Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Masazhues Wellneo® Ultra Slim Shiatsu Wellneo

Photo
Video
-30%

Wellneo® Ultra Slim Shiatsu Massager është masazhues i dizajnuar posaçërisht për shpinën që ofron masazh të thellë shiatsu-t të zonës së shpinës deri në qafë. Dizajni i tij jashtëzakonisht i hollë dhe i lëvizshëm e bën atë si një lojë pasi ju lejon të kënaqeni me një masazh relaksues të shpinës kudo që të jeni.

Masazhues Wellneo® Ultra Slim Shiatsu Wellneo

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 8,393 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Wellneo® Ultra Slim Shiatsu Massager është masazhues i dizajnuar posaçërisht për shpinën që ofron masazh të thellë shiatsu-t të zonës së shpinës deri në qafë. Dizajni i tij jashtëzakonisht i hollë dhe i lëvizshëm e bën atë si një lojë pasi ju lejon të kënaqeni me një masazh relaksues të shpinës kudo që të jeni.

Më shumë
Detajet e produktit

A është masazhuesi Wellneo® Ultra Slim Shiatsu për mua?

Qëndrimi për një kohë të gjatë ulur është një nga shkaqet kryesore të dhimbjes së shpinës. Zakonisht shoqërohet me qafë dhe shpatulla të ngurta dhe mund të shoqerohet edhe me gjumë jo të mirë apo stres. Ne ju rekomandojmë masazhuesin Wellneo® Ultra Slim Shiatsu për këdo që gjendjet në rrethana të ngjashme.

Wellneo Ultra Slim Shiatsu Massager

Çlirohuni nga stresi në çdo kohë dhe kudo

Masazhuesi Wellneo® Ultra Slim Shiatsu ofron shpinës tuaj vëmendjen e merituar. Falë dizajnit unik të hollë dhe të lëvizshëm, ju mund të shijoni një masazh të shkëlqyeshëm të shpinës kudo dhe në çdo kohë. Arritja e një relaksimi të plotë nga pjesa e poshtme e shpinës deri në qafë nuk ka qenë kurrë më e lehtë - thjesht gjeni një vend, mbështetuni dhe kënaquni!

Wellneo Ultra Slim Shiatsu Massager

Karakteristikat e produktit

Masazhuesi Wellneo® Ultra Slim Shiatsu ka 2 koka masazhi që lëvizin në një lëvizje rrethore në drejtim të akrepave të orës dhe në drejtim të kundërt të akrepave të orës, duke siguruar një masazh shiatsu që ndihmon në tensionin e indeve të thella. E pajisur me 4 rrotulla që fërkojnë ngadalë dhe butësisht muskujt që mbajnë shtyllën kurrizore në pozicionin e duhur, e tërheq trupin në një gjendje relaksimi të thellë.

Wellneo Ultra Slim Shiatsu Massager
 • Wellneo Ultra Slim Shiatsu Massager

  MASAZH SHIATSU

 • Wellneo Ultra Slim Shiatsu Massager

  TERAPIA ME NGROHJE

 • Wellneo Ultra Slim Shiatsu Massager

  2 DREJTIME MASAZHI

 • Wellneo Ultra Slim Shiatsu Massager

  PËRDORIM I THJESHTË

 • Wellneo Ultra Slim Shiatsu Massager

  E SHESHTË & PORTATIVE

 • Wellneo Ultra Slim Shiatsu Massager

  FIKJE AUTOMATIKE

E sheshtë, por plot karakteristika

Mos lejoni që madhesia e masazhuesit Wellneo® Ultra Slim Shiatsu tju konfuzojë; ky masazhues është i mbushur me karakteristika që do t'ju lënë të ndiheni të freskët dhe më mirë.

 • Dizajn ultra i hollë për të gjitha vendet, komoditet i përshtatshëm
 • Ajo mbulon të gjithë zonën e pasme
 • Masazh Shiatsu me terapi ngrohëse
 • 4 nyje masazhimi
 • 3 zona masazhi (pjesa e poshtme e shpinës / pjesa e sipërme e shpinës / gjithë shpina)
 • 15 min fikje automatike
 • Kontrolloni butonat e funksionit në pjesë anësore të masazhuesit
Wellneo Ultra Slim Shiatsu Massager

Masazhuesi optimal për ju

Për shkak të dizajnit të tij të hollë dhe veçorive, masazhuesi Wellneo® Ultra Slim Shiatsu është një mundësi e përsosur për të gjithë që kërkojnë një masazhues të shkëlqyeshëm që nuk merr shumë hapësirë. Është perfekte për apartamente të vogla, zyrë dhe dhomë ndenje. A po planifikoni të shkoni me pushime? Merrni me vete masazhuesin Wellneo® Ultra Slim Shiatsu dhe kaloni kohën relaksuese që ju meritoni.

Wellneo Ultra Slim Shiatsu Massager

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star