Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Jastëk Air+ Smart Dormeo

Photo
Video
-30%

Jastëku Air+ Smart me teknologjinë Octaspring® Dormeo është krijuar për t'u përshtatur me çdo pozicion gjumi. Dizajn 2në1, njëra anë klasike dhe tjetra anatomike. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut sipas kërkesave tuaja personale. Përmasa 40x60cm dhe i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Lahet në 40°C.

Jastëk Air+ Smart Dormeo

Çmimi: 5,490 Lekë


Oferta: 3,840 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëku Air+ Smart me teknologjinë Octaspring® Dormeo është krijuar për t'u përshtatur me çdo pozicion gjumi. Dizajn 2në1, njëra anë klasike dhe tjetra anatomike. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut sipas kërkesave tuaja personale. Përmasa 40x60cm dhe i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Për një gjumë të qetë

Jastëku Dormeo AIR+ smart është dizenjuar për tu përshtatur me çdo lloj pozicioni gjumi dhe zvogëlon lëvizjet dhe kthimet gjatë gjumit. Ju mund të zgjidhni ndërmjet 2 anëve dhe të përshtasin jastëkut sipas pozicionit tuaj të gjumit. I kthyeshëm dhe me zinxhir për të përshtatur lartësinë sipas dëshirës tuaj. 

Teknologji e avancuar

Zgjidhni anën anatomike me tubin Octaspring® për mbështetje anatomike për qafën dhe shpinën. Tubi Octaspring është i përbëre nga materiale cilësore poliuretane dhe memori dhe me një strukturë si hoje blete me një hapësirë në mes e cila është elastike, lejon qarkullimin e ajrit dhe siguron një ambjet gjumi më higjenik.

Ana klasike për më shumë butësi

Nëse e ktheni atë, ju do të shijoni butësinë sikur po flini "mbi pupla". Ana klasike është me material mikrofibra të avancuaraWellsleep®, që sigurojnë vetëajrosje të plotë. Falë këtyre materialeve, jastëku është shumë i butë dhe në pjesët anësore me material AirX system, për të siguruar një ambjent gjumi të thatë e të freskët.

Mbulesë e trajtuar për rehati makismale

Mbulesa e jastëkut Dormeo AIR+ smart përmban fibra TencelTM Modal - butesi natyrale. Përveç kësaj, mbulesa është gjithashtu e pasuruar dhe e trajtuar me CleanEffect®, anti-bakteriale, anti-mykotike dhe kundra aromave të pakëndshme.

I përshtatshëm për çdo lloj pozicioni gjumi

Trajtuar me Adaptive në mbulesën e saj, për t'ju përgjigjur temperaturës së trupit, duke ju ofruar ngrohtësi në dimër dhe freski në verë. Jastëku është i disponueshëm në përmasë 40x60 cm dhe i përshtatshëm për të gjithë pozicionet e gjumit: anash, me shpinë, me bark. Jastëku mund të lahet në 40°C.

Kujdes: Hiqni tubnin Octaspring përpara larjes. Për të parandaluar mbedhjen, shkundeni mirë pas larjes dhe gjatë tharjes. Bëni kujdes që të thahet plotësisht.

Të dhëna teknike
Bërthama Head chamber: 100% polyester (Wellsleep®); Neck chamber: polyurethane foam (Ecocell®) tube, viscoelastic polyurethane foam wrapping (memory foam)
Forma e jastëkut Anatomik
Lartësia 17 cm
Linja Dormeo Harmony
Mbulesa 24% Tencel ModalTM; 76% Polyester; Side fabric: AirX System Inner cover: 100%Polyester
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 40x60 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë