Nuk keni produkte në shportë

Provo

Cante sportive Walkmaxx Fit

Photo
Video
-50%

Cantë praktike e cila mund të përdoret për palester ose në përditshmëri. E lehtë në peshë, canta sportive me një hapësirë të brëndshme të madhe dhe e ndarë në disa xhepa për të vendosur aksesorë të ndryshëm. Rripat e saj dhe pjesa e pasme përmban një mbushje të butë ergonomike për një përshtatje të rehatshme, ndërsa dizajni i saj i gjatë do t'ju lejojë të përkuleni në stil.

Cante sportive Walkmaxx Fit

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 3,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Cantë praktike e cila mund të përdoret për palester ose në përditshmëri. E lehtë në peshë, canta sportive me një hapësirë të brëndshme të madhe dhe e ndarë në disa xhepa për të vendosur aksesorë të ndryshëm. Rripat e saj dhe pjesa e pasme përmban një mbushje të butë ergonomike për një përshtatje të rehatshme, ndërsa dizajni i saj i gjatë do t'ju lejojë të përkuleni në stil.

Më shumë
Detajet e produktit

Aksesori perfekt i perditshmerise

Kanë kaluar ditët kur një cante shpine ishte vetëm një mjet për të transportuar gjërat tuaja. Modelet e sotme janë praktike dhe plot stil, me karakteristika që kujdesen për çdo aktivitet për të cilin mund të mendoni. Canta Walkmaxx Fit falë ndarjeve te saj dhe xhepave te brendshem dhe te jashtem, mund te perdoret ne perditshmeri, palester apo per udhetime.

Super stil dhe praktike njekohesisht

Canta Walkmaxx Fit Spory shume praktike dhe e madhe mjaftueshem per te vendosur te gjithe akesosoret tuaj te perditshmerise. Gjithashtu mund te perdoret edhe per te mbajtur laptopin, ipadin, ose rrobat e palestres. Me nje dizajn dhe ngjyre te kendshme, ajo kombinohet pothuajse me cdo veshje te perditshme!

Walkmaxx Fit Bag Sporty

Nje cante, shume mundesi

Jeni lodhur duke bere ndyrshimin e cantave, cante per pune, cante per palester, cante per mbremje? Tani nuk keni me pse te shqetesoheni, canta walkmaxx eshte ajo qe ju duhet. Ajo që e bën unike këtë çantë shpine është dizajni i zgjatur, i cili ju lejon të ruani sendet shtesë që mund tju duhen me vete.

  • Walkmaxx Fit Bag Sporty
  • Walkmaxx Fit Bag Sporty
  • Walkmaxx Fit Bag Sporty

Mos lini asgje pas

Duke qenë e lehtë dhe elegante, canta Walkmaxx Fit Sporty do t'ju mundësojë të dukeni plot stil. Shumëfunksionale, ndarje kryesore me zinxhir dhe xhepa të jashtëm për mbajtjen e të gjitha sendeve tuaja personale. Sa shpesh e gjeni një çantë shpine që mund t’i përshtatet cdo stili, por njekohesisht do te dukeni dhe elegante?

Walkmaxx Fit Bag Sporty

Unisex

Canta Walkmaxx Fit Sporty është zgjidhja perfekte për përdorim të përditshëm, udhëtime biznesi, aktivitete sportive dhe më shumë. Kjo cante eshte unisex.

Walkmaxx Fit Bag Sporty
Të dhëna teknike
Materiali polistër, pu

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia