Nuk keni produkte në shportë

Provo

Këpucë me qafë për meshkuj 4.0 Walkmaxx Pure

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-81%

Walkmaxx Pure Ankle shoes for men are designed for casual everyday events. Their classic design makes them appropriate for all activities. With the famous rounded sole, soft materials, antibacterial treatment, memory foam insole and warm lining, they will provide the needed comfort without taking a toll on the style. Available in sizes 40-46 and black, grey and brown colour.

Këpucë me qafë për meshkuj 4.0 Walkmaxx Pure

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 1,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Walkmaxx Pure Ankle shoes for men are designed for casual everyday events. Their classic design makes them appropriate for all activities. With the famous rounded sole, soft materials, antibacterial treatment, memory foam insole and warm lining, they will provide the needed comfort without taking a toll on the style. Available in sizes 40-46 and black, grey and brown colour.

Më shumë
Detajet e produktit

Këpucët perfekte për çdo mashkull që preferon klasiken

Dizajni klasik i këpucëve të reja Walkmaxx Pure është perfekt për aktivitete të ndryshme gjatë ditës: ju mund ti vishni për në punë apo për një darkë me miqt. Më pak qafë, perfekte për këdo që preferon rehatinë dhe qëndrueshmërinë në të njëjtën kohë. Disa nga avantazhet e këtij modeli janë:

 • Shollë e harkuar – më e gjërë për më shumë rehati
 • Materiali i sipërm shumë i butë dhe me lidhëse të përshtatshme për sezonin e vjeshtës
 • Mbrojtje antibakteriale për parandalimin e baktereve dhe aromave të pakëndshme
 • Shtresë memori në brëndësi të shollës
 • Me pak qafë, ideale për stinën e vjeshtës

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Pure Ankle Shoes Men 4.0 Walkmaxx Pure Ankle Shoes Men 4.0 Walkmaxx Pure Ankle Shoes Men 4.0

Mbrojtje Antibakteriale

Mbrojtje Antibakterial kundra bakterieve për këmbët. Bakteriet dhe djerësa shpesh shkaktojnë erën e pakëndshme të këmbëve, dhe kjo shtresë antibakteriale do t'ju ndihmojë për të parandaluar.

Lexo më shumë për avantazhet e linjës Pure

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Mbrojtje antibakteriale për siguri dhe këmbë të shëndetshme

Këpucët Walkmaxx Pure Ankle janë ideale për çdo mashkull i cili preferon një stil klasik. Këto këpucë kanë edhe një avantazh shtesë e cila është mbrojtja antibakteriale e cila parandalon krijimin dhe përhapjen e bakterieve dhe aromave të pakëndshme.

Walkmaxx Pure Ankle Shoes Men 4.0

Shollë e harkuar për aktivizimin e muskujve dhe pozicion korrekt të trupit

Ajo që është më e rëndesishmja tek këpucët Walkmaxx është sholla e harkuar. Sholla e harkuar rrit aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni më mirë. Redukton presionin në shputat e këmbëve dhe krijon ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur, për t'ju ofruar sa më shumë rehati. Gjithashtu ju ndihmojnë për të parandaluar edhe disa probleme me këmbët si enjte apo dhimbje.

 • Walkmaxx Pure Ankle Shoes Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Ankle Shoes Men 4.0
 • Walkmaxx Pure Ankle Shoes Men 4.0
 

Numri

Gjatësia e kembës

(cm)

Këpucë me qafë për meshkuj Pure 4.0 40 27,0
41 27,7
42 28,3
43 28,9
44 29,6
45 30,3
46 30,9
 

Si të masni numrin e këmbës?

Të dhëna teknike
Available sizes 40-46
Linja Walkmaxx pure
Material: Pjesa e sipërme PU, PU suede
Material: Sholla e brendshme antibacterial treatment, EVA, tekstil
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, gri, Kafe

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia