Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Aksesore per pastruesin e kallove Wellneo

Photo
Video

A keni ose mendoni të blini Wellneo® Supreme Callus Remover? Nëse përgjigjja juaj është po, mund të blini edhe 2 kokat zëvendësuese. Ato duhet të zëvendësohen rregullisht ndërsa konsumohen për shkak të efikasitetit të lartë të produktit.

Aksesore per pastruesin e kallove Wellneo
779 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

A keni ose mendoni të blini Wellneo® Supreme Callus Remover? Nëse përgjigjja juaj është po, mund të blini edhe 2 kokat zëvendësuese. Ato duhet të zëvendësohen rregullisht ndërsa konsumohen për shkak të efikasitetit të lartë të produktit.

Më shumë
Detajet e produktit

Aksesorë për pastruesin e kallove

Pajisja për kallot Wellneo® Supreme vjen me 2 koka, secila e destinuar për lloje të ndryshme të ashpërsisë së lëkurës. Njëra është e shkëlqyeshme për kujdesin për lëkurën tuaj të rregullt, ndërsa tjetra kujdeset për ato kallot e trasha kokëforta. Thjesht zgjidhni kokën për të arritur rezultate krejtësisht të lëmuara. Siç është natyra e rulave të ashpër, ato duhet të zëvendësohen rregullisht ndërsa konsumohen. Kur të vijë ajo kohë, ju kemi mbuluar me këtë set aksesorësh.

Wellneo Supreme Callus Remover Attachment Head

Të përfshira në paketim

  • Wellneo Supreme Callus Remover Attachment Head

    Për kallot e sapoformuar dhe lëkurën normale

  • Wellneo Supreme Callus Remover Attachment Head

    Për kallot e trasha dhe lëkurë të ashpër dhe të thatë

Rreth Wellneo® Supreme Callus Remover

Wellneo® Supreme Callus Remover është një pajisje që funksionon me bateri, kështu që ju mund ta përdorni me siguri dhe lehtësi sa herë dhe kudo që të shkoni. Është e pajisur me një motor të fuqishëm që gjeneron 10500 RPM të pabesueshme që heq me sukses lëkurën e vdekur dhe zbut thembrat dhe gishtërinjtë e këmbës ndërsa është komode për t’u përdorur. Wellneo® Supreme Callus Remover i bën këmbët të bukura dhe të lëmuara dhe të gatshme për aventura të reja.

Wellneo Supreme Callus Remover Attachment Head

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star