Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Shirit për gjurin Wellneo

Photo
Video
-70%

Shirit për gjurin Wellneo® është një zgjidhje e thjeshtë por efektive për shqetësimet e gjunjëve. Ofron mbështetje, stabilitet dhe rehati duke mos kufizuar lëvizjen tuaj.

Shirit për gjurin Wellneo

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 747 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Shirit për gjurin Wellneo® është një zgjidhje e thjeshtë por efektive për shqetësimet e gjunjëve. Ofron mbështetje, stabilitet dhe rehati duke mos kufizuar lëvizjen tuaj.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbështetje dhe lehtësim për gjunjët tuaj

E mbani mend ndjenjën kur mund të lëviznit lirshëm dhe pa shqetësime? Kërceni, luani sporte dhe hipnit shkallët sikur të mos ishin asgjë? Zgjidhja vjen në formën e rripit të Gjurit Wellneo®, një zgjidhje e thjeshtë por efektive për të ndihmuar në mbështetjen e gjurit tuaj dhe lehtësimin e tensionit ndaj tyre. Është i lehtë, fleksibël, nuk kufizon aftësinë tuaj për të lëvizur si disa nga mbajtëset e tjera më të mëdha.

Wellneo Knee Support

Si funksionon shiriti i gjurit Wellneo?

Shiriti i gjurit Wellneo® nuk është vetëm një rrip elastik i rregullt. Është zhvilluar për të qenë rripi më i rehatshëm i gjurit në treg. Është bërë nga materiale të buta që janë aq të rehatshme, dhe ju do të harroni se i keni veshur ato. Por sekreti i vërtetë qëndron brenda produkteve, ku ka një magnet të vendosur strategjikisht.

Wellneo Knee Support

Avantazhet e produktit

 • Redukton shqetësimet në gjurin tuaj
 • E lehtë dhe fleksibël
 • Një madhësi i përshtatet të gjithëve
 • E rehatshme për tu veshur
 • Ofron mbështetje, stabilitet dhe rehati
 • Përmirësoni fleksibilitetin e nyjeve
 • Mund të vishen nën rroba
Wellneo Knee Support

Jetoni një jetë më të mirë

 • Wellneo Knee Support

  Filloni sërisht të luani tenis si Roger Federer.

 • Wellneo Knee Support

  Beni atë që keni planifikuar për një kohë të gjatë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë