Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Sandale Fit Casual Walkmaxx

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
Outlet

Përjetoni shëtitjen verore në një mënyrë krejt të re. Vishni sandalet e reja super të lehta dhe të rehatshme dhe eksploroni botën, lërini këmbët tuaja të udhëheqin rrugën tuaj. Ndjeni lirinë e sandaleve të lehta, të ajrosura dhe të dobishme të verës. Ju kurrë nuk do të ndiheni të lodhur për të zbuluar një histori tjetër të shkëlqyer.

story.

Sandale Fit Casual Walkmaxx

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 998 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Përjetoni shëtitjen verore në një mënyrë krejt të re. Vishni sandalet e reja super të lehta dhe të rehatshme dhe eksploroni botën, lërini këmbët tuaja të udhëheqin rrugën tuaj. Ndjeni lirinë e sandaleve të lehta, të ajrosura dhe të dobishme të verës. Ju kurrë nuk do të ndiheni të lodhur për të zbuluar një histori tjetër të shkëlqyer.

story.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëjini kujtimet edhe më të bukura

Vishni sandalet super të buta dhe krijoni kujtimet më të bukura. Sandalet u krijuan për tu përshtatur lehtësisht në çdo këmbë dhe për t'ju çuar kudo. Asnjë udhëtim me gunga nuk mund t'i pengojë këto sandale për t'ju ofruar rehatinë që ju dëshironi. Ato janë bërë me shollë të harkuar për të ekuilibruar çdo hap që bëni dhe për t'ju shoqëruar në një ditë të përsosur.

Walkmaxx Fit Sandals Casual

Uluni nëse dëshironi, por nuk keni pse

Nuk ka fjalë për të përshkruar se sa të rehatshme janë këto sandale. Ju mund ti mbani gjatë gjithë ditës dhe nuk do të ndjeni aspak lodhje. Pas një dite të gjatë vere do të jeni ulur në një kafe në një shesh të qytetit, duke u ndjerë të qetë dhe të freskët, duke planifikuar tashmë një eksplorim të ri në mbrëmje.

Walkmaxx Fit Sandals Casual

Plot Stil

Nuk ju pëlqen të zgjidhni? Nuk keni pse! Mos ngurroni të vishni sandalet tuaja me stil që përshtaten me çdo veshje. Dhe lejoni që liria e lëvizjes të të marrë përsipër dhe me besim të kërcesh në jetë.

Shumë të lehta ... kështu janë këto sandale.

Walkmaxx Fit Sandals Casual

Shumë të lehta

Për shkak të gomës speciale EVA, sandalet Walkmaxx janë një gëzim për të veshur këmbët tuaja. Me shollën e harkuar do t'ju ofrojnë rehati në çdo hap që hidhni.

Walkmaxx Fit Sandals Casual

Të reja dhe të përmirësuara Linja Fit

Këpucët Fit janë një nga produktet tona më të njohura dhe janë vlerësuar nga klientët tanë falë veçorive të tyre mahnitëse - ato janë lehësisht të ajroshme, jashtëzakonisht të gjithanshme, duke mundësuar përdorim në çdo situatë dhe aktivitet në këmbë, janë të lehta dhe të rehatshme, sigurojnë pozicionimin e duhur të këmbës dhe mbajnë fort kyçin e këmbës.

Lexo më shumë rreth linjës Fit

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi për më shumë detaje.

Struktura e sandaleve

 • Lining: Microsuede pampers your feet with softness.
 • Midsole: Molded EVA sole provides additional softness and flexibility on your every step.
 • Velcra: Fit your sandals to your liking with Velcra strap.
 • Bottom sole: Rounded sole activates your body balance and gives you feeling of lightnes.
Walkmaxx Fit Sandals Casual
Informacione Shtesë

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe një përshtatje perfekte formojnë bazën për këmbë të shëndetshme dhe një ecje të shëndetshme. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë dhe gjerësinë e saktë të kepuceve tuaj të ardhshme të Walkmaxx, ne me kënaqësi do t'ju ndihmojmë të gjeni përshtatjen e përsosur.

Ju duhen dy fletë letre (format A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Vizatoni shenjën e këmbes

  Vendosni fletët në dysheme. Qëndroni drejt në letër me thembra në mur. Sigurohuni që keni veshur çorapet që keni ndërmend të vishni me këpucët që do të blini. Sigurohuni që të keni peshën tuaj të plotë në këmbë për matjen më të saktë. Ose ju ose dikush tjetër gjurmoni ngadalë rreth këmbës tuaj duke siguruar që stilolapsi ose lapsi të jenë në një kënd 90 gradë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjërësinë

  1. Masni nga pjesa e pasme/qëndrore te thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Matni pjesën tuaj më të gjerë të këmbës nga një skaj në tjetrin.

  Ju mund të dëshironi të provoni të masni këmbën tuaj disa herë për rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni numrin e saktë

  Në tabelë do të gjeni gjatësinë e këmbës të matur. Pasi të identifikoheni, në kolonën tjetër do të përcaktojë madhësinë e këpucëve tuaja. Në kolonat e fundit, gjeni gjerësinë e këmbës tuaj për të përcaktuar se cila gjerësi e këpucëve mund t'ju nevojitet.

  Shënim: Për gjatësinë e këmbës, nëse jeni në mes të madhësive, gjithmonë lëvizni lart në madhësinë tjetër. Për gjerësinë e këmbës. Zgjidhni gjerësinë që jeni më afër.

Masat për Fit Sandals Casual

Numri

Gjatësia këmbës

(cm)

Gjërësia këmbës

(cm)

36 23,6 8,7
37 24,3 8,9
38 24,9 9,0
39 25,6 9,2
40 26,3 9,3
41 26,9 9,5
42 27,6 9,6
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx fit
Material: Pjesa e sipërme webbing
Material: Sholla e brendshme microsuede, molded EVA
Material: Sholla e jashtëme molded EVA
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, E Zezë, gri, Rozë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë