Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Jorgan i Lehtë V3 Dormeo Aloe Vera

Photo
Video

Jorgani Aloe Vera është plotësisht i ajrosshëm dhe i projektuar posaçërisht për stinët e ngrohta. Rekomandohet për të gjithë ata që kërkojnë një jorgan jashtëzakonisht të butë, miqësor ndaj lëkurës dhe mirëmbajtje të lehtë. Lahet në lavatriçe në 60°C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Në dispozicion 2 përmasa: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Jorgan i Lehtë V3 Dormeo Aloe Vera
Nga 5,990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgani Aloe Vera është plotësisht i ajrosshëm dhe i projektuar posaçërisht për stinët e ngrohta. Rekomandohet për të gjithë ata që kërkojnë një jorgan jashtëzakonisht të butë, miqësor ndaj lëkurës dhe mirëmbajtje të lehtë. Lahet në lavatriçe në 60°C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Në dispozicion 2 përmasa: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbulohuni gjatë natës me një jorgan qetësues, të ri dhe të përmirësuar me Aloe Vera

Këtë herë ne e kemi fshehur pjesën më të mirë të jorganit pikërisht në mbulesën e tij. Mbulesa e jorganit Dormeo Aloe Vera është e mbushur me dhuratën e pasur të natyrës Aloe Vera për të rritur ndjeshmërinë dhe ndjesinë e butë që kjo bimë e mrekullueshme shëruese siguron natyrshëm.

Trajtimi me Aloe Vera rigjeneron pëlhurën për t'i dhënë atyre butësi në prekje dhe në lekurë.

Fuqia shëruese e Aloe Vera

E njohur si "bima e pavdekësisë", "zambaku i shkretëtirës" dhe "shërues i heshtur", Aloe Vera është e mbushur me lëndë ushqyese, vitamina, minerale dhe aminoacide. Përveç vetive të saj qetësuese dhe rigjeneruese, Aloe Vera është një antibakterial natyral dhe antiseptik dhe rekomandohet veçanërisht për njerëzit me lëkurë të ndjeshme, të dëmtuar nga alergjia.

Kështu që mund të jeni të sigurt se jorgani Dormeo Aloe Vera është një zgjedhje e zgjuar për njerëzit me lëkurë të ndjeshme dhe ata që janë të prirur ndaj alergjive.

Fibrat e reja viscose rrisin butësinë dhe rregullojnë temperaturën

Jorgani Dormeo Aloe Vera përmban jo vetëm mikrofibra të përparuara Wellsleep - ne kemi shtuar gjithashtu fibra të reja viskoze për të siguruar butësi dhe komoditet edhe më të madh. Fibrat viskoze bazohen natyrshëm me vetitë e shkëlqyera të termorregullimit dhe menaxhimin e lagështisë për ta mbajtur mjedisin tuaj të gjumit higjenik dhe të pastër gjatë të gjitha stinëve.

Paketim unik për ruajtje efikase

Jorgani i ri Aloe Vera vjen i paketuar mjeshtërisht në një qese vakumi të ripërdorshme, kështu që ju mund të ruani në mënyrë efikase dhe të sigurt edhe pas blerjes.

Mikrofibra të Avancuar WellSleep®

Ne kemi mbushur jorganin me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për t'ju siguruar një gjumë jashtëzakonisht të rehatshëm si mbi pupla. Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® janë të gjithanshme në përdorim dhe funksion. Ata kanë veti të mëdha termike dhe janë shumë të këndshme në prekje.

Struktura unike e mikrofibrave krijon xhepa ajri që shtojnë volumin shtesë të jorganit. Kjo siguron ndjesinë e adhurimit, duke e bërë atë të veçantë krahasuar me jorganet e tjerë sintetik.

Mikrofibrat gjithashtu kanë thithje minimale të lagështisë, gjë që i bën ato rezistente ndaj njollave. Nëse derdhni diçka, jorgani mund të lahet me 60 °C.

Avantazhet e Jorganit Aloe Vera:

 • Pasuruar me Aloe Vera dhe perfekte për lëkurë të ndjeshme.
 • I butë, termik, komod.
 • Material plotësisht i ajrosshëm për qarkullim shtesë të ajrit.
 • I përshtatshëm për ata që janë të prirur ndaj alergjive dhe të ndjeshëm ndaj pluhurit.
 • Siguron butësi ndaj lëkurës tuaj.
 • Lehtë për tu pastruar dhe mirëmbajtur.
 • E disponueshme në përmasë: 140 x 200cm dhe 200 x 200cm.

Avantazhet:

 • Mbulesa e pasuruar me Aloe Vera, duke i siguruar asaj një ndjesi butësie.
 • Material miqësore per lekuren dhe rivitalizues.
 • Jorgan jashtëzakonisht i rehatshëm.
 • Jorgani është i lehtë dhe ajroset lehtësisht.
 • Mbron nga marimangat e pluhurit, papastërtitë dhe bakteret.
 • Mirëmbahet shumë lehtë - lahet në 60 °C.

Rekomandohet për:

 • Të gjithë ata që vlerësojnë ndjesinë e butësisë.
 • Kushdo që kërkon një jorgan termikisht të ngrohtë, por të lehtë.
 • Kushdo që kërkon një jorgan me cilësi të mirë.
 • Njerëzit me lëkurë të ndjeshme.
 • Njerëzit të cilët janë të prirur për alergji.
Të dhëna teknike
Add Info duvet is vacuum packed in reusable vacuum bag with inlay
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% polyester (softdream micro fibres) with Aloe Vera finish
Mbushja 100% polyester (Wellsleep® advanced micro fibres), 200 gsm
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200cm, 200x200cm
Stina verë
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star