Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çantë Elegante Walkmaxx Fit

Photo
Video
-70%

Kjo çantë e mrekullueshme me xhepa të shumëfishtë për organizim të lehtë dhe mbajtje të sigurt është një aksesor praktik që mund të mbajë të gjitha gjërat tuaja! Kompakte dhe elegante, por me hapësirë të mjaftueshme për një portofol, çantë make-up dhe nevoja të tjera, canta Walkmaxx Fit Elegant krenohet me një formë elegant dhe rripa të rregullueshëm të shpatullave që i bëjnë gjërat lehtë për t'u transportuar.

Çantë Elegante Walkmaxx Fit

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 2,090 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Kjo çantë e mrekullueshme me xhepa të shumëfishtë për organizim të lehtë dhe mbajtje të sigurt është një aksesor praktik që mund të mbajë të gjitha gjërat tuaja! Kompakte dhe elegante, por me hapësirë të mjaftueshme për një portofol, çantë make-up dhe nevoja të tjera, canta Walkmaxx Fit Elegant krenohet me një formë elegant dhe rripa të rregullueshëm të shpatullave që i bëjnë gjërat lehtë për t'u transportuar.

Më shumë
Detajet e produktit

Një mënyrë elegant për të qënë gjithëmonë të organizuar

Nëse dëshironi një aksesor elegant apo një çantë praktike për të mbajtur të gjitha gjërat e domosdoshme, të gjitha i gjeni në Walkmaxx Fit Bag Elegant! Kjo çantë jo vetëm që terheq vemendjen me modelin e saj bashkëkohor, por është gjithashtu mjaft e gjerë për të mbajtur të gjitha gjërat tuaja. Ngjyra e saj e zezë, e kombinuar me një strukturë të ngjashme me lëkurën, e bëjnë këtë çantë një send të domosdoshëm për adhuruesit e stilit elegant!

Asgjë nuk do t'ju humbasë brënda në çantë

Ndryshe nga shumica e çantave të cilat kanë labirinte pafund në të cilat gjërat priren të zhduken si me magji, Walkmaxx Fit Bag Elegant ka xhepa të shumëfishtë për organizim të lehtë dhe mbajtje të sigurt! Përveç xhepit kryesor me zinxhir dhe mbylljes magnetike shtesë, ekziston edhe një xhep para që mund të mbajë stilolapsin tuaj ose një mp3 player.

Walkmaxx Fit Bag Elegant

Një përzierje e përsosur e stilit dhe prakticitetit

Përveçse është mjaft e madhe për të mbajtur një laptop të vogël dhe gjerat të tjera të përditshmërisë, çanta Walkmaxx është krijuar për të shpërndarë peshë në mënyrë të barabartë në mënyrë që krahu juaj të mos dëmtohet. Formë elegante që i bën gjërat oh-aq të lehta për t'u mbajtur - a nuk është fantatike?

Walkmaxx Fit Bag Elegant
  • Walkmaxx Fit Bag Elegant
  • Walkmaxx Fit Bag Elegant

Mos lini asgjë pas

Praktike dhe në modë çanta walkmaxx Fit Elegant i përshtatet çdo rasti! Ajo funksionon si një shtesë e rastësishme në veshjet tuaja të fundjavës ose një aksesorë për ti dhënë më shumë vlerë veshjes tuaj në mbrëmje. Është një nga ato çanta të rralla që mund t’i përshtatet të gjitha stileve, por gjithsesi do te dukeni elegante. Nuk ka nevojë për një gardërobë plot çanta, secila me një qëllim të veçantë - çanta walkmaxx Fit Elegant u përgjigjet të gjitha nevojave tuaja!

Walkmaxx Fit Bag Elegant

Karakteristikë unike

Nëse keni një udhëtim të gjatë, me siguri shpesh kontrolloni që të gjitha gjerat janë ruajtur në mënyrë të sigurt. Nuk ka nevojë të shqetësoheni për gjërat tuaja - çanta walkmaxx Fit Elegant, ku gjërat tuaja mbeten të vendosura në mënyrë të sigurtë.

Walkmaxx Fit Bag Elegant
Të dhëna teknike
Materiali pu

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia