Nuk keni produkte në shportë

Provo

Sandale elegante për femra 2.0 Walkmaxx

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Sandalet Walkmaxx Elegant për femra do të jenë shoku juaj më i mirë gjatë gjithë sezonit të verës. Dizajn inovativ me shollë të harkuar, ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve të kyçeve dhe shpinës. Këto sandale ofrojnë rehati dhe shëndet te mirë, materiale cilësore të cilat parandalojnë djerësitjen dhe flluckat në këmbe. 

 • Lehtësojnë lodhjen
 • Sigurojnë fleksibilitet në këmbe
 • Shpërndajnë peshën trupore
 • Forcojnë muskujt
Sandale elegante për femra 2.0 Walkmaxx

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 699 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sandalet Walkmaxx Elegant për femra do të jenë shoku juaj më i mirë gjatë gjithë sezonit të verës. Dizajn inovativ me shollë të harkuar, ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve të kyçeve dhe shpinës. Këto sandale ofrojnë rehati dhe shëndet te mirë, materiale cilësore të cilat parandalojnë djerësitjen dhe flluckat në këmbe. 

 • Lehtësojnë lodhjen
 • Sigurojnë fleksibilitet në këmbe
 • Shpërndajnë peshën trupore
 • Forcojnë muskujt
Më shumë
Detajet e produktit

Sandalet Walkmaxx Elegant për femra 2.0 do të jenë shoku juaj më i mirë gjatë gjithë sezonit të verës. Dizajn inovativ me shollë të harkuar, ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve të kyçeve dhe shpinës. Këto sandale ofrojnë rehati dhe shëndet te mirë, materiale cilësore të cilat parandalojnë djerësitjen dhe flluckat në këmbe. 

 • Lehtësojnë lodhjen
 • Sigurojnë fleksibilitet në këmbe
 • Shpërndajnë peshën trupore
 • Forcojnë muskujt

Sandalet janë me rripa, 4 rripa në pjesën e përparme të cilat puthiten me kembën dhe përshtaten më së miri duke siguruar qëndrueshmeri dhe rehati në çdo hap që ju hidhni. Materiali në pjesën e sipërme të sandales është më i sofistikuar, por kryesorja është rehatia dhe butësia. Ndërthurja e rehatisë dhe elegancës bëjnë që këto sandale të vishen edhe për raste të veçanta pasi kombinohen edhe me veshje elegante.

Avantazhe

Sandalet Walkmaxx Elegant për femra 2.0 do të sigurojnë këmbëve rehati dhe freski gjatë gjithë verës.

 • Sholla e harkuar ndihmon në rritjen e aktivitetit të muskujve duke ju berë të ndjeheni mirë dhe në formë

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm

 • Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë

 • Shtresë antibakteriale e cila siguron freski dhe mjedis të rehatshëm për këmbët

 • Lehtësi në veshje

Informacione Shtesë

Instruksione për mirëmbajtjen:

 • Kujdes sandalet Walkmaxx nuk janë të përshtatshme për sporte ekstreme / në terrene ekstreme / në kushte ekstreme.
 • Sandalet Walkmaxx nuk rekomandohen për aktivitete të cilat kërkojnë mbrojtje specifike për këmbët, ngjitje mali, udhëtime në akull, transport mallrash apo punë në ndërtim etj.
 • Vendosini në vënde të thata.
 • Kujdes mos i ekspozoni sandalet Walkmaxx në nxehtësi të lartë (ngrohëse apo zjarr)
 • Përdorni detergjent të butë dhe një copë të lagur ose një sfungjer të butë për të pastruar, dhe më pas pastrojini me një leckë të thatë.
 • Mos i lani në lavatriçe, pasi mund të deformohen dhe dëmtohen.
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx pure
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme EVA, najlon, PU
Material: Sholla e jashtëme gomë termoPlastike
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Zezë, Flori, silver
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 9 Vlerësime

5

9 Vlerësime

Produktet 9

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Elona

www.delimano.al

te mrekullueshme
Shume te rehatshme

Manjola

www.delimano.al

shume te rehatshme
Une kam blere shume modele te kepuceve ualkmax jane shume te mira, kane nje rehati dhe jane te lehta ne kemb, nuk i ndien fare

Ina

www.delimano.al

Dizanj edhe rehati maksimale
Me ndihmojne te eci me rehat edhe jane shume te bukura ne kemb

luku

www.delimano.al

walkmaxx
Eleganca, cilesia dhe rehatia ne nje produkt te vetem wow jam shume e kenaqur....

bionsela

www.delimano.al

sandale speciale per te gjitha femrat qe duan ta mbajne trupin drejte e kemet pa probleme
un ne fillim mora per burrin sandale dhe ai u kenaqe shum se nuk kishte me probleme me kemat,, pastaj mora per vete dhe nuk i ndrroj me asgje tjeter se jan perfekte

Bruna

www.delimano.al

Sandale elegante për femra
Eshte zgjedhja ideale per mua,kam provua shume sandale te tjera ,por keto jane ato qe kam kerkuar gjithmon.Ndihem vertet shume rehat kur eci me to,jane fantastike :) :)

ana

www.delimano.al

WALKMAXX.REHATIA E KEMBEVE
Pervecse jane te rehatshme,jane sanadale qe me kombinojne me te gjitha veshjet ,jam shume e kenaqur .

Aurela Ferko

www.delimano.al

Sikur fluturon
komode ,ecje e lehte,elegante i mbaj veshur gjith diten/Bravo Top Shop

lubjana

www.delimano.al

super
kam gjetur rehatin qe kerkoja i vesh edhe pantallona edhe me fustane

Produktet 9

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia