Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Këpucë Fit Style AW Walkmaxx

Photo
Video
Outlet

Freski dhe elegance me këpucët më të reja nga Walkmaxx! Super të rehatshme dhe me ngjyrë gri e cila kombinohet pothuajse me çdo veshje. Të rehatshme dhe të bukura, këto këpucë shumë shpejt do të bëhen nder më të preferuart tuaja. Të disponueshme në numrat: 36-42. 

Këpucë Fit Style AW Walkmaxx

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 2,396 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Freski dhe elegance me këpucët më të reja nga Walkmaxx! Super të rehatshme dhe me ngjyrë gri e cila kombinohet pothuajse me çdo veshje. Të rehatshme dhe të bukura, këto këpucë shumë shpejt do të bëhen nder më të preferuart tuaja. Të disponueshme në numrat: 36-42. 

Më shumë
Detajet e produktit

Moderne dhe të rehatshme

Pavarësisht nëse jeni veshur për të dalë apo po shkoni në palestër, një palë këpucë të shkëlqyera bëjnë të gjithë ndryshimin. Këpucët Walkmaxx Fit Style Aw - të dizenjuar në mënyrë të pabesueshme që mund të përshtaten me çdo veshje tuaj, xhinse ose pantallona të shkurtra. Të domosdoshme për çdo grua që ndjek modën dhe trendet më të fundit të saj!

Të reja dhe të përmirësuara

Fit Signature janë një nga produktet më të vlerësuara nga klientët tanë falë avantazheve që ato ofrojnë - ajrosen lehtësisht, mund të vishen për çdo lloj aktiviteti ecje, janë të lehta dhe të rehatshme, ofrojnë mbështetjen e duhur dhe përshaten me formën e këmbës.

Më shumë info rreth linjës Fit

Shiko avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Të lehta në peshë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Një alternativë e përsosur me lidhese pa kompromis në dizajnin elegant bashkëkohor

Walkmaxx Fit Style Aw janë gjithçka që ju nevojitet në një këpucë të mirë: ato janë të dizenjuara bukur, moderne, të kohës dhe të përshtatshme për çdo moshë. Këto këpucë të jenë tepër të lehta, të rehatshëm dhe të ajrosen lehtesisht për t'ju ofruar rehati maksimale gjatë gjithë ditës.

WM Fit Shoes Style AW

Sholla e harkuar origjinale imiton të ecurit zbathur

Këpucët Walkmaxx Fit Style Aw me shollën e famshëm të harkuar, një element kryesor të Walkmaxx që ka më shumë se 5 milion përdorues në të gjithë botën. Sholla e harkuar mbështet këmbët tuaja dhe ndihmon në elemimin e ndjesisë së parehatisë dhe të këmbëve të lodhura. Duke mundësuar shpërndarjen e barabartë të peshës, thembra e rrumbullakosur ofron lehtësim për pikat e presionit në këmbët tuaja dhe zvogëlon presionin në gjunjë dhe nyje.

Pesha e trupit e shpërndarë në mënyrë të barabartë siguron amortizim më të mirë të goditjeve dhe ndihmon në përmirësimin e qendrimit, e cila mund t'ju ndihmojë të shmangni disa nga problemet më të shpeshta të këmbëve, të tilla si ënjtje, dhimbje, lodhje. Ndërsa ecni, ju gjithashtu aktivizoni muskujt tuaj në mënyrë që ata të bëhen më të fortë dhe të shëndetshëm.

WM Fit Shoes Style AW
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Fit Style AW

36 23,6
37 24,2
38 24,8
39 25,5
40 26,2
41 26,9
42 27,5
43 28,1
44 28,8
45 29,5
46 30,2

Si të masni numrin e këmbës?

Informacione Shtesë

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Fit Shoes Style AW

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

37 24,2 7,9
38 24,9 8,1
39 25,6 8,4
40 26,2 8,6
41 26,9 8,8
42 27,6 9,0
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx fit
Material: Pjesa e sipërme PU/fabric
Material: Sholla e brendshme EVA, fabric
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë
Ngjyrat e disponueshme silver

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë