Nuk keni produkte në shportë

Provo

Sandale për meshkuj 4.0 Walkmaxx Pure

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Sandale për meshkuj Walkmaxx Pure 4.0 me materialet më të mira për të ofruar rehati maksimale, janë perfekte për ecje në natyrë apo në qytet. Mbrojtje antibaketeriale dhe shollë lëkure e cila kujdeset për shputat tuaja. Shollë e brëndshme dhe e sholla e harkuar e cila është më e gjërë janë përmirësuar për të ofruar më shumë rehati dhe hapa të sigurtë.

Sandale për meshkuj 4.0 Walkmaxx Pure

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 699 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sandale për meshkuj Walkmaxx Pure 4.0 me materialet më të mira për të ofruar rehati maksimale, janë perfekte për ecje në natyrë apo në qytet. Mbrojtje antibaketeriale dhe shollë lëkure e cila kujdeset për shputat tuaja. Shollë e brëndshme dhe e sholla e harkuar e cila është më e gjërë janë përmirësuar për të ofruar më shumë rehati dhe hapa të sigurtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni ditet e veres ne rehati maksimale

Sandalet Walkmaxx Pure 4.0 per meshkuj jane perfekte per kete sezon pavaresisht planeve qe ju keni per shetije ne park, per ne pune, per nje pasdite me miqte apo per ne plazh. Falë disa karakteristikave të përmirësuar, ato do të:

 • Sigurojnë më shumë stabilitet dhe hapa të sigurtë falë shollës më të gjërë
 • Këmbët tuaja do të qëndrojnë të freskëta falë mbrojtjes antibakteriale dhe shollës së harkuar
 • Përmirësojnë rehatinë gjatë ecjes falë shollës e cila zvogëlon goditjet
 • Ndihmojnë për një shëndet më të mirë për këmbët tuaja

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0 Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0

Mbrojtje Antibakteriale

Mbrojtje Antibakterial kundra bakterieve për këmbët. Bakteriet dhe djerësa shpesh shkaktojnë erën e pakëndshme të këmbëve, dhe kjo shtresë antibakteriale do t'ju ndihmojë për të parandaluar.

Lexo më shumë për avantazhet e linjës Pure

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Rehati maksimale për këmbët tuaja

Sandalet Walkmaxx Pure për meshkuj janë përmirësuar për të ofruar rehati maksimale dhe hapa të sigurtë. Sholla e jashtme është më e gjërë për të reduktuar presionin dhe për të ofruar qëndrueshmëri më të mirë, e ndërsa sholla e brëndshme është me materiale të avancuara dhe ka veti shume të mira kundra goditjteve. Materiali prej lëkure në shollen e tyre do të mbaj larg aromat e pakëndshme dhe ka veti antibakteriale.

Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0

Sholla inovative e harkuar për t'ju ndihmuar nëse keni probleme me këmbët

Falë dizajnit të saj shumë special në formë të harkaur i cili është dizenjuar në Gjermani, pesha trupore do të shpërndahet në mënyrë të barabartë duke përmirësuar qëndrimin dhe lehtësuar presionin e ushtruar në nyje dhe kyçe, do të ndihmoje në parandalimin e dhimbjeve, djerësitjes apo enjtjes së këmbëve.

Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Men 4.0
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Sandale për meshkuj 4.0

40 26,3
41 27,1
42 27,8
43 28,5
44 29,1
45 29,8
46 30,4

Si të masni numrin e këmbës?

Të dhëna teknike
Available sizes 40-46
Linja Walkmaxx pure
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme Lëkurë
Material: Sholla e jashtëme PU
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, gri

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia