Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Zhbllokues Lavamani Rovus

Photo
Video
-70%
Zhbllokues lavamani Rovusështë një zgjidhje revolucionare që shpërthen madje edhe bllokimet më të vështira në vetëm pak sekonda. Lavamanet në shtëpi mund të bllokohen lehtësisht nga flokët, papastërtitë, yndyrat nga sapuni ose vaji, letra higjienike ose mbetje te ushqimit. Përdor ajër të ngjeshur me presion të lartë i cili krijon një forcë. Pastron bllokimin në mënyrë 100% natyrale.
Zhbllokues Lavamani Rovus

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 1,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë
Zhbllokues lavamani Rovusështë një zgjidhje revolucionare që shpërthen madje edhe bllokimet më të vështira në vetëm pak sekonda. Lavamanet në shtëpi mund të bllokohen lehtësisht nga flokët, papastërtitë, yndyrat nga sapuni ose vaji, letra higjienike ose mbetje te ushqimit. Përdor ajër të ngjeshur me presion të lartë i cili krijon një forcë. Pastron bllokimin në mënyrë 100% natyrale.
Më shumë
Detajet e produktit

Zhbllokuesi Rovus do të jetë heroi juaj

Zgjidhje e fuqishme dhe efektive edhe për bllokimet më të vështira

Mbetjet e ushqimit shpesh bllokojnë lavamanin e kuzhinës tuaj? A jeni lodhur duke u munduar me lloj lloj mënyrash të tërheqni flokët dhe papastërtitë e tjera të neveritshme nga piletat e dushit në banjën tuaj?

Zhbllokuesi Rovus shpërthen madje edhe bllokimet më veshtira me fuqinë e ajrit të ngjeshur me presion të lartë.

Dizajni ergonomik për lehtësi në përdorim

Për të përdorur zhbllokuesin, nuk keni nevojë të jeni të fortë ose të keni ndonjë njohuri në profesionin e hidraulikun. Është e lehtë për tu përdorur, e krijuar në mënyrë ergonomike.

Zhbllokoni lavamanin në tre hapa të thjeshtë:

 1. Zgjidhni kokën e duhur.
 2. Pomponi ajrin në presionin e dëshiruar dhe vendosni kokën në pilete.
 3. Shtypni butonin për të lëshuar presionin që bllokon kullimin dhe uji do të rrjedh përsëri lirshëm.
Rovus Drain Blitz

Koka të ndryshme trajtojnë situata të ndryshme

Paketa përfshin 3 koka të këmbyeshme që përshtaten në tërësi në çdo lloj pilete/lavamiani dhe për të gjitha llojet e mbeturinave që shkaktojnë bllokime, siç janë flokët, leckat, letra higjienike, ushqimi, yndyrat nga sapuni ose vaji. Është dizajnuar me mençuri për të punuar pa energji elektrike, kështu që është i lëvizshëm dhe i sigurt për t’u përdorur kudo.

Përveç kësaj, ka edhe pompë ajri si pjesë e paketës. Ajo vjen në 2 madhësi dhe mund të përdoret për fryrjen e gomave të ndryshme.

 • Rovus Drain Blitz

  Zhbllokoni lavamanët me lehtësi.

 • Rovus Drain Blitz

  Përdoret për piletat e dushit, piletat e sheshta të banjos.

 • Rovus Drain Blitz

  Njëra nga kokat gjithashtu është e dizenjuar në mënyrë të veçantë për tu përdorur edhe për zhbllokimin e WC.

 • Rovus Drain Blitz

  Pompa me ajër është ideale edhe për të fryrë gomat e biçikletave.

E ripërdorshme

Rovus Drain Blitz është i sigurt, eko-miqësor dhe më i shpejtë se produktet apo kimikatet e dëmshme. Ju nuk e rrezikoni familjen tuaj, as natyrën. Mund të përdoret me vite dhe me këtë kursen paratë tuaja - nuk ka nevojë të blini produkte të reja përsëri dhe përsëri, madje edhe të telefononi një hidraulik për të zhbllokuar tubat.

Rovus Drain Blitz

Asnjë rrëmujë, vetëm tuba të pastër

Përdorimi i zhbllokuesit Rovus nuk krijon rrëmujë. Funksioni i tij është plotësisht i pastër. Ndërsa forca e ajrit fryn papastërtinë dhe zhbllokon tubat, kështu që nuk do të keni nevojë të shihni dhe prekni të gjithë mbeturinat e këqija dhe ujin e ndotur.

Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 1. Pajisjen bazë
 2. Kokën për lavamanët
 3. Kokën e sheshtë për piletat
 4. Kokën me pompë për WC
 5. Pompë për fryrje
1
2
3
4
5
Rovus Drain Blitz

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Klaudia

www.topshop.al

Super produkt
Nje produkt shume i mire dhe nje zgjidhje e menjehereshme

Produktet 1