Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

Atlete Trend Leisure Ombre Walkmaxx

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
Outlet

Atlete elegante dhe plot stil që ofrojnë mbështetjen e duhur për këmbët e lodhura dhe ju ndihmojnë të qëndroni aktiv gjatë gjithë ditës. Me shollë të harkuar dhe gome EVA në pjesën e thembrës, këmbët tuaja do të përjetojnë rehati dhe stabilitet maksimal.

Atlete Trend Leisure Ombre Walkmaxx

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 1,049 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Atlete elegante dhe plot stil që ofrojnë mbështetjen e duhur për këmbët e lodhura dhe ju ndihmojnë të qëndroni aktiv gjatë gjithë ditës. Me shollë të harkuar dhe gome EVA në pjesën e thembrës, këmbët tuaja do të përjetojnë rehati dhe stabilitet maksimal.

Më shumë
Detajet e produktit

Atletet Walkmaxx Trend Leisure Ombre zgjidhja juaj e vetme

Ju prezantojme atletet me te reja plot stil dhe te rehatshme. Krijuar per tju ofruar sa me shume rehati gjate gjithe dites, atletet Walkmaxx Trend Leisure Ombre jane ato qe ju duhen kete sezon.

Ato jane krijuar dhe bejne te mundur shperndarjen e peshes trupore dhe nje kohesisht ndihmojne ne permiresimin e qendrimit. Thuajini lamtumire kembeve te lodhura dhe te enjtura pas nje dite te gjate e te lodhshme dhe shijoni rehatine ne cdo hap me atletet Walkmaxx.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Ombre

Dizajn dhe stil

Linja më e re e këpucëve Trend vjen me dizajn dhe ngjyra të cilat ndjekin tendencat më të reja. Për më shumë energji dhe siguri në çdo hap që ju hidhni.

Lexo me shume per avantazhet e linjes Trend

Shikoni avantazhet e sholles se harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qendro mbi imazh per me shume detaje.

Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?

Atletet Leisure Ombre jane ne tre ngjyra. Pavaresisht moshes tuaj, me keto atlete do te keni gjithmone nje pamje rinore.

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Ombre

  E verdhe

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Ombre

  Roze

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Ombre

  Blu

Rehati Superiore dhe ajrosje perfekte

Atletet Walkmaxx Trend Leisure Ombre minimizojne tendosjen e ligamenteve dhe ju do te ndejeheni rehat gjatë shëtitjeve të gjata ose aktiviteteve të brendshme. Dhe nuk keni pse te sheqetesoni edhe nese do te ecni apo do ti mbani veshur per nje kohe te gjate.

Me material shume cilesore te cilat ofrojne ajrosjen e kembes per me shume rehati. Ngjyrat e tyre dhe lidheset me nuance kombinohen lehtesisht me cdo veshje te perditshme ose sportive.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Ombre
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Ombre
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Ombre

Cfare i ben atletet Walkmaxx Trend Leisure Ombre te jene zgjidhja juaj:

 • Dizajn rinor
 • Te lehta, me materiale qe ndihmojne ne ajrosje
 • Sholle e harkuar transparente per aktivizimin e muskujve dhe qendrimin e duhur te trupit
 • Shtrese memory ne pjesen e brendshme per me shume rehati

Shikoni avantazhet e sholles se harkuar

 

Numri

Gjatesia e kembes

(cm)

Atlete Trend Leisure Ombre 36 23,9
37 24,6
38 25,3
39 25,9
40 26,6
41 27,3
42 27,9
 

Si te masni numrin e kembes?

Informacione Shtesë

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Trend Leisure Shoes Ombre

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,9 8,2
37 24,6 8,3
38 25,2 8,5
39 25,9 8,6
40 26,6 8,8
41 27,2 8,9
42 27,9 9,1
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx Trend
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme EVA, materila memory
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Verdhë, Rozë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star