Nuk keni produkte në shportë

Provo

Lugë këpuce e gjatë Walkmaxx

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Luga e këpucëve një aksesorë i domosdoshëm në çdo shtëpi. Me një gjatësi 50 cm është perfekte për të mos u përkulur kur vishni këpucët. Gjithashtu ka edhe një dorezë të vogël për tu varur për më shumë lehtësi dhe për të mos zënë shumë hapësirë në dollapin tuaj të këpucëve.

Lugë këpuce e gjatë Walkmaxx
290 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Luga e këpucëve një aksesorë i domosdoshëm në çdo shtëpi. Me një gjatësi 50 cm është perfekte për të mos u përkulur kur vishni këpucët. Gjithashtu ka edhe një dorezë të vogël për tu varur për më shumë lehtësi dhe për të mos zënë shumë hapësirë në dollapin tuaj të këpucëve.

Më shumë
Detajet e produktit

Lugë për këpucë e cila ju ndihmon të menjanoni uljet dhe përkuljet e panevojshme.

  • Rezistente
  • Gjatësi perfekte
  • Me dorezë për tu varur
  • Praktike dhe e domosdoshme
Të dhëna teknike
Materiali abs, gomë, plastik
Përmasat Length: 50 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star