Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Atlete Sneaker Knit Walkmaxx

Photo
Video

Do të mahniteni me ndjenjën e rehatisë dhe fleksibilitetit në këmbë, që atletet Walkmaxx Comfort Sneaker Knit ofrojnë! Këto atlete plot stil me shollë të harkuar sigurojnë rehati dhe parandalojnë lodhjen e këmbëve edhe pas një dite rraskapitëse. Në dispozicion në numrat 36 - 42 dhe 3 ngjyra të bukura: rozë, lejla, bezhë.

Atlete Sneaker Knit Walkmaxx
4,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Do të mahniteni me ndjenjën e rehatisë dhe fleksibilitetit në këmbë, që atletet Walkmaxx Comfort Sneaker Knit ofrojnë! Këto atlete plot stil me shollë të harkuar sigurojnë rehati dhe parandalojnë lodhjen e këmbëve edhe pas një dite rraskapitëse. Në dispozicion në numrat 36 - 42 dhe 3 ngjyra të bukura: rozë, lejla, bezhë.

Më shumë
Detajet e produktit

Tërheqëse për syrin të rehatshme për këmbën

Atlete të dizajnuara për të qënë tërheqëse për syrin tuaj dhe të kombinueshme me çdo veshje që do të vishni. Një mrekulli e thurur dhe e bërë në mënyrë të sofistikuar për të pasuruar stilin sportiv urban ose për të lehtësuar çdo stil klasik të veshjeve tuaja.

Walkmaxx Comfort Sneaker Knit W

Thjesht nuk do deshironi t’i hiqni nga këmbët

Ky është komoditet i një dimensioni tjetër. Edhe pas orëve të gjata të veshjes së këpucëve super të buta, përsëri do të ndiheni të relaksuar. Meqenëse atlete janë bërë me material të punuar me thurje, janë të ajrsshme, ju do të ndjeni freskinë e një mëngjesi gjatë gjithë ditës.

Walkmaxx Comfort Sneaker Knit W

Liri në lëvizje

Të lehta dhe të freskëta… kjo është ndjesia që ato dhurojnë. Sholla e harkuar i jep një madhështi kësaj atlete! Ndjeni lehtësinë e amotrizimit të goditjeve dhe hapësirës si kurrë më parë. Atletet Walkmaxx janë të rehatshme, të bollshme dhe ju japin besim në çdo hap që do të ndërmerrni. Ato do t'ju ngrenë lart, lart në qiell.

Walkmaxx Comfort Sneaker Knit W

Shumëllojshmëri ngjyrash

Ato vijnë në pesë ngjyra verore, për një shëtitje gjatë verës në një plazh me akulloren tuaj të preferuar. Tonet e buta pastel për një dite të lumtur.

Walkmaxx Comfort Sneaker Knit W

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Shikoni avantazhet e Linjës Comfort

Struktura e Atleteve

 • Insole: Material memory në atlete i përshtatet me formën e këmbëve tuaja dhe ju jep ndjesi e lehtesisë.
 • Midsole: Sholla EVA siguron butësi dhe fleksibilitet shtesë në çdo hap tuaj.
 • Upper: Materialet e zgjedhura të thurura ekuilibrojnë temperaturën për komoditetin tuaj.
 • Heel: Thembra e butë për më shumë rehati.
 • Bottom sole: Shollë e harkuar aktivizon ekuilibrin e trupit tuaj dhe ju jep ndjesinë e lehtësisë.
Walkmaxx Comfort Sneaker Knit W
Informacione Shtesë

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe një përshtatje perfekte formojnë bazën për këmbë të shëndetshme dhe një ecje të shëndetshme. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë dhe gjerësinë e saktë të kepuceve tuaj të ardhshme të Walkmaxx, ne me kënaqësi do t'ju ndihmojmë të gjeni përshtatjen e përsosur.

Ju duhen dy fletë letre (format A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Vizatoni shenjën e këmbes

  Vendosni fletët në dysheme. Qëndroni drejt në letër me thembra në mur. Sigurohuni që keni veshur çorapet që keni ndërmend të vishni me këpucët që do të blini. Sigurohuni që të keni peshën tuaj të plotë në këmbë për matjen më të saktë. Ose ju ose dikush tjetër gjurmoni ngadalë rreth këmbës tuaj duke siguruar që stilolapsi ose lapsi të jenë në një kënd 90 gradë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjërësinë

  1. Masni nga pjesa e pasme/qëndrore te thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Matni pjesën tuaj më të gjerë të këmbës nga një skaj në tjetrin.

  Ju mund të dëshironi të provoni të masni këmbën tuaj disa herë për rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni numrin e saktë

  Në tabelë do të gjeni gjatësinë e këmbës të matur. Pasi të identifikoheni, në kolonën tjetër do të përcaktojë madhësinë e këpucëve tuaja. Në kolonat e fundit, gjeni gjerësinë e këmbës tuaj për të përcaktuar se cila gjerësi e këpucëve mund t'ju nevojitet.

  Shënim: Për gjatësinë e këmbës, nëse jeni në mes të madhësive, gjithmonë lëvizni lart në madhësinë tjetër. Për gjerësinë e këmbës. Zgjidhni gjerësinë që jeni më afër.

Masat për Comfort Sneaker Knit W

Numri

Gjatësia këmbës

(cm)

Gjërësia këmbës

(cm)

36 23,7 8,1
37 24,4 8,3
38 25,1 8,5
39 25,7 8,6
40 26,4 8,8
41 27,1 9,0
42 27,7 9,1
40 26,4 8,1
41 27,0 8,3
42 27,7 8,4
43 28,4 8,6
44 29,0 8,8
45 29,7 8,9
46 30,4 9,1
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme knitted textile, suede leather imitation
Material: Sholla e brendshme materila memory
Material: Sholla e jashtëme EVA, TPR
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, dark blue, E Bardhë, Lejla, Rozë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star