Nuk keni produkte në shportë

Provo

Atlete Trend Leisure Ombre Walkmaxx

Photo
Video
-40%

Atlete elegante dhe plot stil që ofrojnë mbështetjen e duhur për këmbët e lodhura dhe ju ndihmojnë të qëndroni aktiv gjatë gjithë ditës. Me shollë të harkuar dhe gome EVA në pjesën e thembrës, këmbët tuaja do të përjetojnë rehati dhe stabilitet maksimal.

Atlete Trend Leisure Ombre Walkmaxx

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 4,194 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Atlete elegante dhe plot stil që ofrojnë mbështetjen e duhur për këmbët e lodhura dhe ju ndihmojnë të qëndroni aktiv gjatë gjithë ditës. Me shollë të harkuar dhe gome EVA në pjesën e thembrës, këmbët tuaja do të përjetojnë rehati dhe stabilitet maksimal.

Më shumë
Detajet e produktit

Atletet Walkmaxx Trend Leisure Ombre zgjidhja juaj e vetme

Ju prezantojme atletet me te reja plot stil dhe te rehatshme. Krijuar per tju ofruar sa me shume rehati gjate gjithe dites, atletet Walkmaxx Trend Leisure Ombre jane ato qe ju duhen kete sezon.

Ato jane krijuar dhe bejne te mundur shperndarjen e peshes trupore dhe nje kohesisht ndihmojne ne permiresimin e qendrimit. Thuajini lamtumire kembeve te lodhura dhe te enjtura pas nje dite te gjate e te lodhshme dhe shijoni rehatine ne cdo hap me atletet Walkmaxx.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Ombre

Dizajn dhe stil

Linja më e re e këpucëve Trend vjen me dizajn dhe ngjyra të cilat ndjekin tendencat më të reja. Për më shumë energji dhe siguri në çdo hap që ju hidhni.

Lexo me shume per avantazhet e linjes Trend

Shikoni avantazhet e sholles se harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qendro mbi imazh per me shume detaje.

Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?

Atletet Leisure Ombre jane ne tre ngjyra. Pavaresisht moshes tuaj, me keto atlete do te keni gjithmone nje pamje rinore.

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Ombre

  E verdhe

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Ombre

  Roze

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Ombre

  Blu

Rehati Superiore dhe ajrosje perfekte

Atletet Walkmaxx Trend Leisure Ombre minimizojne tendosjen e ligamenteve dhe ju do te ndejeheni rehat gjatë shëtitjeve të gjata ose aktiviteteve të brendshme. Dhe nuk keni pse te sheqetesoni edhe nese do te ecni apo do ti mbani veshur per nje kohe te gjate.

Me material shume cilesore te cilat ofrojne ajrosjen e kembes per me shume rehati. Ngjyrat e tyre dhe lidheset me nuance kombinohen lehtesisht me cdo veshje te perditshme ose sportive.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Ombre
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Ombre
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Ombre

Cfare i ben atletet Walkmaxx Trend Leisure Ombre te jene zgjidhja juaj:

 • Dizajn rinor
 • Te lehta, me materiale qe ndihmojne ne ajrosje
 • Sholle e harkuar transparente per aktivizimin e muskujve dhe qendrimin e duhur te trupit
 • Shtrese memory ne pjesen e brendshme per me shume rehati

Shikoni avantazhet e sholles se harkuar

 

Numri

Gjatesia e kembes

(cm)

Atlete Trend Leisure Ombre 36 23,9
37 24,6
38 25,3
39 25,9
40 26,6
41 27,3
42 27,9
 

Si te masni numrin e kembes?

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx Trend
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme EVA, materila memory
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Verdhë, Rozë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia