Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Xhel me përmbajtje uji Wellneo Aqua Gel

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Keni një paisje fitnesi me teknologjine EMS ose me dridhje dhe ju mungon vetëm xheli? Provoni xhelin Wellneo dhe përmirësoni dukshëm efektet e ushtrimeve të fitnesit me paisjet me dridhje.

Xhel me përmbajtje uji Wellneo Aqua Gel
990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Keni një paisje fitnesi me teknologjine EMS ose me dridhje dhe ju mungon vetëm xheli? Provoni xhelin Wellneo dhe përmirësoni dukshëm efektet e ushtrimeve të fitnesit me paisjet me dridhje.

Më shumë
Detajet e produktit

Xheli me përmbajtje uji nga Wellneo është ideal për tu përdorur me paisjet e fitnesit të cilat janë me dridhje apo me teknologjine EMS(elektro stimulim te muskujve).

Ky xhel përdoret për:

  • trjatime kozmetike
  • trajtime me elektro stimulim të muskujve
  • diagnostifikim me ultra tinguj
  • tjajtime të lëkurës me lazer

Përdorimi:

Përpara përdorimit të paisjeve me dridhje ose me elektro stimulim te muskujve ju këshillojmë të lyeni sipërfaqen e trupin me xhelin Wellneo. Ky xhel nuk ka ngjyre dhe arome. Ky xhel nuk demton paisjet apo rrobat tuaj. Shumë i lehtë për tu aplikuar. Vetem për përdorim të jashtëm dhe jo për konsum. Ruhet në temperaturë dhome. Mbajeni larg nga fëmijët.

WELLNEO AQUA GEL

Të dhëna teknike
Pesha 280 g

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star