Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Supreme Blade Wet & Dry Wellneo

Photo
Video

Me modelin e saj revolucionar, Wellneo Supreme Blade Wet & Dry është një mjet novator bukurie për heqjen e butë dhe efektive të qimeve të trupit dhe fytyrës. Përmban një dizajn me brisk që funksionon në dy drejtime, duke e bërë atë të rehatshëm dhe pa dhimbje për t'u përdorur edhe pa krem rroje ose ujë.

Supreme Blade Wet & Dry Wellneo
3,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 4
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Me modelin e saj revolucionar, Wellneo Supreme Blade Wet & Dry është një mjet novator bukurie për heqjen e butë dhe efektive të qimeve të trupit dhe fytyrës. Përmban një dizajn me brisk që funksionon në dy drejtime, duke e bërë atë të rehatshëm dhe pa dhimbje për t'u përdorur edhe pa krem rroje ose ujë.

Më shumë
Detajet e produktit

Hiqni shpejt qimet e padëshiruar

Heqja e qimeve mund të jetë e dhimbshme; të gjithë kemi qenë atje. Me modelin e saj suprem të briskut dhe sistemin e mbrojtjes së dyfishtë, Wellneo® Supreme Blade Wet & Dry sfidon nocionin e dhimbjes pasi largon qimet menjëherë dhe pa dhimbje. Me shtesat e saj shumëfunksionale, lëkura juaj do të duket e butë dhe e bukur nga koka te këmbët.

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

Karakteristikat e produktit:

 • Koka unike e lidhjes së briskut me më shumë se 200 kontakte heqëse të qimeve
 • Aksesesorët mund të pastrohen me ujë
 • Sistem i mbrojtjes së dyfishtë - me një rrëshqitje të lehtë, shtresë për përdorim komod dhe pa prerje
 • 3 koka për rruajtje, rregullimin e vetullave dhe qimet e fytyrës
 • E butë për të gjitha llojet e lëkurës
 • E përshtatshëm për lëkurë të lagur dhe të thatë
 • Pa kabëll dhe mund të karikohet përmes kabllit USB
 • Nuk ka më tërheqje, goditje, prerje ose irritime
Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

3 koka të ndryshme për trajtim të plotë të trupit

Wellneo® Supreme Blade Wet & Dry është krijuar me teknologji të re dhe projektuar posaçërisht për heqjen e qimeve pa dhimbje me 3 llojet të ndryshme kokash.

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  Për Fytyrën

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  Për Trupin

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  Për Vetullat

Shkurtoni dhe rruani qimet në mënyrë të sigurt nga koka te këmbët

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  Sqetullat

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  Këmbët

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  Fytyrën

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  Krahët

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  Zonën e bikinit

 • Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

  Vetullat

Portative dhe praktike

Dizajni i hijshëm i Wellneo® Supreme Blade Wet & Dry nuk është vetëm elegant por përshtatet komodisht në dorë dhe ndjek kthesat e trupit dhe fytyrës tuaj me saktësi ekstreme. Pastrohet lehtë - gjithçka që duhet të bëni është të shpëlani briskun ose çdo pajisje tjetër nën ujë të rrjedhshëm.

Dizajni i saj jashtëzakonisht i lehtë gjithashtu e bën atë me të vërtetë praktike të ruheni në shtëpi ose ta merrni me vete kur udhëtoni. Ndjehuni të sigurt me lëkurë të butë në çdo kohë, kudo.

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

Brisqe zëvendësuese për Wellneo Supreme Blade Wet & Dry

Brisqet zëvendësuese për Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry përbëhet nga një kokë lidhëse dhe shërben si një zëvendësim për Wellneo® Supreme Blade Wet & Dry. Megjithëse është projektuar me qëndrueshmërinë në mendje, zëvendësoni rregullisht kokën për të siguruar një performancë optimale. Ndryshimi rekomandohet të paktën një herë në vit për përvojën më të mirë të rruajtjes. Ju mund të gjeni brisqe zëvendësuese në faqen tonë të internetit.

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

Ndjehuni të sigurt

Nëse jeni duke kërkuar një brisk elektrik me kosto efektive që kryen punën, kjo është ajo me modelin e saj të hijshëm veçanërisht për sqetullat, dhe rreth zonës tuaj të bikinit. Është i përshtatshëm për përdorim në lëkurë të lagur dhe të thatë, kështu që mund ta përdorni në çdo kohë. Me 3 kokat e saj dhe një çmim të shkëlqyeshëm, është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të gjithë që dëshirojnë të kalojnë një verë të këndshme ndërsa ndihen të besueshme dhe seksi.

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry
Informacione Shtesë

Ku dhe si mund ta përdor Wellneo® Supreme Blade Wet & Dry?

- Mund të përdoret në dush me presion të ulët

- Mund të përdoret në lëkurë të lagur

- Mund të pastrohet me ujë të rrjedhshëm

Ku nuk duhet të përdor Wellneo® Supreme Blade Wet & Dry?

- në vaska, dush ose vënde të tjera të mbushura me ujë

- mos e përdorni nën ujë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star