Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pantofla Walkmaxx Comfort 2.0

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Pantoflat Walkmaxx 2.0 ju japin mundësinë të lehtësoni dhimbjet e këmbëve dhe kyçeve, dhe të filloni të shijoni sërisht ecjen në mënyrën më të rehatshme.

Pantofla Walkmaxx Comfort 2.0

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 698 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Pantoflat Walkmaxx 2.0 ju japin mundësinë të lehtësoni dhimbjet e këmbëve dhe kyçeve, dhe të filloni të shijoni sërisht ecjen në mënyrën më të rehatshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Nje nivel tjetër rehatie

Pantoflat Walkmaxx 2.0 janë dizenjuar duke pasur parasysh një objektiv - për të siguruar një rehati maksimale në këmbë dhe në pjesët e tjera të trupit të cilat kanë të bëjnë me ecjen. Sholla e harkuar Walkmaxx mundëson një lëvizje natyrale, duke bërë të mundur shpërndarjen e peshës trupore dhe presion nga zonat e ndjeshme si kyçet tek muskuj, e ndërkohë shtresa e butë e cila ndodhet në pjesën e brëndshme ndihmon në qetësimin dhe eleminimin e presionit në kyce. Të gjitha këto bëjnë të mundur përmiresimin e qëndrimit dhe parandalojnë ose zvogëlojnë mundësinë e djerësitjes së këmbëve apo probleme të ngjashme.

Ecja më e lehtë e jetës tuaj

Dhe për më shumë lehtësi, këto pantofla kanë edhe një kapse në pjesën e sipërme me anë të së cilës mund ta ngushtoni apo lironi për tu përshtatur sa më mirë në këmbë. Pjesa e shollës i bën këto pantofla të përshtatshme për tu veshur edhe në shtëpi. Pantoflat jane shumë të lehta, ato ju ndihmojnë të jeni aktiv për një kohë te gjatë. Çfarë jeni duke pritur - beni hapin tjetër me të rehatshëm duke zgjedhur pantoflat Walkmxx në ngjyrë të zeze apo kafe. 

Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme mikrofibër, shajak
Material: Sholla e brendshme materiale të tjera
Material: Sholla e jashtëme EVA
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, Kafe
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia