Nuk keni produkte në shportë

Provo

Sandale për femra Casual 4.0 Walkmaxx Pure

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-86%

Sandalet Walkmaxx Casual 4.0 për femra vijnë me një dizjan të ri dhe të përmirësuar për të ofruar rehati maksimale. Sholla e famshme e harkuar është e njejtë, por pak më e ulët për më shumë rehati dhe një pamje tërheqëse. Mbrojtje antibaketeriale dhe shollë lëkure e cila kujdeset për shputat tuaja, për të parandaluar aromat e pakëndshme gjatë ditëve të nxehta të verës.

Sandale për femra Casual 4.0 Walkmaxx Pure

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sandalet Walkmaxx Casual 4.0 për femra vijnë me një dizjan të ri dhe të përmirësuar për të ofruar rehati maksimale. Sholla e famshme e harkuar është e njejtë, por pak më e ulët për më shumë rehati dhe një pamje tërheqëse. Mbrojtje antibaketeriale dhe shollë lëkure e cila kujdeset për shputat tuaja, për të parandaluar aromat e pakëndshme gjatë ditëve të nxehta të verës.

Më shumë
Detajet e produktit

Trendi dhe të rehatshme për të shijuar verën në maksimum

Shijoni ditët e nxehta të verës, qëndroni aktiv dhe ndjehuni sa më mirë. Sandalet më të reja nga Walkmaxx janë perfekte:

 • Dizajn bashkëkohor i cili ndjek trendet më të fundit të modës
 • Sholle e harkuar e cila ndihmon në reduktimin e presionit për më shumë rehati
 • Shollë e gjerë për hapa më të sigurtë
 • Mbrojtje antibakteriale për të parandaluar aromat e pakëndshme

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Pure Sandals Casual Women 4.0 Walkmaxx Pure Sandals Casual Women 4.0 Walkmaxx Pure Sandals Casual Women 4.0 Walkmaxx Pure Sandals Casual Women 4.0

Mbrojtje Antibakteriale

Mbrojtje Antibakterial kundra bakterieve për këmbët. Bakteriet dhe djerësa shpesh shkaktojnë erën e pakëndshme të këmbëve, dhe kjo shtresë antibakteriale do t'ju ndihmojë për të parandaluar.

Lexo më shumë për avantazhet e linjës Pure

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Rehati maksimale, shollë e harkuar më e gjëre

Sandalet Walkmaxx Pure Casual kanë një strukturë të re të shollës për ti dhuruar një pamje sa më tërheqëse dhe ofrojne rehati maksimale. Sholla është më e gjërë dhe më e ulët për më shumë stabilitet e peër hapa më të sigurtë. Dizajni i shollës së famshme të harkuar qëndron i njejtë dhe ndihmon në lëvizje natyrale dhe zvogëlon presionin e ushtruar në nyje dhe kyçe. Gjithashtu ndihmon në disa probleme të ndryshme të këmbëve si enjtje, djersitje apo fryerje të këmbëve.

Walkmaxx Pure Sandals Casual Women 4.0

Shollë unike e harkaur dhe mbrojtje antibakteriale

Sholla e harkuar është zhvilluar në Gjermani dhe është aprovuar nga klientët tanë të kënaqur vit pas viti. Sholla është me material EVA dhe ofron rehati maksimale në çdo hap që ju hidhni. Sholla e cila ndodhet në pjesën e brëndshme është me mbrojtje antibakteriale për më shumë freski dhe pastërti, dhe për të parandaluar aromat e pakëndshme.

Walkmaxx Pure Sandals Casual Women 4.0
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx pure
Material: Pjesa e sipërme elastike, PU
Material: Sholla e brendshme tekstil
Material: Sholla e jashtëme EVA
Ngjyrat e disponueshme Blu E Hapur, E Bardhë/E Zezë, E Kuqe, Flori

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia