Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Moccasins Snake Walkmaxx Trend

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
Outlet

Modeli me i ri i këpucëve Walkmaxx Trend Moccasins për femra. Jashtëzakonisht të lehta, këto këpucë moderne sigurojnë ndjesinë e ecjes si mbi re. Shumë të rehatshme do të minimizojë shqetësimet në këmbë dhe do të parandalojë problemet e këmbëve, të tilla si ënjtje dhe dhimbje të lidhura me to. Ato janë të disponueshme në numrat 36-42, dhe në tre ngjyra klasike.

Moccasins Snake Walkmaxx Trend
5,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Modeli me i ri i këpucëve Walkmaxx Trend Moccasins për femra. Jashtëzakonisht të lehta, këto këpucë moderne sigurojnë ndjesinë e ecjes si mbi re. Shumë të rehatshme do të minimizojë shqetësimet në këmbë dhe do të parandalojë problemet e këmbëve, të tilla si ënjtje dhe dhimbje të lidhura me to. Ato janë të disponueshme në numrat 36-42, dhe në tre ngjyra klasike.

Më shumë
Detajet e produktit

Bërë për rehati superiore

A po kërkoni këpucë të rehatshme që vishen lehtë dhe kombinohen me veshje të ndryshme, por që bëjnë dallim nga të tjerët? Modeli i ri Walkmaxx Trend Moccasins Snake për femra është një version i përmirësuar i mokasinave të cilat tashmë janë të dashura nga miliona klientë të kënaqur. Ndërtimi i tyre i shkëlqyeshëm kontribuon në ndjesinë jashtëzakonisht të lehtë dhe nënshkrimin "duke ecur mbi një re".

Stil dhe dizajn i përmirësuar

Me modelet e reja të linjes Trend ju do të dukeni plot stil dhe do të ndiqni trendet më të fundit. E mbi të gjitha janë shumë të rehatshme dhe ju ofrojnë ndjesinë sikur po ecni zbathur.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Trend

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi për më shumë detaje.

Vishen lehtësisht

Materiali elastik në pjesën e sipërme i bën këto moccasins kaq komode dhe të lehta për tu veshur. Walkmaxx Trend Moccasins Snake për femra sigurojnë një mbulim të shkëlqyeshëm për të gjithë këmbën, dhe vishen shumë lehtë. Këto këpucë kanë një pamje unike por elegante, falë strukturës së ngjashme me lëkurën e gjarprit, duke i bërë ato të përshtatshme për tu veshur për në zyrë, udhëtime të gjata ose aktivitete të kohës së lirë. Të shoqëruar me një fustan apo xhinse, ato do të jenë po aq të kendshme për punë ose një shëtitje të rastësishme nëpër qytet.

Walkmaxx Trend Moccasins Snake W

Jo më dhimbje këmbësh, kyçesh apo shpine

Për sa i përket funksionalitetit, këto këpucë të lehta e bëjnë çdo hap të rehatshëm, duke ju mundësuar që të qëndroni aktiv për periudha më të gjata kohore. Nëse i kaloni ditët tuaja duke ecur, Walkmaxx Trend Moccasins Snake W janë zgjidhja perfekte pasi nuk do të keni kurrë shqetësim për asnjë moment. Harrojeni gjithçka për dhimbjen e këmbës, kyçit të këmbës dhe shpinës - këto këpucë do t'ju ndihmojnë për një mënyrë jetese aktive, pavarësisht nga mosha juaj!

Walkmaxx Trend Moccasins Snake W
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Trend Moccasins Snake W

36 23,7
37 24,4
38 25,1
39 25,7
40 26,4
41 27,1
41 27,7

Si të masni numrin e këmbës

Informacione Shtesë

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Trend Moccasins Snake W

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,7 7,4
37 24,4 7,6
38 25,1 7,8
39 25,7 7,9
40 26,4 8,1
41 27,1 8,3
42 27,7 8,4
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Material: Pjesa e sipërme elastike, PU
Material: Sholla e brendshme materila memory
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë termoPlastike
Ngjyrat e disponueshme E Bardhë, E Kuqe, E Zezë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia