Nuk keni produkte në shportë

Provo

Zorrë uji Bionic Force Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

Zorra Bionic Force e lehtë në peshë, por e fortë dhe shume rezistente është perfekte për te vaditur kopshtin, larë makinën apo oborrin tuaj. Nuk ndryshket, nuk përdridhet dhe nuk krijon nyje. E disponueshme në dy përmasa: 15m dhe 30m.

Zorrë uji Bionic Force Top Shop

Nga Çmimi: 4,490 Lekë Deri në


Oferta: 1,120 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Zorra Bionic Force e lehtë në peshë, por e fortë dhe shume rezistente është perfekte për te vaditur kopshtin, larë makinën apo oborrin tuaj. Nuk ndryshket, nuk përdridhet dhe nuk krijon nyje. E disponueshme në dy përmasa: 15m dhe 30m.

Më shumë
Detajet e produktit

Dorezë Sprucuese me 7 funksione

 • Për çdo lloj pune që ju dëshironi të bëni në kopshtin tuaj
 • E përshtatshme për zorrën e ujit Bionic Force

Zorra më e fortë në treg -thuajini lamtumirë përdredhjeve dhe pikimit!

Keni gjithmone probleme me e zorrën e ujit, pasi nuk është fleksibël apo krijon përdredhje dhe fillon të pikojë pas disa perdorimesh? Zorra është demtuar nga rrezet ultra violet, nxehtësia apo i ftohti dhe ju duhet të blini një zorrë të re për sezion e ardhshëm?

Ju prezantojmë zorrën Top Shop Bionic Force, të cilët do t'ju duhet ta blini vetëm një herë. Është shumë e lehtë, rezistente dhe fleksibël, një aksesorë për kopshtin tuaj i cili do të rezistojë për shumë vite me rradhë.

Top Shop Bionic Force

Rezistente ndaj tërheqjeve, mbidhet shpejt dhe e lehtë në peshë

 • Top Shop Bionic Force

  Zorra është rezitente ndaj tërhqejeve - edhe nëse kalon mbi gura të mprehtë apo sipërfaqe jo të përshtatshme ajo nuk çahet. Në fakt, edhe nëse krijon nyje pas nyje, ajo prap do të nxjerr ujin me presion të lartë.

 • Top Shop Bionic Force

  Nuk ju duhet forcë apo mundim për ta mbledhur, dhe nuk do të zë shumë hapësirë në kopshtin tuaj.

Sekreti: gomë e brëndshme shumë e fortë

Sekreti i saj qëndron në zorrën e brëndshme e cila është shumë e fortë dhe zgjerohet 20 mm për të nxjerrë ujin me më shumë presion në krahasim me zorrat e zakonshme.

Materiali i saj i jashtëm është poliestër, është shumë rezistente dhe nuk dëmtohet. Gjithashtu e lehtë në peshe si një pupël, jo më shume se 2 kg.

Top Shop Bionic Force Top Shop Bionic Force Top Shop Bionic Force Top Shop Bionic Force Top Shop Bionic Force Top Shop Bionic Force Top Shop Bionic Force Top Shop Bionic Force

2 aksesorë lidhës të përfshirë

Sëbashku me zorrën Top Shop Bionic Force ju do të merrni edhe aksesorët lidhës për secilën anë, lidhja është e thjeshtë dhe e lehtë.

Zorra Top Shop Bionic Force mund të lidhet direkt me rubinetin.

Top Shop Bionic Force

Zorra Top Shop Bionic Force për të pastuar pa shumë mundim

Sëbashku me zorrën do të merrni edhe aksesorët për të lidhur zorrën me çezmën nga vjen uji, montimi është shumë i thjeshtë.

 • Top Shop Bionic Force

  Lani oborrin

 • Top Shop Bionic Force

  Lani makinën

 • Top Shop Bionic Force

  Vadisni barin ose lani gardhin

 • Top Shop Bionic Force

  Pastroni fasadën

Paketimi përfshin:

 • Zorra Top Shop Bionic Force
 • 2 aksesorë lidhës
Top Shop Bionic Force
Të dhëna teknike
Përmasat 2 përmasa: 15 m & 30 m; Diametri i zorrës: 1,9 cm;

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia