Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çizme për meshkuj me sistem sigurie Walkmaxx Fit

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-94%
Çizmet Walkmaxx Fit me sistem OC për meshkuj janë zgjidhja përfekte për të gjithë ata që preferojnë të qëndrojnë aktiv edhe gjatë ditëve të ftohëta dimrit e me sipërfaqe rrëshqitëse. Për më tepër ato do të ju mbajnë këmbët tuaja ngrohtë dhe thatë.
 • Sistem siguri kundra rrëshkitjes
 • Material kundra ujit
 • Gëzof në brëndësi për më shumë ngrohtësi
Çizme për meshkuj me sistem sigurie Walkmaxx Fit

Çmimi: 15,990 Lekë


Oferta: 959 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë
Çizmet Walkmaxx Fit me sistem OC për meshkuj janë zgjidhja përfekte për të gjithë ata që preferojnë të qëndrojnë aktiv edhe gjatë ditëve të ftohëta dimrit e me sipërfaqe rrëshqitëse. Për më tepër ato do të ju mbajnë këmbët tuaja ngrohtë dhe thatë.
 • Sistem siguri kundra rrëshkitjes
 • Material kundra ujit
 • Gëzof në brëndësi për më shumë ngrohtësi
Më shumë
Detajet e produktit

Qëndroni të sigurt dhe aktiv edhe në kushte të vështira atmosferike

Çizmet Walkmaxx me sistemin OC për meshkuj janë zgjidhje e shkëlqyer për të gjithë ata që dëshirojnë të qëndrojnë aktiv edhe gjatë ditëve të ftohta të dimrit dhe të qëndrojnë jashtë edhe në kushtë të vështira atmosferike. Çizmet brenda përmbajnë gëzof i cili ofron nxehtësi ekstra gjatë ditëve të ftohëta të dimrit. Prandaj ju mund të kaloni orë të gjata jasht pa u frikësuar se do të keni ftohtë.
 • Sistemi OC kundër rrëshqitjes ju ofron stabilitet të shkëlqyer edhe në sipërfaqe me akull dhe të rrëshqitshme, duke ju mbajtur sigurtë në çdo hap.
 • Materiali i këtyre çizmeve I bën ato të papërshkueshme nga uji, duke i mbajtur këmbët tuaja të thata për ecje pa bezdisje nga lagështia.

Çizme të përshtatshme për dimër të ftohtë

Çizmet Anti-rrëshqitëse Walkmaxx  janë shume të qëndrueshme për përdorim gjatë ditëve të ftohëta të dimrit. Rehatia e shuallit të rrumbullakët mbetet e njetë duke ju ofruar gjithashtu pozicionim shumë të mirë të kyçeve të këmbës për stabilitet maksimal dhe mbrojtje.
 
Materiali përbërës i këtyre çizmeve do të ju ndihmoj të mbani këmbët tuaja thatë & ngrohtë në çdo temperaturë duke ju mundësuar ecje të lehtë edhe në sipërfaqe të akullta apo me bore.

Më e rëndësishmja është që ato janë edhe shumë të lehta dhe praktike për të ecur me to.

Sistem inovativ OC® është i vendosur enkas për të parandalur rrëshqitjen në sipërfaqe ne akull.

Sekreti  këtij sistemi që ofron stabilitet të avancuar qëndron në sistemin inovativ OC I cili lehtë përshtatet në mes dy pozicioneve duke e vendosur sipas dëshirës suaj.

Këto pozicione vendosen në pjesën e poshtme të shuallit (GRIP OFF AND GRIP ON) ku ju do të aktivizoni sistemin OC sipas dëshirës me anë  të  çelësit – GRIP ON  gjatë ecjes në sipërfaqe të akullta dhe GRIP OFF në sipërfaqe më të lehta. Ju do të keni ecje të lehtë pa ndonjë ndryshim edhe kur sistemi është (GRIP ON)  pa dëmtuar edhe sipërfaqet e tjera si p.sh dyshemenë. 

Mbani këmbët tuaja ngrohtë edhe në kushte të vështira atmosferike

Çizmet Walkmaxx Fit me system OC për meshkuj janë zgjidhje e duhur për të gjithë ata qe dëshiroj të qëndrojnë aktiv edhe në kushte të vështira atmosferike.

 • Sistemi anti-rrëshqitës OC ju ofron stabilitet edhe në sipërfaqe të akullta, duke ju mbajtur sigurtë në çdo hap që ju hidhni.
 • Materiali të papërshkueshëm nga uji për të ju mbajtur këmbët tuaja thatë duke ju ofruar eksperincë më të këndshme dimërore. 
 • Pjesa e brendshme e çizmeve është e tëra gëzof për të ju mbajtur këmbët tuaja ngrohtë gjatë ditëve të ftohëta, kështu ju mund të shijoni ajrin e dimrit më gjatë.  

Thermal insulation

Nylon toe Cup

Antiperforation insole

OC System Rotor

Sistemi anti- rrëshqitës OC absorbon tendosjen dhe stresin

Falë sistemit inovativ anti -rrëshqitës OC ju do të keni mundësi të vendosni dy pozicione për ecje sipas dëshirës suaj.

Përdorni GRIP ON gjatë ecjes në sipërfaqe të akullta dhe GRIP OFF gjatë aktiviteteve të tjera në kushte më të lehta atmosferike.

 • Stabilitet i shtuar gjatë ecjes në sipërfaqe me akull
 • Komfort maksimal dhe ecje e sigurtë
 • Ju mundësojnë të ecni në cfarëdo sipërfaqe me borë pa pasur frikë se këmbët tuaja do të lagen apo do të rrëshqisni.

Grip on

Grip off

 
 • Personat të cilët dëshirojnë të qëndrojnë aktiv edhe gjatë ditëve të ftohta të dimrit
 • Personat të cilët preferojne komfortin maksimal dhe sigurinë në ecje
 • Çdokush që preferon qëndrimin e gjatë në ajër të pastërt
 • Çdokush që është në kërkim për çizme që do ti mbajë ngrohtë dhe të papërkueshme nga uji
 

Informata mbi produktin

 • Platforma e këpucës – Gomë TPR*
 • Shualli i mesëm – Material EVA që mundëson absorbimin.
 • Tekstili në mbrendësi – Polister dhe EVA
 • Pjesa e sipërme – Lëkura PU dhe rrjetë pëlhurë e rezistente ndaj ujit.
Të dhëna teknike
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia