Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Atlete Fit Green Walkmaxx

Photo
Video
-60%

Atletet e gjithanshme dhe eko-miqësore, me material kamosh dhe poliestër të ricikluar, shollë të rrumbullakosur për më shumë rehati dhe stil. Sholla prej gome dhe materiali i ajrosshme i atleteve do t'ju ofrojë freski dhe butësi gjatë gjithë ditës. Të disponueshme në 2 ngjyra.

Atlete Fit Green Walkmaxx

Çmimi: 7,490 Lekë


Oferta: 2,996 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Atletet e gjithanshme dhe eko-miqësore, me material kamosh dhe poliestër të ricikluar, shollë të rrumbullakosur për më shumë rehati dhe stil. Sholla prej gome dhe materiali i ajrosshme i atleteve do t'ju ofrojë freski dhe butësi gjatë gjithë ditës. Të disponueshme në 2 ngjyra.

Më shumë
Detajet e produktit

Sportive dhe me stil

Ju prezentojmë atletet eko-miqësore nga Walkmaxx! Të dizajnuara për xhinset me ngjyra të ndryshme apo pantallonat e shkurtëra, Atletet Fit Green do t’i shtojnë më shumë stil pamjes suaj. Por jo vetëm… përshtaten edhe me plot veshje të tjera. Falë dizajnit për të gjitha stinët, qëndrueshmërisë dhe rehatisë, këto atlete do të bëhen këpucët tuaja të preferuara gjatë gjithë vitit.

Walkmaxx Fit Shoes Green

TË PËRSHTATSHME POTHUAJSE PËR ÇDO RAST

Meqë janë të gjithanshme, ju mund t’i vishni për çdo rast, duke filluar nga një ecje apo vrap i lehtë në park, daljet me miqtë, për pazar, në punë dhe jo vetëm. Këto atlete do t’ju shoqërojnë kudo dhe kurdo, duke ju ofruar rehati në çdo hap.

Walkmaxx Fit Shoes Green

Sholla e rehatshme e harkuar për ndjesinë e lehtësisë

Për t'u siguruar që këmbët tuaja do të ndiejnë rehati, ne kemi zgjedhur shollën e harkuar për këto atlete. Sholla e harkuar ju jep ndjesinë e butësisë të mungesës së peshës gjatë ecjes, por gjithashtu tonifikon muskujt tuaj pasi ata duhet të punojnë më shumë.

 • Walkmaxx Fit Shoes Green

  Rezistente

  Kombinimi i kamoshi prej lëkure të butë dhe poliesteri i ricikluar garanton qëndrueshmëri. Materialet e qëndrueshme janë miqësore me natyrën.

 • Walkmaxx Fit Shoes Green

  Shollë EVA

  Sholla EVA – e butë, e ricikluar, do të përkëdhelë këmbët dhe amortizojë goditjet në këmbë, që ju të ecni sa më rehat.

 • Walkmaxx Fit Shoes Green

  Sholla e poshtme e fortë

  Pjesa e poshtme e gomës së ricikluar, e fortë siguron rehati qetësuese, ndërsa anti-rrëshqitja siguron tërheqje të shkëlqyeshme.

Informacione Shtesë

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Fit Shoes Green

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,5 7,8
37 24,2 8,0
38 24,8 8,2
39 25,5 8,4
40 26,2 8,6
41 26,8 8,9
42 27,5 9,1
43 28,2 9,3
44 28,8 9,5
45 29,5 9,7
46 30,2 10,0

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë