Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Atlete Sneaker Outdoor Matte Flat Walkmaxx

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Atlete Sneaker Outdoor Matte Flat ofrojnë mbështetje, rehati dhe ajrosje të lehtë. Me një shollë të fryrë dhe material prej kamoshi, rezistente ndaj ujit dhe mbrojtje nga lëvizjet anësore për shumë orë energjike, të kaluara jashtë.

Atlete Sneaker Outdoor Matte Flat Walkmaxx

Çmimi: 7,490 Lekë


Oferta: 2,996 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Atlete Sneaker Outdoor Matte Flat ofrojnë mbështetje, rehati dhe ajrosje të lehtë. Me një shollë të fryrë dhe material prej kamoshi, rezistente ndaj ujit dhe mbrojtje nga lëvizjet anësore për shumë orë energjike, të kaluara jashtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Lëvizni lehtë dhe me stil

Të gjithanshme, të qëndrueshme dhe të përshtatshme për çdo lloj moti – këto janë atletet që ju duhen. Janë tepër të rehatshme dhe kanë detaje të bukura, sikurse shollë të fryrë e të dekoruar dhe lidhëse në ngjyra kontraste. Për më tepër, janë të lehta dhe të ajrosshme.

Walkmaxx Sneaker Outdoor Matte Flat

Shijoni kohën e lirë me këto atletet super të rehatshme

Atletet Outdoor Matte Flat do të bëhen të preferuarat tuaja sepse kanë një dizajn të gjithanshëm që përshtatet thuajse me çdo veshje. Ju mund t’i vishni për një ecje apo vrap të lehtë në mëngjes, për kafen e mëngjesit, për ndonjë piknik me familje, në punë, apo edhe gjatë daljeve me miq.

Walkmaxx Sneaker Outdoor Matte Flat

Të gjithëaneshme dhe dinamike

Për ju që ju pëlqejnë aventurat e reja, këto atlete janë perfekte. Të qëndrueshme, fleksibile, të rehatshme, të lehta dhe të ajrosshme – çfarë ju duhet më tepër për ta përjtetuar rehatinë në çdo hap?

 • Walkmaxx Sneaker Outdoor Matte Flat

  Pjesa e siperme lëkurë kamosh

  Kurseni në çdo mot, pjesa e sipërme rezistente ndaj ujit jo vetëm që është e mirë, por gjithashtu përfshin formimin e rrjetës dhe TPU për çdo kusht që mund të takoni jashtë. Me mbrojtje anësore të këmbës për hapa të sigurt.

 • Walkmaxx Sneaker Outdoor Matte Flat

  Shollë EVA

  Sholla e butë EVA absorbon goditjet, ju kursen energjinë dhe kështu e shmangë lodhjen. Sfungjeri mbështetës dhe i lehtë ju ofron ndjesinë e lehtësisë dhe përkëdhelë butësisht këmbët tuaja.

 • Walkmaxx Sneaker Outdoor Matte Flat

  Shollë e sigurtë kundra rrëshkitjes

  Qëndrueshmëria e mirë është vendimtare-këto atlete janë të besueshme në të gjithë terrenin për shkak të tërheqjes së shkëlqyer, veçorisë kundër rrëshqitjes dhe strukturës së shollës së poshtme. Hapësira e gjerë e këmbëve u jep këmbëve tuaja liri dhe më shumë hapësirë për çorape më të trasha.

Informacione Shtesë

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Sneaker Outdoor Matte Flat

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,5 7,8
37 24,2 8,0
38 24,8 8,2
39 25,5 8,4
40 26,2 8,6
41 26,8 8,9
42 27,5 9,1
43 28,2 9,3
44 28,8 9,5
45 29,5 9,7
46 30,2 10,0

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star