Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Shirit për dorën Wellneo

Photo
Video
-70%

Shirit për dorën Wellneo® ndihmon në menaxhimin e shqetësimit të muskujve dhe ju ofron mbështetje për kyçet e dorës. Ky rrip i rregullueshëm siguron mbështetje, stabilitet dhe rehati duke mos kufizuar lëvizjen tuaj. Është perfekte për njerëzit që vuajnë nga dhimbja e kyçit të dorës.

Shirit për dorën Wellneo

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 597 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Shirit për dorën Wellneo® ndihmon në menaxhimin e shqetësimit të muskujve dhe ju ofron mbështetje për kyçet e dorës. Ky rrip i rregullueshëm siguron mbështetje, stabilitet dhe rehati duke mos kufizuar lëvizjen tuaj. Është perfekte për njerëzit që vuajnë nga dhimbja e kyçit të dorës.

Më shumë
Detajet e produktit

Parehati dhe siklet në muskuj

Rripi i kyçit të dorës luan një rol në lëvizjet themelore, nga dërgimi i mesazheve në shkrim. Kur shfaqet shqetësimi i muskujve, ai mund të ndërhyjë në aktivitetet e përditshme dhe madje të ndikojë në cilësinë e jetës së një personi. Shiriti i dorës Wellneo® ju ofron mbështetje dhe ndihmon në lehtësimin e shqetësimit të muskujve.

Wellneo Wrist Support

Si funksionon shirit i dorës Wellneo®?

Rripi i duarve Wellneo® ju ofron lehtësim të muskujve në kyçet e dorës. Është bërë nga materiale të rehatshme që do të lidhin lehtë dore tuaj pa ndjerë siklet. Provojeni vetë, dhe do të shihni se për çfarë po flasim.

Por sekreti i vërtetë qëndron brenda produkteve, ku ka një magnet të vendosur strategjikisht.

Wellneo Wrist Support

Avantazhet e produktit

 • Redukton shqetësimet në kyçin tuaj të dorës
 • E lehtë dhe fleksibël
 • Një madhësi i përshtatet të gjithëve
 • Ofron mbështetje, stabilitet dhe rehati
 • Përmirëson fleksibilitetin e nyjeve
 • Mund të vishet nën rroba
Wellneo Wrist Support

Jetoni një jetë më të mirë

 • Wellneo Wrist Support

  Beni atë që keni planifikuar për një kohë të gjatë.

 • Wellneo Wrist Support

  Filloni sërisht të luani tenis si Roger Federer.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star