Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Jorgan dhe Jastëk AdaptiveGO Dormeo

Photo
Video
-60%

Super i butë, cilësi premium, i përdorshëm gjatë gjithë vitit falë teknologjisë inovative termo-rregulluese. Kur keni vapë ju freskon, kur keni ftohtë ju jep një përqafim të ngrohtë. I lehtë, shumë i ngrohtë dhe lehtësisht i ajrosshëm. 3 ngjyra të mrekullueshme: gri, krem dhe mente. Seti tek 140x200 + 1 jastëk + çantë, seti dopjo 200x200 + 2 jastëk + çantë.

Jorgan dhe Jastëk AdaptiveGO Dormeo

Çmimi: Nga 11,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 4,796 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Super i butë, cilësi premium, i përdorshëm gjatë gjithë vitit falë teknologjisë inovative termo-rregulluese. Kur keni vapë ju freskon, kur keni ftohtë ju jep një përqafim të ngrohtë. I lehtë, shumë i ngrohtë dhe lehtësisht i ajrosshëm. 3 ngjyra të mrekullueshme: gri, krem dhe mente. Seti tek 140x200 + 1 jastëk + çantë, seti dopjo 200x200 + 2 jastëk + çantë.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati maksimale me setin AdaptiveGo

Për një gjumë të mirë gjatë gjithë natës e për tu zgjuar të shplodhur, të relaksuar dhe plot energji për një ditë të re. Ky set është dizenjuar për të balancuar butësinë dhe mbështetjen, e për t'ju ofruar gjumë të qetë përgjatë gjithë vitit.

Seti përfshin:

  • Jorgan i cilësisë së lartë për tu përdorur në çdo sezon, shumë i butë
  • Jastëk klasik i përshtatshëm për çdo pozicion gjumi
  • Çantë praktike, për të marrë me vete setin nëse udhëtoni

I disponueshëm në ngjyrat: Gri, Krem dhe Mente.

Dormeo AdaptiveGO Pillow and Duvet and A Reusable Bag Set

Ngrohtë apo ftohtë? Lëreni trupin tuaj të zgjedh.

Nëse është shumë ftohtë apo shumë nxehtë, mbuloheni ose jo gjatë natës apo keni probleme me gjumin, ndoshta këto ju ndodhin për shkak se jeni duke përdorur jorganin ose jastëkun e gabur.

Zgjidhja është seti i ri AdaptiveGo me teknologji inovative termo-rregulluese. Sekreti është qe eshte i trajtuar me HeiQ Smart Temp teknoligjia revolucionare e zhvilluar në Zvicër, e cila eshte e aplikuar në mbulesën e jastëkut dhe jorganit. Ai e shndërron atë në një material unik përgjegjës per të reaguar në baze te temperaturës se trupit tuaj. Kur filloni të ngroheni, materiali thith nxehtësinë dhe lagështinë, duke e bërë atë të avullojë më shpejt për t'ju qetësuar. Kur nxehtësia e trupit tuaj ulet, avullimi dobësohet dhe pëlhura ju mban ngrohtë këndshëm.

Dormeo AdaptiveGO Pillow and Duvet and A Reusable Bag Set

E lehtë, e rehatshme dhe lehtësisht e ajrosshme

Seti jorgan dhe jastëk AdaptiveGo janë me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, që do të sigurojnë ajrosje maksimale, kështu ju do të ndjeheni mirë gjatë gjithë natës. Eshte praktik per tu perdorur gjate gjithe vitit pa marre parasysh se ne cilin sezon ndodhemi. Fale materialeve te perdorura, jorgani eshte shume i lehte ne peshe, i kendshem per lekuren dhe shume i ngrohte.

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® ju ofrojnë një butësi të paimagjinueshme. Personat me lekurë të ndjeshme apo alergjik janë të mbrojtur me këtë set pasi ëshë hipoalergjik dhe i këndshëm për lëkurën.

Dizajn tërheqës dhe modern

Jorgani është shumë i butë dhe me materiale speciale, qepje interesante për të krijuar një model sa më të bukur.

Material i cilësisë së lartë i cili është i qepur nga një numri i lartë fijesh. Jorgani dhe jastëku AdaptiveGo janë të qepura në mënyrë të atillë për të siguruar qëndrueshmëri, rezistencë butësi dhe ndjesi të këndshme në prekje. E garantuar që do të ruaj cilësinë origjinale edhe pas shumë vite përdorimi.

Qepja e jorganit dhe jastëkut është diznejuar në mënyrë që mbushja të jetë e barabartë në çdo pjesë të saj. Kjo është bërë në mënyrë që mbushja të mos mblidhet në fund të jorganit.

Dormeo AdaptiveGO Pillow and Duvet and A Reusable Bag Set

Regulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut në mënyrë individuale

Jastëku AdaptiveGO i jep qafës mbështetjen e duhur dhe siguron një pozicon optimal për shpinën. Ju mund të personalizoni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut duke hequr ose shtuar mbushjen e tij. Jastëku është me zinxhir anash. Kështu ju mund të keni një jastëk sipas dëshirës tuaj i cili do t'ju ofrojë mbështetjen e duhur për shpinën dhe qafën, pamvaresisht sesi ju flini me shpine, anash ose me bark.

Dormeo AdaptiveGO Pillow and Duvet and A Reusable Bag Set

Lehtësi në mirëmbajtje

Seti mund të lahet në 40°C. Për të parandaluar ngjeshjen, shkundeni mirë jorganin dhe jastëkut pas larjes dhe gjatë tharjes. Sigurohuni që të thahet plotësisht.

Seti është i përshtatshëm për:

  • Personat të cilët djerësinë gjatë gjumit
  • Personat të cilët vuajnë nga alergjitë
  • Personat që duan të bëjnë një gjumë të qetë
  • Personat të cilët pëlqejnë jorgan dhe jastëk të butë
Dormeo AdaptiveGO Pillow and Duvet and A Reusable Bag Set
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë