• Fshesë me avull Rovus

  ID: 110012911| SKU: 110012911

  5/5 (9)

  Higjenizoni dhe pastroni çdo lloj sipërfaqe në shtëpi me teknologjinë e avancuar me avull Nano. Fshesa Rovus Nano steamer krijon avull të vazhdueshëm, të fuqishëm dhe me presion të larte me grimca Nano dhe jone negative të cilat janë deri në 10x më efiçente dhe depërtojnë në sipërfaqen që pastroni. Eleminon deri në 99,9% të bakterieve në mënyrë 100% të sigurt, të shëndetshme dhe eko-miqësore.

  Ju rimbursojmë brenda 30 ditëve nëse nuk jeni të kënaqur!
  Na telefono në: 04 451 44 00

  Çmimi: 12,990 Lekë


  Oferta: 9,990 Lekë

  Porosit Tani

Teknologjia Rovus Nano

Përjetoni efikasitetin e pastrimit të thellë.

Tehnologia inovative Rovus Nano është hapi i radhës për zhvillimin e pastrimit në botë.

Garanton pastrim efikas të thellë me rezultate të shkëlqyera të pastrimit.

Teknologji e avancuar që përdor fuqinë e natyrës.

 

Teknologjia Rovus Nano krijon avull të vazhdueshëm, me presion të lartë. Temperatura e lartë dhe presioni rezultojnë në shpërbërjen e molekulave të ujit, duke krijuar avull të thatë në grimca nano dhe jone negative.

 
 

Jonet negative janë kryesisht të përhapura rreth ujit në lëvizje dhe njihen gjithashtu si Vitamina në ajër. Ato ekstratojnë hidrogjen nga proteina e jashtme e viruseve dhe i eliminojnë lehtësisht ato pa asnjë kimikat.

 
 

Teknologjia Rovus Nano krijon vetëm jonet negative me cilësinë më të lartë! Këto jone largojnë shumë shpejt dhe në mënyrë efektive për pastrimin e bakterieve dhe alergjentëve në mënyrë 100% të sigurtë, shëndetshëm dhe miqësore me mjedisin.

 
 

Avulli nano - koncept i ri i pastrimit të fuqishëm efikas

 

Duke qenë i madhësisë nano, avulli i Rovus Nano depërton shumë lehtë në nivelet më të thella të materialeve. Avulli nano eliminon bakteriet ku avulli i thjeshtë nuk mund të arrijë.

 
 
AVULLI NANO
AVULL I RREGULLT

Aq e sigurtë sa mund të përdoret në çdo sipërfaqe

 

Teknologjia e avancuar Nano gjeneron avull super të thatë që nuk e lag ose dëmton dyshemenë. Avulli thahet shumë shpejt, duke bërë këtë pajisje ideale për pastrimin edhe të sipërfaqeve më delikate.

 
 

Mbroni dhe dezinfektoni shtëpinë tuaj

 

Pavarsisht lehtësisë, kjo pajisje largon erërat e pa këndshme dhe 99.9% të baktereve! Madje, eleminon edhe bakteret më të rrezikshme si Escherichia coli, Candida albicans dhe Salmonella aertrycke. Pa to, shtëpia juaj do të jetë më e pastërt dhe më e sigurt për të jetuar në të.

 
 

Për disa sekonda është gati për ta përdorur

 

Avulli i vazhdueshëm i teknologjisë Nano prodhohet brenda disa sekondave. Kjo ju kursen kohë dhe e bënë tërë procesin më të lehtë dhe më efikas.

 
 

Rrit cilësinë e jetës me Teknologjinë Rovus Nano

 
 • Teknologji

  Teknologji e pantentuar që krijon efikasitet të lartë të grimcave dhe joneve negative

 • Efikasitet

  Depërton në nivelin mikro të materialeve, duke dezinfektuar dhe rifreskuar sipërfaqet në thellësi

 • Siguri

  Aq e sigurt sa mund të përdoret në çdo sipërfaqe

 • Higjenë

  Largon në mënyrë efektive erërat e pa këndshme dhe eleminon 99.9% të baktereve

 • Shpejtësi

  Për disa sekonda është gati për ta përdorur

 • 30 ditë rimbursim

  30 ditë rimbursim

 • Zgjidh mënyrën e pagesës

  Zgjidh mënyrën e pagesës

 • Telefono tani

  Telefono tani

 • Merre në dyqan

  Merre në dyqan

  Shiko dyqanet
 • Blerje e sigurtë 100%

  Blerje e sigurtë 100%

Klientët tanë shpërndajnë eksperiencën e tyre

 • shum e kenaqur

  E provova dhe ngela shume i kenaqur. hallall leket i i kishte. e lante parketin dhe pllakat shume mire dhe e rekomandoj tek te gjith. faleminderit topshop

  Luani
 • Fantastike

  Fshese e mrekullueshme. Pastron ne menyre te persosur. Zgjedhja me e mire qe kam bere ndenjehere.

  Ana
 • Super Produkt

  Pastrimi me kete fshese ma ka bere punen me te lehte. Eshte fantastike.

  Ina
 • Shume e mire

  Fshesa eshte fantastike. Jam shume e lumtur qe e kam.

  Rebeka

A jeni gati të përjetoni teknologjinë e avancuar Nano për herë të parë me produktin tonë?

 

Fshesa me avull Rovus Nano

Porosit Tani