Nuk keni produkte në shportë

Provo

Këpucë me qafë Walkmaxx Comfort Style

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-92%

Rehati dhe ngrohtësi për ditët e ftohta të dimrit

Çizmet për meshkuj Walkmaxx do të jenë zgjidhja e parë dhe e vetme për këtë vjeshtë dimër, falë dizajnit të tyre elegant, i cili gjithashtu ofron ngrohtësi, mbrojte dhe rehati. Lehtësi dhe kënaqësi për të ecur me këto çizme të cilat do të bëhen të pandashme gjatë periudhës së ftohtë të dimrit.

Këpucë me qafë Walkmaxx Comfort Style

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 503 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Rehati dhe ngrohtësi për ditët e ftohta të dimrit

Çizmet për meshkuj Walkmaxx do të jenë zgjidhja e parë dhe e vetme për këtë vjeshtë dimër, falë dizajnit të tyre elegant, i cili gjithashtu ofron ngrohtësi, mbrojte dhe rehati. Lehtësi dhe kënaqësi për të ecur me këto çizme të cilat do të bëhen të pandashme gjatë periudhës së ftohtë të dimrit.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati maksimale për të cilën këmbët tuaja gjithëmonë kanë ëndërruar

Këpucët me qafë Walkmaxx Comfort Style 2.0 për meshkuj janë kombinimi ideal për çdo mashkull moderne që dëshiron të duket mirë dhe elegant, dizajn i sofistikuar kombinuar me një rehati të paimagjinueshme.

Këpucët janë dizenjuar për t'ju dhuruar rehati maksimale: shumë të rehatshme saqë ju do të kujtoni se jeni duke ecur zbathur mbi rërë, dhe falë kësaj, qëndrimi në këmbë gjatë gjithë ditës nuk do të jetë më një problem.

Kombinimi perfekt i avantazheve të shollës së harkuar dhe dizajnit tërheqës. Sholla e harkuar Walkmaxx do të krijojë mbështetjen e duhur të shputës së këmbës dhe do të ndihmojë në parandalimin e lodhjes dhe djerësitjes së këmbëve, dhe shtresa memory do të sigurojë rehatinë dhe ngrohtësi gjatë ditëve të ftohta të dimrit.

E ndërkohë rehatia qëndron e pandryshuar, dizajni i ri ka një pamje të rafinuar dhe elegante. Material kadife dhe elastik, për më shumë rehati edhe në të veshur dhe për tu dukur sa më mirë. Ngjyra tërheqëse dhe dizajn i sofistikuar, ju do të ndjeheni mirë dhe të sigurta në çdo hap që hidhni.

Lexoni më shumë rreth avantazheve për shollën e harkuar

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Strukturë e përmirësuar

Por kjo nuk është e gjitha! Këpucët me qafe Walkmaxx Comfort Style janë dizenjuar me një strukturë sholle e cila përmirëson ndjesinë e rehatisë dhe stabilitetit.

 • Materiali i cili gjëndet në pjesën e takës redukton presioni dhe jep lehtësi në lëvizje.
 • Materiali memory bën çdo hap më të rehatshëm dhe jep ngrohtësi shputave.
 • Sholla e harkuar redukton presion në nyje dhe ndihmon të qëndroni aktiv.

Struktura e këpucës:

 1. Pjesa e sipërme- Nappa poliuretan + Suede poliuretan + elastik
 2. Sholla - rrjetë tekstike + material memori
 3. Sholla - shtroja prej letre
 4. Sholla - najlon
 5. Sholla e ndërmjetme 1 - poliuretan (PU)
 6. Sholla e ndërmjetme 2 - poliuretan i butë (PU)
 7. Bottom - gomë termoplastike (TPR)
1 2 3 4 5 67

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

 • Shtresë memory

  Shtresa memory në brëndësi të shollës do të siguroj më shumë rehati dhe ngrohtësi në ditët e ftohta të dimrit.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Të përshtatshme për:

Këpucët me qafë Walkmaxx Comfort Style 2.0 për meshkuj janë kombinimi ideal për çdo mashkull moderne që dëshiron të duket mirë dhe elegant, dizajn i sofistikuar kombinuar me një rehati të paimagjinueshme.

Këto këpucë janë zgjidhja ideale për:

 • personat të cilët kalojnë orë të gjata pa i hequr këpucët, dhe nuk duan të ndjejnë dhimbje dhe enjtje të këmbëve
 • personat të cilët dëshirojnë këpucë shumë të rehatshme
 • personat të cilët preferojnë ndjesinë e të ecurit zbathur
Të dhëna teknike
Available sizes 40-46
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme elastike, nappa PU, tekstil/poliestër
Material: Sholla e brendshme materila memory, PU
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, Kafe

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Me pelqenin prandaj

www.topshop.al

Jane shume te bukura dhe shume te rehatshme
Pershendetje uroj te jeni mire me shhendet une dua te vlersoj me 5 yje kepucet tuaja jan shume te mira dhe terehatshme dhe desha te pyes se sa kushtojne sa eshte cmimi i tyre mirupafshim

Produktet 1

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia