Nuk keni produkte në shportë

Provo

Moccasins Snake Walkmaxx Trend

Photo
Video

Modeli me i ri i këpucëve Walkmaxx Trend Moccasins për femra. Jashtëzakonisht të lehta, këto këpucë moderne sigurojnë ndjesinë e ecjes si mbi re. Shumë të rehatshme do të minimizojë shqetësimet në këmbë dhe do të parandalojë problemet e këmbëve, të tilla si ënjtje dhe dhimbje të lidhura me to. Ato janë të disponueshme në numrat 36-42, dhe në tre ngjyra klasike.

Moccasins Snake Walkmaxx Trend
5,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Modeli me i ri i këpucëve Walkmaxx Trend Moccasins për femra. Jashtëzakonisht të lehta, këto këpucë moderne sigurojnë ndjesinë e ecjes si mbi re. Shumë të rehatshme do të minimizojë shqetësimet në këmbë dhe do të parandalojë problemet e këmbëve, të tilla si ënjtje dhe dhimbje të lidhura me to. Ato janë të disponueshme në numrat 36-42, dhe në tre ngjyra klasike.

Më shumë
Detajet e produktit

Bërë për rehati superiore

A po kërkoni këpucë të rehatshme që vishen lehtë dhe kombinohen me veshje të ndryshme, por që bëjnë dallim nga të tjerët? Modeli i ri Walkmaxx Trend Moccasins Snake për femra është një version i përmirësuar i mokasinave të cilat tashmë janë të dashura nga miliona klientë të kënaqur. Ndërtimi i tyre i shkëlqyeshëm kontribuon në ndjesinë jashtëzakonisht të lehtë dhe nënshkrimin "duke ecur mbi një re".

Stil dhe dizajn i përmirësuar

Me modelet e reja të linjes Trend ju do të dukeni plot stil dhe do të ndiqni trendet më të fundit. E mbi të gjitha janë shumë të rehatshme dhe ju ofrojnë ndjesinë sikur po ecni zbathur.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Trend

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi për më shumë detaje.

Vishen lehtësisht

Materiali elastik në pjesën e sipërme i bën këto moccasins kaq komode dhe të lehta për tu veshur. Walkmaxx Trend Moccasins Snake për femra sigurojnë një mbulim të shkëlqyeshëm për të gjithë këmbën, dhe vishen shumë lehtë. Këto këpucë kanë një pamje unike por elegante, falë strukturës së ngjashme me lëkurën e gjarprit, duke i bërë ato të përshtatshme për tu veshur për në zyrë, udhëtime të gjata ose aktivitete të kohës së lirë. Të shoqëruar me një fustan apo xhinse, ato do të jenë po aq të kendshme për punë ose një shëtitje të rastësishme nëpër qytet.

Walkmaxx Trend Moccasins Snake W

Jo më dhimbje këmbësh, kyçesh apo shpine

Për sa i përket funksionalitetit, këto këpucë të lehta e bëjnë çdo hap të rehatshëm, duke ju mundësuar që të qëndroni aktiv për periudha më të gjata kohore. Nëse i kaloni ditët tuaja duke ecur, Walkmaxx Trend Moccasins Snake W janë zgjidhja perfekte pasi nuk do të keni kurrë shqetësim për asnjë moment. Harrojeni gjithçka për dhimbjen e këmbës, kyçit të këmbës dhe shpinës - këto këpucë do t'ju ndihmojnë për një mënyrë jetese aktive, pavarësisht nga mosha juaj!

Walkmaxx Trend Moccasins Snake W
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Trend Moccasins Snake W

36 23,7
37 24,4
38 25,1
39 25,7
40 26,4
41 27,1
41 27,7

Si të masni numrin e këmbës

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Material: Pjesa e sipërme elastike, PU
Material: Sholla e brendshme materila memory
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë termoPlastike
Ngjyrat e disponueshme E Bardhë, E Kuqe, E Zezë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia