Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Wonder Core Slide Fit Top Shop

Photo
Video
-88%

Merrni rezultate të jashtëzakonshme me pajisjen e parë dhe të vetme të fitnesit me sistemin e rezistencës së lëvizjes së dyfishtë, i cili ju lejon të diktoni intensitetin e stërvitjes. Jini fillestar ose një entuziast i përparuar, rezultati është i garantuar. Me një aplikacion FALAS me trajnime profesionale dhe disk mbajtës të veçantë për smartphone-in tuaj. Gjithashtu edhe në ngjyrë rozë.

Wonder Core Slide Fit Top Shop

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 1,430 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Merrni rezultate të jashtëzakonshme me pajisjen e parë dhe të vetme të fitnesit me sistemin e rezistencës së lëvizjes së dyfishtë, i cili ju lejon të diktoni intensitetin e stërvitjes. Jini fillestar ose një entuziast i përparuar, rezultati është i garantuar. Me një aplikacion FALAS me trajnime profesionale dhe disk mbajtës të veçantë për smartphone-in tuaj. Gjithashtu edhe në ngjyrë rozë.

Më shumë
Detajet e produktit

Tonifikoni trupin si profesionist në komoditetin e shtëpisë tuaj

Të kesh kohë ose mundësi të vizitosh palestrat lokale këto ditë është një luks që vetëm disa mund ta përballojnë. Me Wonder Core Slide Fit mund të keni metoda të larmishme trajnimi me udhëzime për veprim të drejtpërdrejtë, gjë që e bën ushtrimin jo vetëm efektiv, por edhe argëtues. Sistemi i lëvizjes së dyfishtë ju ndihmon të riktheheni përsëri, duke ju mundësuar kështu fillestarëve të fillojnë lehtë. Për një stërvitje të plotë , thjesht çaktivizoni sistemin e ndihmës dhe nxirrni bishën nga ju.

Wonder Core Slide Fit

Rrisni ngadalë formën tuaj të fitnesit.

Wonder Core Slide Fit

Motivohuni me ndihmën e aplikacionit të fitnes FALAS.

Wonder Core Slide Fit

Përmirësoni pozicionin dhe qëndrueshmërinë tuaj.

Wonder Core Slide Fit

Merrni trupin që keni dashur gjithmonë.

Transformimi i mahnitshëm i trupit në 10 minuta në ditë

Një trup i tonifikuar nuk do të thotë vetëm se jeni gati për një pistë mode! Përveç që dukeni mirë, ndjeheni të sigurt dhe keni më shumë energji, gjithashtu trupi juaj do të përfitojë pasi do të keni një qëndrim më të mirë, më pak dhimbje në nyjet tuaja dhe nuk do të shqetësoheni për stabilitetin tuaj ose për ndonjë çështje tjetër.

Sidoqoftë, skalitja e trupit tuaj dhe humbja e kilogramëve dhe centimetrave është e pashmangshme me Wonder Core Slide Fit si partnerin tuaj. Studimi (i bërë nga Universiteti i Miamit) tregon se përdoruesit humbën 4 kg dhe 36 cm rreth belit mesatarisht në vetëm 8 javë.

Wonder Core Slide Fit

Përpara

Wonder Core Slide Fit

Pas

Sekreti qëndron në ... rezistencën e lëvizjes së dyfishtë me 2 ingranazhe

Nuk ka rëndësi nëse sapo keni filluar të jeni në formë apo po bëheni gati për Iron Man!

Me funksionin tonë fitues të çmimeve Red-dot, ju mund të rregulloni nivelin e rezistencës thjesht duke shtrenguar dhe lëshuar ingranazhe. Kjo do t'ju ndihmojë të shtriheni në kufi dhe të riktheheni përsëri, duke ju mundësuar që të maksimizoni efikasitetin e stërvitjes tuaj në shtëpi.

Ok, por si funksionon në të vërtetë?

Ju ndoshta keni provuar tashmë pajisje të ndryshme për t'ju ndihmuar të tonifikoni trupin, por keni kuptuar që ato mund të jenë të vështira për t'u përdorur dhe të punojnë vetëm në një zonë. Bukuria e Slide Fit është se është kaq e lehtë për t’u përdorur, duke ju ndihmuar të riktheheni automatikisht në pozicionin tuaj origjinal. Në fakt, studimi i lartpërmendur tregon se Slide Fit ju lejon të merrni më shumë përsëritje në sjelljen e saktë të stërvitjes, duke rezultuar në më shumë kalori të djegura në të njëjtën sasi kohe.

Për më tepër, kjo ju mundëson të punoni në të gjithë trupin tuaj në të njëjtën kohë!

 • Wonder Core Slide Fit

  Krahët dhe kembët

 • Wonder Core Slide Fit

  Shpatullat dhe shpinën

 • Wonder Core Slide Fit

  Core

 • Wonder Core Slide Fit

  Vithet dhe belin

Asnjëherë mos u lodhni nga rutina e stërvitjes

Ushtrimet në shtëpi mund të bëhen të vështira pa planifikim të gjerë të stërvitjeve. Për fat të mirë, këtu mund të mbështeteni në aplikacionin falas me kurse trajnimi të drejtuara në mënyrë profesionale që mund t'i shkarkoni në telefonin tuaj.

Për ta bërë atë sa më të përshtatshëm që të jetë e mundur, Wonder Core Slide Fit vjen me një disk mbajtës të veçantë, në mënyrë që të mund të stërviteni lehtësisht me instruktorë, të punoni në mbi 30 ushtrime të ndryshme.

Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të luani lojën Slide Fit, që me të vërtetë mund të rrisë argëtimin tuaj në stërvitje!

Wonder Core Slide Fit

Frymëzohuni

Megjithëse merrni vetëm një pajisje, ajo do të bëhet PALESTRA JUAJ NË SHTËPI! Me ndihmën e aplikacionit falas do të jeni në gjendje të bëni më shumë se 30 ushtrime të tonifikimit të trupit që do t'ju ndihmojnë të forconi muskujt në të gjithë trupin tuaj.

 • Wonder Core Slide Fit
  Wonder Core Slide Fit Wonder Core Slide Fit

  Squats

 • Wonder Core Slide Fit
  Wonder Core Slide Fit Wonder Core Slide Fit

  Reverse slide lunges

 • Wonder Core Slide Fit
  Wonder Core Slide Fit Wonder Core Slide Fit

  High plank and ab tuck

 • Wonder Core Slide Fit
  Wonder Core Slide Fit Wonder Core Slide Fit

  Kneeling rollout

 • Wonder Core Slide Fit
  Wonder Core Slide Fit Wonder Core Slide Fit

  Sliding bridge curl

 • Wonder Core Slide Fit
  Wonder Core Slide Fit Wonder Core Slide Fit

  Single arm front roll push-up

Lehtësi dhe kënaqësi në përdorim

Përveç veçantisë së saj, Wonder Core Slide Fit gjithashtu përmban:

 • Dorezat që sigurojnë më shumë qëndrueshmëri dhe ndihmojnë në shmangien e lëndimeve.
 • Mbulesë të butë për rehati.
 • Doreza e sfungjeri elastike ABS, krijuar ergonomikisht për t’iu përshtatur formës së dorës tuaj. Anti-rrëshqitës dhe thith djersën.
 • Rrota anti-rrëshqitëse që ndihmojnë në shmangien e dëmtimit të dyshemesë.
 • Rrugice për më shumë rehati.
Wonder Core Slide Fit

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star