Nuk keni produkte në shportë

Provo

Aksesore për depilatorin 5në1 Wellneo 5in1 Beauty Pro

Photo
Video
-60%

Aksesore për pastrimin e kallove dhe lëkurave të thata. Rezultate të shpejta. Seti përfshin 2 aksesorë.

Aksesore për depilatorin 5në1 Wellneo 5in1 Beauty Pro

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 510 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Aksesore për pastrimin e kallove dhe lëkurave të thata. Rezultate të shpejta. Seti përfshin 2 aksesorë.

Më shumë
Detajet e produktit

Për këmbë të lëmura dhe pamje perfekte

Keni frikë të tregoni këmbët tuaja pasi ato nuk janë në formen e tyre më të mirë? Shpesh herë anashkaloni të vishin sandale apo shapka gjatë periudhës së verës? Tani nuk keni pse të shqetesoheni më. Aksesorët për wellneo 5 në 1 do t'ju ndihmojnë të pastroni lëkurën e thatë dhe kallot e forta dhe do ti japin një pamje krejtesisht tjetër këmbëve tuaja.

Dizenjuar për rezultate të shpejta

Shumë e lehtë për tu përdorur dhe rezultate fantastike në shumë pak kohë. Shikoni avantazhet:

  • Mund të vishni çdo lloj shapkash dhe sandalesh pasi këmbet tuaja do të duken perfekte
  • Shputat tuaja do të jenë të kuruara dhe të buta
  • E lehtë dhe e sigurtë në përdorim

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star