Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Gjysëm çizme për femra 4.0 Walkmaxx Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
Outlet

Rinore dhe të sofistikuara, gjysëm çizme për femra Walkmaxx do të shtojnë besimin tuaj në çdo hap që hidhni. Me një stampim special dhe shkëlqim ne pjesën e siperme, me material memory ne brëndësi të shollës dhe shollë të harkuar. Me dy zinxhira në pjesët anësore për më shumë lehetësi në veshje. Të disponueshme në numra dhe ngjyra të ndryshme.

Gjysëm çizme për femra 4.0 Walkmaxx Comfort
7,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Rinore dhe të sofistikuara, gjysëm çizme për femra Walkmaxx do të shtojnë besimin tuaj në çdo hap që hidhni. Me një stampim special dhe shkëlqim ne pjesën e siperme, me material memory ne brëndësi të shollës dhe shollë të harkuar. Me dy zinxhira në pjesët anësore për më shumë lehetësi në veshje. Të disponueshme në numra dhe ngjyra të ndryshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Moderne dhe shik në çdo rast

Modeli më i ri i gjysëm çizmeve Walkmaxx Comfort Wedge me dizajn dhe ngjyra shumë tërheqëse për syrin do t'ju bëjë të dukeni ndryshe nga të tjerët. Përveç pamjes së këndshem ato janë shumë praktike dhe të rehatshme. Disa nga avantazhet:

 • Shollë e harkuar më e gjërë për më shumë qëndrueshmeri dhe rehati
 • Dy zinxhira për më shumë lehtësi në veshje
 • Material shumë i butë, për më shumë ngrohtësi gjatë ditëve të vjeshtës
 • Shollë memori në brëndësi

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0 Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0 Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0 Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Hapa të rehatshëm dhe pozicion korrekt i trupit

Këto gjysëm çizme kanë gjithçka që ju duhet për tu ndjerë sa më rehat gjatë ditëve të vjeshtës, për një shëtitje në park ose një xhiro me miqtë. Sholla memori në brëndësi do t'ju ofrojë hapa të butë, e ndërsa sholla e harkuar pozicionin e duhur për trupin. Sholla gjithashtu është pak më e gjërë, për t'ju ofruar sa më shumë qëndrueshmëri në çdo hap që hidhni.

Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0

Sholla e harkuar do tju ndihmoje nese keni probleme me kembet

Sholla e harkuar Walkmaxx është një nga shpikjet Gjermane, dhe shumë e pelqyer nga miliona përdorues në mbarë botën. Sholla e saj është e ngritur në pjesën e thembrës dhe majës së gishtërinjeve, e cila ndihmon në reduktimin e presionit në këmbë dhe gjithashtu ndihmon edhe në disa probleme të tjera si enjtë apo dhimbje këmbësh. Sholla e harkuar ndihmon edhe në aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni më mirë dhe më në formë. Ajo që është e veçante tek ky model është që kanë një shtresë të brëndshme pak të ngritur në pjesën e thembrës e cila edhe mund të hiqet.

Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0
 • Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0
 • Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0
 • Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0
 • Walkmaxx Comfort Wedge Shoes Women 4.0
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjysëm çizme për ferma 4.0 36 24,3
37 25,0
38 25,7
39 26,3
40 27,0
41 27,7
42 28,3
 

Si të masni numrin e këmbës?

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme EVA, materila memory, poliestër tekstil
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Zezë, Kafe, silver

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

tare

www.topshop.al

interesante
shum konforte

Produktet 1

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë