Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Shapka Cork Walkmaxx Trend

Photo
Video
Outlet

Të rehatshme dhe elegante, këto shapka janë zgjidhja e duhur për këtë verë, duke ju ofruar më shumë rehati dhe butësi në çdo hap. Janë të punuara nga materiale të ajrosshme, të lehta dhe me shollën e harkuar. 

Shapka Cork Walkmaxx Trend

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 598 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Të rehatshme dhe elegante, këto shapka janë zgjidhja e duhur për këtë verë, duke ju ofruar më shumë rehati dhe butësi në çdo hap. Janë të punuara nga materiale të ajrosshme, të lehta dhe me shollën e harkuar. 

Më shumë
Detajet e produktit

E dashur verë, unë jam gati!

Përgatituni për veren e nxehtë me shapkat me te reja nga koleksioni Trend Slip On Cork nga Walkmaxx. Plazh, një kafe ose në zyrë - këto shapka do të sjellin stil dhe mbështetje për këmbën tuaj ndërsa ju të shijoni motin e ngrohtë.

Walkmaxx Trend Slip On Cork

Një opsion elegant dhe super komod për këtë sezon

Rehati maksimale në çdo hap që hidhni me shapkat Walkmaxx.

Ngjyrat e këndshme të shapkave Walkmaxx janë të kombinueshme pothuajse me çdo veshje.

Walkmaxx Trend Slip On Cork

Pranverë në çdo hap!

Materialet më të mira të Walkmaxx i kemi kombinuar me shollën EVA, për të krijuar shapkat e përkryera për pranverë apo verë. I përshtaten mirë këmbëve tuaja dhe i përkëdhelin ato fale materialeve të buta.

 • Walkmaxx Trend Slip On Cork

  Vishen lehtësish

  Sandalet janë shumë të lehta për tu veshur - rripat janë elastikë dhe fleksibël, domethënë përshtaten me formën e këmbëve. Nuk ka më flluska, vetëm hapa të qetë gjatë gjithë verës.

 • Walkmaxx Trend Slip On Cork

  Shollë EVA

  Sholla është bërë nga material EVA. Zbusin hapin, duke i bërë këmbët tuaja të ndjehen të relaksuara dhe të lira gjatë gjithë ditës.

 • Walkmaxx Trend Slip On Cork

  Materiale cilësore

  Materiali i brëndshëm është punuar nga mikrofibrat, sfungjeri dhe materiale tjera të buta e të rehatshme, për t'ju ofruar butësi në çdo hap.

Informacione Shtesë

SI TË MASNI NUMRIN E KËMBËS?

Këpucët e duhura dhe një përshtatje perfekte formojnë bazën për këmbë të shëndetshme dhe një ecje të shëndetshme. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë dhe gjerësinë e saktë të kepuceve tuaj të ardhshme të Walkmaxx, ne me kënaqësi do t'ju ndihmojmë të gjeni përshtatjen e përsosur.

Ju duhen dy fletë letre (format A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Vizatoni shenjën e këmbës

  Vendosni fletët në dysheme. Qëndroni drejt në letër me thembra në mur. Sigurohuni që keni veshur çorapet që keni ndërmend të vishni me këpucët që do të blini. Sigurohuni që të keni peshën tuaj të plotë në këmbë për matjen më të saktë. Ose ju ose dikush tjetër gjurmoni ngadalë rreth këmbës tuaj duke siguruar që stilolapsi ose lapsi të jenë në një kënd 90 gradë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjërësinë

  1. Masni nga pjesa e pasme/qëndrore te thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Matni pjesën tuaj më të gjerë të këmbës nga një skaj në tjetrin.

  Ju mund të dëshironi të provoni të masni këmbën tuaj disa herë për rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni numrin e saktë

  Në tabelë do të gjeni gjatësinë e këmbës të matur. Pasi të identifikoheni, në kolonën tjetër do të përcaktojë madhësinë e këpucëve tuaja. Në kolonat e fundit, gjeni gjerësinë e këmbës tuaj për të përcaktuar se cila gjerësi e këpucëve mund t'ju nevojitet.

  Shënim: Për gjatësinë e këmbës, nëse jeni në mes të madhësive, gjithmonë lëvizni lart në madhësinë tjetër. Për gjerësinë e këmbës. Zgjidhni gjerësinë që jeni më afër.

Numrat për Trend Slip On Cork

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjërësia e këmbës

(cm)

36 23,9 9,0
37 24,5 9,1
38 25,2 9,3
39 25,9 9,5
40 26,5 9,6
41 27,2 9,8
42 27,9 10,0
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx Trend
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme latex foam
Material: Sholla e jashtëme EVA
Ngjyrat e disponueshme Blu E Hapur, E Zezë, Flori, Rozë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star