Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Set tavash me kapak Royal Supreme Glass

Photo
Video
-50%

Mish viçi, pulë, peshk, patate, perime… pa marrë parasysh se çfarë po piqni, ky set do t'ju ndihmojë të bëni darkën tuaj të preferuar me pak stil tradicional dhe është mjaft i bukur për t'u shërbyer nga tavolina. Bërë nga xhami borosilikat dhe veshje PPG Xylan për gatim me pak yndyrë dhe larje të lehtë. Rezistent ndaj nxehtësisë dhe të ftohtit, mund të përdoret në frigorifer, mikrovalë dhe furrë.

Set tavash me kapak Royal Supreme Glass

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 4,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Mish viçi, pulë, peshk, patate, perime… pa marrë parasysh se çfarë po piqni, ky set do t'ju ndihmojë të bëni darkën tuaj të preferuar me pak stil tradicional dhe është mjaft i bukur për t'u shërbyer nga tavolina. Bërë nga xhami borosilikat dhe veshje PPG Xylan për gatim me pak yndyrë dhe larje të lehtë. Rezistent ndaj nxehtësisë dhe të ftohtit, mund të përdoret në frigorifer, mikrovalë dhe furrë.

Më shumë
Detajet e produktit
 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Xham i temperuar

  Bërë nga xhami i qëndrueshëm që ruan nxehtësinë më gjatë.

 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Shtresë që nuk ngjit

  Shtresë jo ngjitëse që pasuron vetitë e bazës prej qelqi.

 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Materiale rezistente ndaj goditjeve

  Transferim i sigurt nga frigoriferi në sobë ose mikrovalë.

 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Lehtësi në larje

  Pastrohen lehtësisht me dorë ose në lavastovilje.

Set për pjekje për të gjitha festat tuaja familjare

E madhe mjaftueshëm për të gatuar një rosto për të gjithë familjen – së bashku me të gjitha perimet shoqëruese – ky set pjekje prej xhami me cilësi fantastike ofron mbajtje të zgjatur të nxehtësisë për gatim të barabartë dhe mund të futet në pjatalarëse për pastrim më të lehtë. A nuk është për tu dashuruar?

Delimano Royal Supreme Glass Roasters Set+Lids

Set perfekt për të gjitha aventurat tuaja në pjekje

Seti i tavave Delimano Royal Supreme Glass + kapak përbëhet nga dy tava dhe dy kapak:

 • Delimano Royal Supreme Glass Roasters Set+Lids

  Tava e madhe

  2,6 L kapacitet per mish, perime dhe tava te ndryshme.

 • Delimano Royal Supreme Glass Roasters Set+Lids

  Tavë e vogël

  0,8 L kapacitet për vakte të vogla dhe pjata shoqëruese.

 • Delimano Royal Supreme Glass Roasters Set+Lids

  Kapak bamboo për çdo tavë

  Bërë nga material bambu natyral i cili funksionon si një dërrasë prerëse, një kapak për tavën ose si një tabaka për servirje.

Enë pjekjeje qelqi me cilësi premium

Tavat e reja të qelqit borosilikat me veshje jo ngjitëse PPG Xylan janë plotësisht rezistente ndaj gërvishtjeve dhe goditjeve, shumë të qëndrueshme dhe e ruajnë nxehtësinë më gjatë se metali. Kjo e bën atë të përsosur edhe për servirje, duke e mbajtur ushqimin të ngrohtë më gjatë. Falë dizajnit të tyre, ato janë një shtesë mahnitëse për çdo tavoline dhe të përshtatshme për të shërbyer ushqimin tuaj me stil.

Veshja jo ngjitëse PPG Xylan siguron sipërfaqe të lëmuar dhe të barabartë që parandalon ngjitjen e ushqimit dhe siguron çlirim të shkëlqyeshëm. Veshja jo ngjitëse mundëson gatimin me pak yndyrë, thjesht e përsosur nëse doni të ushqeheni shëndetshëm dhe të monitoroni marrjen e kalorive.

Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

Nga frigoriferi në furrë, nga furra në tryezë

Linja Royal Supreme Glass është rezistente si ndaj të ftohtit ashtu edhe ndaj nxehtësisë, kështu që ju mund ta transferoni ushqimin tuaj direkt nga frigoriferi në mikrovalë ose furrë – perfekte për ngrohjen e ushqimeve qe kane tepurar nga vakti i mëparshëm.

Pas gatimit, thjesht mund t'i lani të dy tavat në pjatalarëse. Ju lehtësisht mund ti lani edhe me dorë, falë veshjes që nuk ngjit. Mund ti fshini me një leckë të thatë.

Delimano Royal Supreme Glass Roasters Set+Lids
Informacione Shtesë

Seti përfshin

 • 1x tavë e madhe (kapaciteti 2,6l, përmasa: 35x22x5cm),
 • 1x kapak bamboo 35 cm,
 • 1x tavë e vogël (kapaciteti 0,8l, përmasa: 23x15x4cm),
 • 1x kapak bamboo 23 cm.
Delimano Royal Supreme Glass Roasters Set+Lids

Informacione të tjera

 • Mund të përdoren në furrë deri në 230°C (vetëm tavat pa kapakët bamboo)
 • Bërë pa PFOA
 • Të sigurta për në lavastovilje dhe mikrovalë (vetëm tavat pa kapakët bamboo)
 • Të përshtatshme edhe për të ruajtur ushqime në frigorifer
 • Bërë nga xhami borosilikat i cilësisë së lartë
Delimano Royal Supreme Glass Roasters Set+Lids

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star