Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Jastëk Memosan Klasik MF Dormeo

Photo
Video
-30%

Jastëku është bërë me material memori dhe është ideal për të gjithë stilet e gjumit. Ju mund të rregulloni individualisht lartësinë e jastëkut sipas nevojave tuaja personale. Siguron sipërfaqe gjumi anti-alergjike dhe të ajrosshme. Këllëfi mund te hiqet dhe mund të lahet në 60 °C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Përmasa e jastëkut është 50X70 cm.

Jastëk Memosan Klasik MF Dormeo

Çmimi: 5,490 Lekë


Oferta: 3,840 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëku është bërë me material memori dhe është ideal për të gjithë stilet e gjumit. Ju mund të rregulloni individualisht lartësinë e jastëkut sipas nevojave tuaja personale. Siguron sipërfaqe gjumi anti-alergjike dhe të ajrosshme. Këllëfi mund te hiqet dhe mund të lahet në 60 °C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Përmasa e jastëkut është 50X70 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Sikur të ishte krijuar vetëm për ty

Po kërkoni një jastëk klasik me veti anatomike? Dormeo Memosan Classic MF është jastëku i duhur për ju. Është bërë me material memori i cili përshtatet në mënyrë perfekte dhe optimale me konturet e kokës, qafës dhe shpinës, duke ju dhënë një ambient të personalizuar gjumi. Jastëku është i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Ju mund ta hapni zinxhirin e jastëkut anash dhe të rregulloni lartësinë dhe butësinë e jastëkut duke shtuar ose hequr një pjesë të mbushjes me material memori.

Antialergjik dhe i freskët

Ky jastëk është ideal për njerëzit që vuajnë nga alergjitë duke ofruar një ambient të freskët dhe të pastër gjumi. Pjesët anësore të mbulesës janë material AirX System i cili siguron qarkullim optimal të ajrit nëpër jastëk dhe e mban atë të freskët dhe të thatë. Këllefi i saj mund të hiqet dhe të lahet për më shumë higjene.

Të dhëna teknike
Lartësia 17 cm
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë