Nuk keni produkte në shportë

Provo

Këpucë me qafë për femra Ankle Walkmaxx Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Këpucët me qafë Men Ankle janë një zgjidhje për njerëzit modern, të cilët vlerësojnë cilësinë dhe stilin. Nëse dëshironi të tërhiqni vëmëndje, por nuk jeni të gatshme të sakrifikoni mirëqënien e këmbëve, keni gjetur më në fund një zgjedhje të përkryer.

Këpucë me qafë për femra Ankle Walkmaxx Comfort

Çmimi: 8,490 Lekë


Oferta: 849 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Këpucët me qafë Men Ankle janë një zgjidhje për njerëzit modern, të cilët vlerësojnë cilësinë dhe stilin. Nëse dëshironi të tërhiqni vëmëndje, por nuk jeni të gatshme të sakrifikoni mirëqënien e këmbëve, keni gjetur më në fund një zgjedhje të përkryer.

Më shumë
Detajet e produktit

Zbuloni kombinimin perfekt te Modes dhe Rehatise

Këpucët Walkmaxx Ankle Boots për Meshkuj janë të rehatshme dhe në modë, të cilat e bejnë një zgjedhje përfekte për ditët e ngarkuara në punë ose kur dilni darkave me shoqërinë. Per sa i përket rehatisë në ecje sholla e rrumbullakët është e njejtë por dizajni i ri mundëson një pamje moderne dhe shumë joshëse për personat modern.

 • Sholla me Memory do ju japi këmbëve më shumë rehati, duke ju mbajtur ngrohtë në ditët e ftohta të vjeshtes dhe dimrit.
 • Sholla e famshme e rrumbullakët ju jep ndjesinë sikur po ecni zbathur.

Shtresa Memory për rehati maksimale dhe ngrohtësi

Përfitoni nga shtresa prej - 4 mm material memory, e cila ju jep më shumë komfort dhe ngrohtësi dhe mbron këmbët tuaja nga i ftohti. Nyjet e këmbës do ju jenë mirënjohëse me këtë shollë të butë për një absorbim edhe më të mirë të tronditjeve, e cila do reduktojë presionin në nyje dhe do të shpërndajë peshen trupore në mënyre të barabartë.

Presion i reduktuar në nyje për një ecje më të shëndetëshme

Këpucët Walkmaxx ulin presionin në këmbë. Ajo shpërndan peshën e trupit në mënyrë të barabartë, duke ju dhënë ndjesinë sikur po ecni zbathur.

Duke qenë se në vëndet ku presioni i peshës së trupit është më i lartë kanë shumë probleme, reduktimi i presionit në sajë të këpucëve Walkmaxx është i domosdoshem për shëndetin.

Këpucët janë shumë funksionale, dhe ato mundësojnë levizjen e të gjithë muskujve gjatë ecjes dhe përmirësimin e qarkullimit të gjakut.

Presion i larte

Sholle e sheshte

Presion i ulet

Shollë e rrumbullaket Walkmaxx

Me veti të Veçanta për t'ju Ndihmuar në Tonifikimin e Muskujve

Sholla e Rrumbullakët Walkmaxx është një risi dhe zgjidhja përfekte për një mënyre më natyrale të ecjes. Ajo promovon lëvizjen natyrale në formë të harkuar të këmbëve dhe rishpërndan presionin e ecjes nga nyjet tek muskujt, duke ju ndihmuar për të rritur aktivizimin e muskujve, përmirësuar qëndrimin e trupit dhe qarkullimin e gjakut dhe zvogëlon dhimbjet në fund shpine dhe në nyje.

Sholla e Rrumbullakët është e përbërë nga materiale të cilat garantojnë absorbimin e tronditjes, rehatisë dhe jetë gjatësisë, në mënyrë që çdo hap që bëni të jetë më i butë dhe më i shëndetshëm.

Shoe construction:

 • Pjesa e sipërme imitim lëkure PU
 • Sholla me material memory 4mm
 • shollë kartoni
 • copë najloni
 • Shollë e ndërmjetme PU
 • Shollë e poshtme prej gome
1 2 3 4 5 6

Si funksionon sholla e rrumbullakët?

Sholla e rrumbullakët shpërndan në mënyrë të barabartë peshën e trupit dhe presionin në gjunjë, thembra dhe fund shpine duke parandaluar dhimbjet dhe duke rregulluar qëndrimin gjatë ecjes. Ajo imiton ecjen zbathur duke ju dhënë ecje të natyrshme, e cila garanton lëvizje të mirë dhe eleminon deformimet.

 • Zvogëlon dhimbjet në fund shpines
 • Tonifikon muskujt
 • Minimizon presionin në gjunjë
 • Redukton ndjesinë e këmbëve të rënda
 • Lehtëson dhimbjet për këmbët e fryra
1 2 3 4 5

Sholla e rrumbullakët dhe e butë përmirëson ecjen

 • Shpërndan në mënyrë të barabartë peshën trupore dhe lehtëson dhimbjet në fundshpinë

  Hapat natyral me WALKMAXX lejojnë një shpërndarje të barabartë të peshës trupore në çdo hap që hidhni, duke larguar presionin nga fundshpina dhe nyjet dhe duke parandaluar dhimbjet që vijnë nga ecja.

 • Sholla Origjinale e Rrumbullakët WALKMAXX rrit Aktivizmin e Muskujve

  Original WALKMAXX Rounded Sole inside the new shoes promotes the activation of the buttock and leg muscles – which can work to tone and strengthen muscles in the calves, thighs, buttocks and abdominals.

 • Ndjesia e të Ecurit Zbathur

  çfarë mund të ndjeni më natyrshëm? Me dizajnin për të përmirësuar jeten tuaj duke ndryshuar mënyrën e të ecurit, WALKMAXX ju jep ndjesinë sikur ecni në një rërë të butë dhe levizja harkore ju jep ndjesinë sikur ecni zbathur.

 • Ecni gjatë dhe me hapa të lehtë

  Pesha e lehtë ju mundëson të bëni hapa të lehtë dhe ju mban aktiv për një kohë më të gjatë.

 • Përshtatje e kollajtë

  Këpucet WALKMAXX vishen shumë kollaj.

 • Shtresa Memory brënda për Rehati më të Mirë

  Shtresa Memory ju lejon një komfort më të mirë dhe efektin e ngrohtësisë në ditët e ftohta të dimrit.

Të përshtatshme për:

Të kalosh një kohë të gjatë në këmbë çdo ditë është e lodhsme për të gjithë, por me Këpucët me qafë Ankle Boots çdo gjë është më e lehtë. Avantazhet e tyre e bëjnë zgjedhjen më të mirë për stinën e vjeshtës dhe dimrit!

Këto këpucë janë të përshtatshme për:

 • të gjithë ata që duan të shijojnë rehatinë e materialit memory në brendësi të shollës dhe duan të duken bukur gjatë gjithë ditës
 • të gjithë ata që duan të shijojnë kënaqësinë e një jete aktive dhe ndjesinë e të ecurit zbathur
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme elastike, Lëkurë PU
Material: Sholla e brendshme materila memory, PU
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, Kafe
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ornela

www.delimano.al

Kepucet walkmax
Do ta provoj. Me kane thene se jane shume te rehatshme

Produktet 1

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia