Nuk keni produkte në shportë

Provo

Këpucë Loafers Walkmaxx Canvas

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Përjetoni rehatinë dhe masazhimin me këpucët Canvas Loafer!

 • kombinohen me çdo veshje
 • sholle masazhuese
 • për femra dhe meshkuj
 • 4 ngjyra trendi: blu, bezhe, të zeza dhe te kuqe
Këpucë Loafers Walkmaxx Canvas

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 699 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Përjetoni rehatinë dhe masazhimin me këpucët Canvas Loafer!

 • kombinohen me çdo veshje
 • sholle masazhuese
 • për femra dhe meshkuj
 • 4 ngjyra trendi: blu, bezhe, të zeza dhe te kuqe
Më shumë
Detajet e produktit

Ecni me stil dhe përjetoni ndjesinë e masazhimit

Shumë pak këpucë janë klasike dhe kaq të rehatshme sa këpucët Walkmaxx Canvas Loafers. Dëshironi të dukeni bukur në një takim pune? A është komforti në vend të parë? Në këtë rast këpucët Walkmaxx Canvas Loafer janë ato që ju duhen. Çfarëdolloj rrobash që ju të vishni, xhinse apo fustane ju do të dukeni gjithmonë bukur! Por kjo nuk është e gjitha.

Walkmaxx Canvas Loafers janë dizenjuar për të ndryshuar mënyrën tuaj të jetuarit duke ndryshuar mënyrën e të ecurit. Këpucët Walkmaxx kanë shollën origjinale të harkuar e cila ju jep ndjesinë e të ecurit zbathur mbi rërë të nxehtë.

Shollë e harkuar për më shumë aktivitet muskujsh; Me pak presion në nyje

Këpucët e reja Walkmaxx me shollën origjinale të harkuar e cila stimulon aktivizimin e muskujve të vitheve dhe kofshëve. Sholla jep mbështetjen e duhur të shputës së këmbës kur ju ecni, që do të thotë se sa më shpesh ju ti vishni dhe sa më shumë të ecni gjatë ditës, aq më shumë do të ndihmojnë në qarkullimin e gjakut dhe mbajtjen e trupit në formë.

Këpucët për femra Walkmaxx shpërndajnë presionin e ushtruar mbi nyje tek muskujt dhe në këtë mënyrë ju do të humbisni peshë dhe do të forconi trupi.

Avantazhet e këpucëve Walkmaxx:

 • ndihmojnë në përmirësimin e qëndrimit
 • ndihmojnë në uljen e tensionit - të shkaktuar nga ecja - në këmbë dhe muskuj
 • ndihmojnë në tonifikimin dhe forcimin e muskujve (vithe, kofshë, shpinë dhe bark)
 • stimulojnë qarkullimin e gjakut dhe ndihmojnë në parandalimin e celulitit
 • ndihmojnë të digjni kalori dhe në këte mënyrë ju do të humbisni peshë në çdo hap

Ndjeni freskinë dhe masazhimin gjatë ecjes - perfekte për personat të cileët djerësinë

Me këpucët e lehta dhe të rehatshme Walkmaxx Canvas Loafers ju do të përjetoni ndjesinë e masazhimit në çdo hap që hidhni. Ky komfort ofrohet nga shtresa e xhelit e cila ka efekt masazhimi dhe freskie. Kjo shtresë mund të hiqet. Ju mund të vishni këpucet Walkmaxx në çdo rast, nëse jeni duke shkuar në punë, keni dal për ecje - rehati, elegancë dhe mbështejte në çdo hap. Këpucët Walkmaxx Canvas Loafers kanë një shtresë extra e cila është e butë dhe do të shtoje rehatinë gjatë ecjes - pra ajo që ju duhet të bëni është të vishni këpucët Walkmaxx dhe të shijoni ditën duke eksploruar qytetin me stil dhe komfort!

Rekomandohen për:

 • Për personat të cilët preferojnë këpucë praktike dhe të rehatshme
 • Për personat të cilëve ju djerësinë këmbët
 • Ideale për tu veshur çdo ditë
Informacione Shtesë

Informacione mbi produktin:

 • Shollë e harkuar Origjinale WALKMAXX prodhuar me EVA-rubber
 • Shtrese xheli e cila ju ofron mbeshtetjen e duhur dhe masazhim per shputat e kembeve ne cdo hap qe ju hidhni.
 • Ngjyra trendi: blu, bezhë, të kuqe dhe të zeza
 • Kepucet Walkmaxx jane krijuar duke ndjekur standartet e Walkmaxx
 • Konceptuar dhe dizenjuar ne Gjermani
 • Më shumë se 4 milion konsumatorë të kënaqur ne Botë
Të dhëna teknike
Available sizes 36-45
Funksione Shtesë me shtresë xheli jeshile
Material: Pjesa e sipërme Canvas (pambuk), elastike, PU
Material: Sholla e brendshme tekstil
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, Blu E Errët, E Kuqe, E Zezë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia