Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

Sandale Cork Walkmaxx Trend

Photo
Video
-70%

Po kërkoni një palë sandale të rehatshme dhe të bukura, që mund ti kombinoni me çdo veshje këtë verë? Ju prezentojmë sandalet Trend Cork nga Walkmaxx, të cilat do t’ju ofrojnë rehatinë që ju duhet. Janë të punuara nga materiale të ajrosshme, të lehta dhe me shollen e harkuar për më shumë rehati në çdo hap!

Sandale Cork Walkmaxx Trend

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 897 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Po kërkoni një palë sandale të rehatshme dhe të bukura, që mund ti kombinoni me çdo veshje këtë verë? Ju prezentojmë sandalet Trend Cork nga Walkmaxx, të cilat do t’ju ofrojnë rehatinë që ju duhet. Janë të punuara nga materiale të ajrosshme, të lehta dhe me shollen e harkuar për më shumë rehati në çdo hap!

Më shumë
Detajet e produktit

Sandalet perfekte për këtë verë

Sandalet Walkmaxx Trend Cork ofrojnë butësi dhe komoditet për këmbët dhe dinë saktësisht se si t'ju bëjnë të dalloheni nga të tjerët. Një kombinim i modës i shollës dhe rripave me ngjyra të ndezura përputhen në mënyrë të përsosur me veshjet tuaja të verës - qoftë në plazh, në zyrë apo në një shëtitje apo kur dilni për pazar. Këto sandale kombinohen me çdo veshje dhe ofrojnë komoditet pavarësisht vëndndodhjes tuaj.

Walkmaxx Trend Sandals Cork

Bërë duke pasur në mëndje detajet

Vajzat pëlqejnë këpucët e punuara me kujdes me detaje të bukura - dhe këto sandale kombinojnë shiritat me formë të bukur dhe rripa elastikë me vrima të vogla dekorative. Ata jo vetëm që duken mirë, por gjithashtu sigurohen që këmbët tuaja të jenë të ajrosura mirë nën rrip. E zgjuar & e bukur!

Walkmaxx Trend Sandals Cork

Këmbët të lumtura gjatë gjithë ditës

Sandalet Walkmaxx Trend Cork paraqesin gjithçka që ju duhet këmbëve tuaja për të qëndruar të qetë dhe të lumtur. Janë në modë, sholla jo vetëm që nuk del kurrë nga moda, por gjithashtu përkëdhel gishtat dhe takat me një sipërfaqe të butë dhe të këndshme. Këto sandale janë bërë nga materiale që ajrosen lehtësisht dhe të lehta, dhe kanë një pjesë fleksibël në pjesën e sipërme që lëviz me ju. Do të ndiheni aq rehat ndërsa kaloni nëpër aktivitetet tuaja të përditshme.

 • Walkmaxx Trend Sandals Cork

  Sholla e harkuar

  Sholla e famshëm e harkaur e Walkmaxx, inkurajon sjellje më të mirë dhe aktivizon muskujt tuaj gjatë ecjes. Sandalet nuk kanë qenë kurrë kaq funksionale dhe me stil!

 • Walkmaxx Trend Sandals Cork

  Shollë EVA

  Të guximshme dhe të gatshme për t'ju çuar në çdo aventurë, shollë fleksibël është bërë nga flluska të vogla të bashkuara, duke ju dhënë butësi shtesë, fleksibilitet dhe thithjen e goditjeve.

 • Walkmaxx Trend Sandals Cork

  Mikrofibër

  Kaloni pjesën më të madhe të ditës në të njëjtat sandale? Mos u shqeteso. Materiali i mikrofibrave largon lagështinë e tepërt dhe kujdeset për këmbët që të qëndrojne të freskëta gjatë gjithë ditës.

Informacione Shtesë

SI TË MASNI NUMRIN E KËMBËS?

Këpucët e duhura dhe një përshtatje perfekte formojnë bazën për këmbë të shëndetshme dhe një ecje të shëndetshme. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë dhe gjerësinë e saktë të kepuceve tuaj të ardhshme të Walkmaxx, ne me kënaqësi do t'ju ndihmojmë të gjeni përshtatjen e përsosur.

Ju duhen dy fletë letre (format A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Vizatoni shenjën e këmbës

  Vendosni fletët në dysheme. Qëndroni drejt në letër me thembra në mur. Sigurohuni që keni veshur çorapet që keni ndërmend të vishni me këpucët që do të blini. Sigurohuni që të keni peshën tuaj të plotë në këmbë për matjen më të saktë. Ose ju ose dikush tjetër gjurmoni ngadalë rreth këmbës tuaj duke siguruar që stilolapsi ose lapsi të jenë në një kënd 90 gradë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjërësinë

  1. Masni nga pjesa e pasme/qëndrore te thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Matni pjesën tuaj më të gjerë të këmbës nga një skaj në tjetrin.

  Ju mund të dëshironi të provoni të masni këmbën tuaj disa herë për rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni numrin e saktë

  Në tabelë do të gjeni gjatësinë e këmbës të matur. Pasi të identifikoheni, në kolonën tjetër do të përcaktojë madhësinë e këpucëve tuaja. Në kolonat e fundit, gjeni gjerësinë e këmbës tuaj për të përcaktuar se cila gjerësi e këpucëve mund t'ju nevojitet.

  Shënim: Për gjatësinë e këmbës, nëse jeni në mes të madhësive, gjithmonë lëvizni lart në madhësinë tjetër. Për gjerësinë e këmbës. Zgjidhni gjerësinë që jeni më afër.

Numrat për Trend Sandals Cork

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjërësia e këmbës

(cm)

36 23,9 9,0
37 24,5 9,1
38 25,2 9,3
39 25,9 9,5
40 26,5 9,6
41 27,2 9,8
42 27,9 10,0
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx Trend
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme latex foam
Material: Sholla e jashtëme EVA
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Zezë, Flori, Rozë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë