Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shapka 4.0 Walkmaxx Fit

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Ditët e nxehta të verës do të jenë super të rehatshme me shapkat Walkmaxx Fit 4.0. Me shollë të harkuar dhe më të gjërë për më shumë rehati në çdo hap që hidhni. Perfekte për një ditë në plazh ose pishina apo një shëtitje në park, pasi pjesa e sipërme është me vrima dhe ajrosen lehtësisht.

Shapka 4.0 Walkmaxx Fit

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 598 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Ditët e nxehta të verës do të jenë super të rehatshme me shapkat Walkmaxx Fit 4.0. Me shollë të harkuar dhe më të gjërë për më shumë rehati në çdo hap që hidhni. Perfekte për një ditë në plazh ose pishina apo një shëtitje në park, pasi pjesa e sipërme është me vrima dhe ajrosen lehtësisht.

Më shumë
Detajet e produktit

Dizajn i ri për aventura të reja verore

Ridizenjuar plotësisht dhe të përmirësuar me materiale të përzgjedhura me kujdes, këto shapka do t'ju ofrojnë rehatine makismale në këto ditë të nxehta vere.

Ato kanë:

 • Shollë të re të dizenjuar me gomë EVA për më shumë fleksibilitet dhe butësi
 • Shollë e harkuar e cila ndihmon në lehtësimin e shumë problemeve të këmbëve
 • Pjesa e sipërme me vrima për qarkullimin e ajrit
 • Ngjyra trendi për tu dukur sa më bukur

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Fit Clogs 4.0 Walkmaxx Fit Clogs 4.0 Walkmaxx Fit Clogs 4.0

Të reja dhe të përmirësuar

Sahpkat Fit 4.0 janë një nga produktet më të vlerësuar nga përdoruesit falë karakteristikave fantastike që ato kanë - lehtësisht të ajrosshme, mund të përdoren në çdo kohë, të rehatshme dhe të lehta, ndihmojnë në përmirësimin e qëndrimit.

Lexo më shumë për avantazhet e linjës Fit

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Rehati dhe butësi

Për t'ju sjellë më të mirën në treg, ne kemi përmirësuar këtë model të shapkave Walkmaxx me dy lloj gome EVA në pjesën e shollës për një pamje sa më të mirë, fleksibilitet dhe me pak goditje gjatë ecjes. Pjesa e poshtme është me material gome cilësore e cila nuk lejon rrëshkitjen, e ndërsa pjesa e sipërme me vrima ndihmon në qarkullimin e ajrit që këmbët tuaj të jenë të freskëta. Gjithashtu sholla bën të mundur shpërndarjen e peshës trupore dhe ndihmon në transferimin e presionit nga nyjet në muskuj, për të përmirësuar qëndrimin dhe reduktuar dhimbjet.

Walkmaxx Fit Clogs 4.0

Të rehatshme për çdo aktivitet gjatë ditës

Shapkat Walkmaxx Fit vijne me nje dizajn te kendshem dhe ngjyra te kohes, materiale cilesore dhe shume te rehatshme per te kenaqur te gjithe perdoruesit. Te pershtatshme per punet e perditshme ne shtepi, nje pasdite ne pishine apo per nje dite ne plazh.

 • Walkmaxx Fit Clogs 4.0

  Kur punoni në kopshtin tuaj

 • Walkmaxx Fit Clogs 4.0

  Për në plazh

 • Walkmaxx Fit Clogs 4.0

  Pas aktiviteteve të ndryshme sportive

 • Walkmaxx Fit Clogs 4.0

  Shëtisni qenin në park

 • Walkmaxx Fit Clogs 4.0

  Kur pastroni shtëpinë

 • Walkmaxx Fit Clogs 4.0

  Piknik me familjen

Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx fit
Material: Pjesa e sipërme EVA
Material: Sholla e brendshme EVA
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme Blu, Jeshile, Portokalli

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia