Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Këpucë Trend Leisure Origin AW Walkmaxx

Photo
Video
Outlet

Dizenjuar për të ofruar rehati maksimale dhe stil në të njëjtën kohë, këpucët Trend Leisure Origin Aw janë të lehta në peshë, me një shtresë shumë të butë memory dhe shollën e harkuar origjinale. Kombinojini ato me xhinset tuaja të preferuar, fustanet ose fundet. Këpucët janë unisex. Numrat 36-46. 

Këpucë Trend Leisure Origin AW Walkmaxx

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 698 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Dizenjuar për të ofruar rehati maksimale dhe stil në të njëjtën kohë, këpucët Trend Leisure Origin Aw janë të lehta në peshë, me një shtresë shumë të butë memory dhe shollën e harkuar origjinale. Kombinojini ato me xhinset tuaja të preferuar, fustanet ose fundet. Këpucët janë unisex. Numrat 36-46. 

Më shumë
Detajet e produktit

Këpucë Walkmaxx Trend Leisure Origin Aw

Këpucët Walkmaxx Trend Leisure Origin Aw janë zgjidhja perfekte për ju, ideale për t'u veshur në përditshmëri, për punë, për një shëtitje me miqtë apo kur dilni për pazar. Përzierja e stilit modern dhe klasik e kombinuar me peshën e tyre të lehtë i bën keto këpucë ideale për tu veshur si në verë dhe në dimër.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Origin AW

Plot stil

Me modelet e reja të linjes Trend ju do të dukeni plot stil dhe do të ndiqni trendet më të fundit. E mbi të gjitha janë shumë të rehatshme dhe ju ofrojnë ndjesinë sikur po ecni zbathur.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Trend

Shiko avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Të lehta në peshë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Ndjehuni komod në çdo hap

Keni frikë të mos dukeni shumë zyrtar apo veshja juaj mos është shumë e thjeshtë? Me këpucët Walkmaxx Trend Origin Aw do të jeni gjithmonë të sigurt pasi ngjyrat e tyre neutrale krijojnë një pamje minimaliste që kombinohet me pothuajse çdo veshje. Modeli Unisex është perfekt për çdo veshje ditore, festa, koncerte dhe festivale, por funksionon mirë edhe në punë pasi ato ndërthurin komoditetin e atleteve me të gjitha përfitimet e këpucëve më klasike.

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Origin AW

  Të zeza

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Origin AW

  Kafe

Sholla e harkuar, element kryesor për çdo këpucë Walkmaxx

Këpucët Walkmaxx Trend Leisure Origin Aw jo vetëm që duken mirë, por kujdesen edhe për mirëqënien tuaj. Sholla e harkuar mund të ndihmojë në rritjen e aktivizimit të muskujve duke ju bërë të ndiheni më mirë dhe më në formë.

Sholla e harkuar gjithashtu inkurajon edhe shpërndarjen e peshës trupore dhe amortizim më të mirë të goditjeve dhe për këtë arsye ndihmon në përmirësimin e qëndrimit duke lehtësuar presionin nga nyjet. Kjo nga ana tjetër mund të ju ndihmojë të shmangni disa nga problemet më të shpeshta të këmbëve, të tilla si ënjtje, dhimbje, lodhje.

 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Trend Leisure Origin AW

36 23,9
37 24,6
38 25,3
39 25,9
40 26,6
41 27,3
42 27,9
43 28,6
44 29,3
45 29,9
46 30,6

Si të masni numrin e këmbës?

Informacione Shtesë

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Trend Leisure Shoes Origin AW

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

37 24,6 8,3
38 25,2 8,5
39 25,9 8,6
40 26,6 8,8
41 27,2 8,9
42 27,9 9,1
43 28,6 9,2
44 29,2 9,4
45 29,9 9,5
46 30,6 9,7
Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx Trend
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme materila memory, polyester
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, Kafe

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star