Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Fshesë me ngjyra Spray Mop

Photo
Video

Ju prezantojmë risinë më të fundit në fushën e pastrimit – shtupën profesionale me spërkatje Rovus. Kënaquni me mënyrën më të lehtë për të pastruar me shtupën multi-funksionale me spërkatje Rovus e cila karakterizohet me: Kokë të rrotullueshme 360 °  për të arritur çdo sipërfaqe, 350ml mbajtëse uji me spërkatës që arrin sipërfaqe të mëdha. E disponueshme në 3 ngjyra të reja.

Fshesë me ngjyra Spray Mop
2,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Ju prezantojmë risinë më të fundit në fushën e pastrimit – shtupën profesionale me spërkatje Rovus. Kënaquni me mënyrën më të lehtë për të pastruar me shtupën multi-funksionale me spërkatje Rovus e cila karakterizohet me: Kokë të rrotullueshme 360 °  për të arritur çdo sipërfaqe, 350ml mbajtëse uji me spërkatës që arrin sipërfaqe të mëdha. E disponueshme në 3 ngjyra të reja.

Më shumë
Detajet e produktit

Kokë rrotulluese deri në 360°, arrin lehtë çdo sipërfaqe të shtëpisë suaj

Jeni lodhur nga përkulejt e shumta në dysheme që të pastroni atë sa më mirë? Shtupa profesionale me spërkatje Rovus karakterizohet me të gjitha sekretet për një shkëlqim të përkryer të dyshemesë tuaj. Më e mira nga të gjitha ... është e lehtë, kompakte, praktike… dhe e shpejtë!

Karakterizohet me:

 • Kokë të rrotullueshme 360°, për të arritur çdo sipërfaqe.
 • 350ml mbajtëse uji me spërkatës që arrin sipërfaqe të mëdha.
 • Dorezë alumini e lehtë, e veshur me një material të butë që hiqet 
 • Tharja e shpejtë nuk lë mbetje në dyshemenë tuaj.

Rovus spray mop është e disponueshme në 3 ngjyra.

Ju mund të zgjidhni ngjyrën tuaj të preferuar.

Kontrolli i lagështisë mbron çdo sipërfaqe

Pipëza unike kontrollon lagështinë në mënyrë  efektive për të parandaluar mundësinë e dëmtimit. Kjo e bën shtupën me spërkatje Rovus ideal për pastrimin e të gjitha llojeve të  sipërfaqeve, duke përfshirë:

 • laminat
 • linoleum
 • pllaka
 • apo gur dhe shumë sipërfaqe të tjera!

Lecka me mikrofibra e riperdorusheme pastron të gjithë pluhurin dhe papastërtitë  

Lecka me mikrofibra pastron më shumë papastërtitë dhe pluhurin me një fërkim ndryshe nga shtupat  tradicionale për pastrim të thatë ose me lagështi. Ju gjithashtu do të kurseni më shumë dhe të përdorni më pak – Shtupën Rovus me spërkatje e cila nuk kërkon energji elektrike por vetëm një sasi të vogël të ujit apo detergjent.

Më e mira nga të gjitha, leckat mund të lahen për ripërdorim deri  në 120 herë!

Dizajn të shkëlqyer dhe me ngjyra me një funksionalitet superior 

Shtupa profesionale, lehtë e përdorueshme karakterizohet me një dizajn të shkëlqyre dhe me ngjyra . Eshtë shumë e lehtë,  moderne, kompakte, e qëndrueshme dhe shumë  funksionale.

Ngjyra trendi per fshesen me te shitur Rovus

Tani mund të zgjidhni midis 3 ngjyrave trendi e bardhë vezulluse, rozë dhe jeshile.

Informacione Shtesë

4 hapat e lehtë të përdorimit të shtupës 

Shtupa me spërkatje Rovus është e shpejtë dhe e lehtë për tu përdorur. Vetëm ndiqni këto 4 hapa:

 • Mbusheni me ujë
 • Lidheni përsëri mbajtësen e ujit
 • Spërkatni
 • Pastroni

Mbajtesë të ujit të ndërtuar për një përdorim të lehtë.

Mbajtësja e ujit 350ml është e lehtë dhe nuk ka nevojë të mbushet shpesh. Sepse leckat me mikrofibra janë shumë efektive në pastrimin e papastërtive, shtupa mund të pastrojë sipërfaqe të mëdha me vetëm sasi të vogla të ujit apo ujë/detergjent.

Lecka të buta të ripërdorshme që mund të hiqen 

Shtupa karakterizohet me lecka me mikrofibra të cilat mund të hiqen shume lehtë, të lahen dhe të përdoren përsëri.  Super leckat e buta thithin lehtë lagështinë, papastërtitë dhe pluhurin për të lënë një dysheme të pastër që thahet shpejtë dhe nuk len ndonjë mbetje.

Perfekt për familjet me fëmijë dhe/ose me kafshë shtëpiake 

Shtupa me spërkatje Rovus është e lehtë për t'u përdorur dhe shumë higjienike. Përdorni detergjent eko-miqësor ose pastroni  vetëm me ujë për një dysheme super të pastër në të cilën fëmijët tuaj mund të luajnë. Kjo zgjidhje pastrimi është e përkryer për çdo shtëpi.

Detajet teknike:

 • Materiali i mbajteses se dorës : PP
 • Materiali I mbajtëses se ujit: PP
 • Materiali mbajtjes: ABS
 • Madhësia produktit: 43 x 14.5 x 120 cm
 • Vëllimi I mbajtëses se ujit:350ml
 • Madhësia e leckave:39 x 13 cm
 • Materiali leckave: 80% Polyester/20% Polyamide - 775g/cm3
Të dhëna teknike
Add Info Product size: 43 x 14.5 x 120 cm
Tank volume: 350 ml

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star