plus

  Kurseni hapësirë

  Me fshesën e avullit ju duhet vetëm hapësirë e mjaftueshme për të ruajtur atë. Në vend që të keni për të ruajtur një kova, fshesa, lecka dhe detergjent.

I përshtatshëm për shumicën e dyshemeve dhe tekstileve të forta

Nano avulli super i nxehtë është gati në sekonda, me 3 nivele të rregullueshme për t'ju dhënë më shumë kontroll, nga pastrimi i lehtë tek higjenizimi dhe fërkimi. Dhe dy skaje të ndryshme për përdorime të ndryshme. Mund të përdorni 2 koka të ndryshme; drejtkëndëshe një për sipërfaqet normale dhe trekëndëshe (aksesorë shtesë i cili mund të blihet) për qoshet dhe zonat më të vështira për tu arritur.

 • Rovus Nano Floor Steamer Plus

  Një pecete me mikrofibër e krijuar posaçërisht mbron dyshemetë tuaja dhe mund të përdoret në të gjitha sipërfaqet e forta që mund të përballojnë nxehtësinë deri në 120 ° C.

 • Rovus Nano Floor Steamer Plus

  Ndryshoni kokën e fshesën duke vendosur aksesorin për tapete dhe sillni fuqinë e avullit të dyshemesë në të gjitha tekstilet e përshtatshme - pastrimin, higjenizim dhe freskim për tapetët, dyshekët dhe më shumë.

 • Rovus Nano Floor Steamer Plus

  Bashkëngjisni furçën në fund për të shtuar aftësinë e pastrimit të dyshemesë, duke hequr njollat kokëforta dhe pluhurin me lehtësi.

Projektuar për lehtësinë e përdorimit nëpër shtëpi. Paketa përfshin:

 • Njësia kryesore me dizajn të lehtë e bën fshesën të lehtë për të manovruar, plus kabëll 6m.
 • Rezervuari i ujit 400ml lejon deri në 27 minuta përdorim të pandërprerë.
 • 2 peceta mikrofibër.
 • Ndërsa përdorni fshesën për dysheme, përdorni aksesorin e rrëshqitësit të tapetit për një efekt edhe më të mirë.
 • Pecetat mund të lahen në lavatriçen tuaj, që do të thotë se nuk keni pse të blini peceta shtesë.
Rovus Nano Floor Steamer Plus

Aksesorë shtesë:

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star