Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Rip Mesi Wellneo

Photo
Video

Rripi i mesit mbeshtetës Wellneo® është një zgjidhje e thjeshtë por efektive për shqetësimet në shpinë. Ofron mbështetje, stabilitet dhe rehati duke mos kufizuar lëvizjen tuaj.

Rip Mesi Wellneo
2,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Rripi i mesit mbeshtetës Wellneo® është një zgjidhje e thjeshtë por efektive për shqetësimet në shpinë. Ofron mbështetje, stabilitet dhe rehati duke mos kufizuar lëvizjen tuaj.

Më shumë
Detajet e produktit

Menaxhoni shqetësimet e muskujve

Dhimbja e shpinës është një nga arsyet më të zakonshme që njerëzit vizitojnë mjekun ose humbasin punën, dhe është një shkak kryesor i aftësisë së kufizuar në të gjithë botën. Tani më shumë se kurrë, ne duhet të marrim masa për të parandaluar dhimbjen e shpinës. Merrni kontrollin e qëndrimit tuaj të shpinës me rripin e mesit Wellneo® Support.

Wellneo Back Support

Si funksionon rripi i shpinës Wellneo®?

Rripi Wellneo® ju jep mbështetjen e duhur për shpinën. Punon duke mbështetur qëndrimin tuaj dhe duke kontrolluar lëvizjet tuaja. Është aq komod sa do të harroni se e keni veshur.

Por sekreti i vërtetë qëndron brenda produkteve, ku ka një magnet të vendosur strategjikisht.

Wellneo Back Support

Avantazhet e produktit

  • Redukton shqetësimet në shpinë
  • E lehtë dhe fleksibël
  • Një madhësi i përshtatet të gjithëve
  • Ofron mbështetje, stabilitet dhe rehati
  • Përmirëson fleksibilitetin e nyjeve
  • Mund të vishen nën rroba
Wellneo Back Support

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë