Nuk keni produkte në shportë

Provo

Sandale për femra 2.0 Walkmaxx

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-93%

Sandalet Walkmaxx për femra do të jenë shoku juaj më i mirë gjatë gjithë sezonit të verës. Dizajn inovativ me shollë të harkuar, ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve të kyçeve dhe shpinës. Këto sandale ofrojnë rehati dhe shëndet te mirë, materiale cilësore të cilat parandalojnë djerësitjen dhe flluckat në këmbe. 

 • Lehtësojnë lodhjen
 • Sigurojnë fleksibilitet në këmbe
 • Shpërndajnë peshën trupore
 • Forcojnë muskujt
Sandale për femra 2.0 Walkmaxx

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sandalet Walkmaxx për femra do të jenë shoku juaj më i mirë gjatë gjithë sezonit të verës. Dizajn inovativ me shollë të harkuar, ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve të kyçeve dhe shpinës. Këto sandale ofrojnë rehati dhe shëndet te mirë, materiale cilësore të cilat parandalojnë djerësitjen dhe flluckat në këmbe. 

 • Lehtësojnë lodhjen
 • Sigurojnë fleksibilitet në këmbe
 • Shpërndajnë peshën trupore
 • Forcojnë muskujt
Më shumë
Detajet e produktit

Sandalet Walkmaxx do të jenë shoku juaj më i mirë gjatë gjithë sezonit të verës

Dizajn inovativ me shollë të harkuar, ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve të kyçeve dhe shpinës. Këto sandale ofrojnë rehati dhe shëndet te mirë, materiale cilësore të cilat parandalojnë djerësitjen dhe flluckat në këmbe. Këto sandale janë të trajtuara me një mbrojtje antibakteriale. Sandalet për femra janë me ngjitëse kështu mund të përshateten me çdo lloj këmbe. Shumë praktike për tu veshur dhe shumë të rehatshme për tu mbajtur veshur edhe gjatë gjithë ditës.

Sholla e harkua Walkmaxx është e ngitur në pjesën e përparme dhe në pjesën e thembrës. Kjo lloj sholle ndihmon në reduktimin e presioni në këmbë. 

 • sholla e harkuar bën të mundur lëvizjen e këmbëve përpara, duke bërë një lëvizje normale nga thembra në drejtim të gishtrinjëve dhe duke reduktuar presionin e ushtruar në këmbë.
 • butësia në pjesën e thembrës bën të mundur mbështetejen e shputës dhe vepron si një amortizues i mirë duke siguruar rehati gjatë gjithë ditës.

Avantazhe

Sandalet Walkmaxx Pure Woman 2.0 do të sigurojnë këmbëve rehati dhe freski gjatë gjithë verës.

 • Sholla e harkuar ndihmon në rritjen e aktivitetit të muskujve duke ju berë të ndjeheni mirë dhe në formë

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm

 • Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë

 • Shtresë antibakteriale e cila siguron freski dhe mjedis të rehatshëm për këmbët

 • Lehtësi në veshje

Informacione Shtesë

Instruksione për mirëmbajtjen:

 • Kujdes sandalet Walkmaxx nuk janë të përshtatshme për sporte ekstreme / në terrene ekstreme / në kushte ekstreme.
 • Sandalet Walkmaxx nuk rekomandohen për aktivitete të cilat kërkojnë mbrojtje specifike për këmbët, ngjitje mali, udhëtime në akull, transport mallrash apo punë në ndërtim etj.
 • Vendosini në vënde të thata.
 • Kujdes mos i ekspozoni sandalet Walkmaxx në nxehtësi të lartë (ngrohëse apo zjarr)
 • Përdorni detergjent të butë dhe një copë të lagur ose një sfungjer të butë për të pastruar, dhe më pas pastrojini me një leckë të thatë.
 • Mos i lani në lavatriçe, pasi mund të deformohen dhe dëmtohen.
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx pure
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme EVA, mikrofibra antibakteriale, najlon, PU
Material: Sholla e jashtëme gomë termoPlastike
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Zezë, Flori, silver

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

5

10 Vlerësime

Produktet 10

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ina

www.delimano.al

Sandalet magjike
Sa rehat je me keto....o popull lerini tangerlliqet mbathni kemben rehat ...se po ishte kemba rehat eshte gjithe trupi ...un kam atletet ...sandalet ..shapkat e shtepise me rehat nuk ka ...e dua shume walkmax

Linda

www.delimano.al

shume te lehta
Une i kam marre vitin e kaluar dh eme kane kenaqur gjithe veren, shume te lehta dhe nuk vine ere

Raina

www.delimano.al

Suuuperr
Jane te rehatshme e te mrekullueshme

luku

www.delimano.al

walkmaxx
Sandalet walkmaxx e kane kane kaluar pritshmerine time, jane shume te rehatshme dhe te bukura,jua sygjeroj te gjithave zonjave dhe zonjushave.

Andia

www.delimano.al

Fantastike
Te pa zvendesushme ..rehati dhe nje ecje clodhse .Nuk mund te vesh asgje tjeter ..

Eriona

www.delimano.al

Sandale për femra
Rehati maksimale super :)

Bora

www.delimano.al

super sandale
minimizojne lodhjen ne maximum,nuk i heq nga kemba gjithe diten jane te pazevendesueshme per mua.

Armela

www.delimano.al

Rehati dhe finese
Sandalet ideale per kete vere, zgjidhni jo vetem rehatine dhe komfortin e kembes tuaj por gjithashtu dhe finesen dhe elegancen. :) Jo vetem rehati por edhe bukuri.

MARINA

www.delimano.al

SUPERR
MORA PER MAMIN DHE PER VETE ,JANE ME TE VERTETE SHUME TE REHATSHME .,ME TE VERTETE SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!

adisa

www.delimano.al

rehati
super mami im kishte probleme me kepucet te vetem qe ka gjetur qetesi jan sandalet walkmaxx

Produktet 10

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia