Nuk keni produkte në shportë

Provo

Këpucë për meshkuj Oxford 4.0 Walkmaxx Pure

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Modeli më i ri i këpucëve Walkmaxx Pure Oxford për meshkuj. Stili dhe dizajni i tyre i bëjnë këto këpucë të përshtatshme për tu veshur në çdo rast. Me shollën e famshme të harkuar, material të butë dhe mbrojtje antibakteriale do t'ju ofrojnë rehati në çdo hap që hidhni. Të disponueshme në dy ngjyra kafe dhe të zeza, numrat nga 40-46.

Këpucë për meshkuj Oxford 4.0 Walkmaxx Pure

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 1,398 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Modeli më i ri i këpucëve Walkmaxx Pure Oxford për meshkuj. Stili dhe dizajni i tyre i bëjnë këto këpucë të përshtatshme për tu veshur në çdo rast. Me shollën e famshme të harkuar, material të butë dhe mbrojtje antibakteriale do t'ju ofrojnë rehati në çdo hap që hidhni. Të disponueshme në dy ngjyra kafe dhe të zeza, numrat nga 40-46.

Më shumë
Detajet e produktit

Të rehatshme dhe plot stil

Këpucët Walkmaxx Pure Oxford për meshkuj janë zgjidhja perfekte për këdo që dëshiron rehatinë dhe qëndrueshmërinë e në të njëjtën kohë pa bërë komprosmise për stilin. Falë shollës së harkaur ato do të ofrojnë rehati maksimale në ecje. Ky model i ri ka këto karakteristika:

 • Shollë më e gjërë, për më shumë qëndrueshmëri dhe rehati
 • Materiali i sipërm shumë i butë dhe me lidhëse të përshtatshme për sezonin e vjeshtës
 • Mbrojtje antibakteriale për parandalimin e baktereve dhe aromave të pakëndshme
 • Me dy palë lidhëse në ngjyra të ndryshme
 • Dizajn i thjeshtë i përshtatshëm për çdo rast

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Pure Oxford Shoes Men 4.0 Walkmaxx Pure Oxford Shoes Men 4.0

Mbrojtje Antibakteriale

Mbrojtje Antibakterial kundra bakterieve për këmbët. Bakteriet dhe djerësa shpesh shkaktojnë erën e pakëndshme të këmbëve, dhe kjo shtresë antibakteriale do t'ju ndihmojë për të parandaluar.

Lexo më shumë për avantazhet e linjës Pure

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Të përshtatshme për çdo rast

Këpucet Walkmaxx Pure Oxford per meshkuj jane nje zgjidhje e sigurte per meshkujt qe kerkojne kepuce te rehtashme dhe plot stil. Te pershtatshme per takime pune, per darka te ndryshme apo edhe per nje shetitje ne qytet. Me karakteristikat e vecanta qe kane dhe dizajnin e tyre do tju dhuroje kenaqesi ne cdo hap qe hidhni.

Walkmaxx Pure Oxford Shoes Men 4.0

Mbrojtje antibakteriale për siguri dhe këmbë të shëndetshme

Këto këpucë kanë dy palë lidhëse në ngjyra të ndryshme, kështu ju mund ti kombinoni sipas veshjes. Me shollë të harkuar e cila është më e gjërë dhe ofron qëndrueshmëri dhe shpërndarje të peshës trupore. Mbrojtje antibakteriale për më shumë siguri dhe këmbë të shëndetshme.

 • Walkmaxx Pure Oxford Shoes Men 4.0

  Me lidhëse gri dhe të zeza.

 • Walkmaxx Pure Oxford Shoes Men 4.0

  Me lidhëse blu dhe kafe.

Shollë e harkuar për aktivizimin e muskujve dhe pozicion korrekt të trupit

Ajo që është më e rëndesishmja tek këpucët Walkmaxx është sholla e harkuar. Sholla e harkuar rrit aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni më mirë. Redukton presionin në shputat e këmbëve dhe krijon ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur, për t'ju ofruar sa më shumë rehati. Gjithashtu ju ndihmojnë për të parandaluar edhe disa probleme me këmbët si enjte apo dhimbje.

Walkmaxx Pure Oxford Shoes Men 4.0
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Këpucë për meshkuj Pure Oxford 4.0

40 27,0
41 27,7
42 28,3
43 28,9
44 29,6
45 30,3
46 30,9

Si të masni numrin e këmbës

Të dhëna teknike
Available sizes 40-46
Linja Walkmaxx pure
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme antibacterial treatment, tekstil
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, Kafe

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia