Nuk keni produkte në shportë

Provo

Qese me kripë për Pipën e Porcelanit Wellneo

Photo
Video
-80%

Terapia e kripës është një trajtim alternativ e cila përdoret për problemet respiratore: Merrni frymë me lirshëm, largon polenën dhe simptomat e tjera të alergjisë, redukton simpotomat e asmës, pastron sistemin respirator.

Qese me kripë për Pipën e Porcelanit Wellneo

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 298 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Terapia e kripës është një trajtim alternativ e cila përdoret për problemet respiratore: Merrni frymë me lirshëm, largon polenën dhe simptomat e tjera të alergjisë, redukton simpotomat e asmës, pastron sistemin respirator.

Më shumë
Detajet e produktit

Kjo kuti përmban një qese me kripë e cila mund të përdoret me Pipen me Kripë Wellneo.

Bllokimi i hundëve mund të ndodhë si pasojë e shumë arsyeve si përshëmbull, infeksioni, alergjite, gripi e shumë arsye të tjera. Por rezultati është gjithmonë i njëjtë - bezdi nga bllokimi i hundëve.

Kripa – Përbërësit aktiv në këtë produkt janë kristale të kripes nga minierat e kripës Transilvaniane

Për qindra vite me rrallë njerëzit kanë përdorur kripën për vetitë e shumta kuruese për të shëruar sëmundjet e ndryshme respiratore.

Informacione mbi produktin:

  • Aksesorë i cili përdoret me Pipen e porcelanit Wellneo për probleme respiratore
  • Përmasa: 55x56x 60 mm
  • Pesha: 106 gr
  • Paketimi përmban: 1 qese me Kripë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star