Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tweeze Premium Wellneo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Wellneo Tweeze Premium një pajisje fantastike për heqjen e qimeve e cila mund të përdoret për çdo pjesë të trupit. Është shumë më e shpejtë sesa piskatoret elektrike, kështu lekura juaj do të jetë e butë. Pse të shpenzoni kohë dhe para për trajtime të kushtueshme, me Tweeze Premium çdo gjë është më e thjeshtë dhe mund ta përdorni në çdo kohë në rehatinë e shtëpisë tuaj.

Tweeze Premium Wellneo

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Wellneo Tweeze Premium një pajisje fantastike për heqjen e qimeve e cila mund të përdoret për çdo pjesë të trupit. Është shumë më e shpejtë sesa piskatoret elektrike, kështu lekura juaj do të jetë e butë. Pse të shpenzoni kohë dhe para për trajtime të kushtueshme, me Tweeze Premium çdo gjë është më e thjeshtë dhe mund ta përdorni në çdo kohë në rehatinë e shtëpisë tuaj.

Më shumë
Detajet e produktit

Lekurë ideale & e lëmuar në rehatinë e shtëpisë tuaj

Nuk ka asgjë më të bukur se një grua me vetëbesim që ndihet rehat në lekurën e saj. Depilimi i trupit është i dhimbshëm, dhe pritjet në sallonet e bukurisë ju marrin shumë nga koha juaj e vlefshme.

Dhe për më tepër ju duhet ta bëni atë çdo dy javë, kështu që ku qëndron efekti?

Piskatorja Wellneo Premium do të ju ndihmoj të largoni qimet shpejtë dhe pa dhimbje.

Largoni qimet me rrenjë

A e keni  menduar ndonjeherë pse qimet tuaja rriten kaq shpejtë?

Është sepse makinat e depilimit vetëm i prejnë qimet, pra nuk i largojnë terësisht ato. Me piskatoren Wellneo Premium, ju largoni qimet e trupit tuaj me rrenjë. Qimet tuaja nuk do të rritën për javë të tëra, dhe kur rriten do të jenë më të buta dhe me të holla se që kanë qenë me parë. 
Gjëja më më rendësi është që heqja me rrënjë do të ju dhuroj lekurë të lemuar per një kohë të gjatë – deri në 5 javë.

Saktësi e përsosur për të gjitha llojet e lekurës

E dizajnuar që të punoj në mënyrë të përsosur për të gjitha llojet e lekurës dhe të gjitha moshat. Pjesa bazë e piskatores Wellneo Premium ka 18 shtesa që sigurojnë saktësi maksimale veçanarisht të rendësishme për të gjitha format e vetullave dhe zonave intime. Me piskatoren Wellneo Premium juve nuk ju nevojitet ndonjë pajisje shtesë, pasi ajo punon në mënyrë efikase në pothuajse çdo zonë të trupit tuaj:

  • I jep formë preçize vetullave

  • Mund te beni rregullime delikate ne fytyre

  • Redukton rritjen e qimeve ndër lekurë

  • Zona bikini e lemuar deri në 5 javë

  • Heq qimet, nuk i keput

  • Qime më të holla dhe më të buta pas disa përdorimeve

E shkëlqyeshme për udhëtime

Mënyra moderne e jetës kërkon që ne të jemi vazhdimisht në lëvizje. Kjo është arsyeja pse ju ndonjëherë e gjeni veten duke bërë rregullime në lëvizje në vendet më të papritura. Piskatorja Premium është projektuar që të jetë shoqëruesi juaj gjatë gjithë kohës, kudo.

Është mjaft e madhe për të ju përshtatur dorës tuaj, por mjaft e vogël dhe kompakte për t'u mbajtur në çantën tuaj.

Drita e integruar përmirëson efektshmërinë dhe shpejtësinë

Piskatorja Premium është 3 herë më e shpejtë se piskatoret e tjera elektrike dhe mban lekurën tuaj të lëmuar për deri në 4 javë. Drita e integruar ju ndihmon të shihni edhe qime me të vogla që shpesh largojnë vëmendjen tuaj.

Me piskatoren Wellneo Premium ju mund të kapni qimët më të shkurtëra se 0,5 mm. Thjesht drejtojeni rreth zonave problematike dhe kurrë nuk do të ju ikë as edhe një qime.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Fuqia: 3V - 2 bateri AA (nuk perfshihen); 600 mA

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star