Nuk keni produkte në shportë

Provo

Atlete Loafers Uni 4.0 Walkmaxx Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Walkmaxx Comfort Loafers do t'ju ofrojnë rehati dhe mbështetjen e duhur për këmbët gjatë gjithë kohës. Ky model është uniseks dhe lehetësisht i kombinueshëm me çdo stil dhe të përshtatshme për çdo rast. Shollë e harkuar dhe material elastik për më shumë rehati. 

Atlete Loafers Uni 4.0 Walkmaxx Comfort

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 998 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Walkmaxx Comfort Loafers do t'ju ofrojnë rehati dhe mbështetjen e duhur për këmbët gjatë gjithë kohës. Ky model është uniseks dhe lehetësisht i kombinueshëm me çdo stil dhe të përshtatshme për çdo rast. Shollë e harkuar dhe material elastik për më shumë rehati. 

Më shumë
Detajet e produktit

Hapa të sigurtë dhe ecje e rehatshme

Ndjehuni mirë me këpucët më të rehatshme Walkmaxx, kur dilni për shëtitje në park, kur shkoni për pazar apo nëse po ndiqni një ndeshje tenisi të fëmijëve tuaj. Walkmaxxx Loafers Uni janë shumë praktike dhe cilësore:

 • material i cili zgjerohet për lehtësi në veshje
 • shollë e harkuar
 • dizajn modern dhe ngjyra për tu dukur sa më mirë
 • Model Uniseks dizenjuar për femra dhe meshkuj
Walkmaxx Comfort Loafers

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Rehatia kombinuar me stilin

Materiali në pjesën e sipërme është i zgjerueshëm dhe do të përshtatet me çdo formë të këmbës pa ushtruar presion në harkun e këmbës, Walkmaxx Comfort Loafers Uni ofrojnë rehati te paimagjinueshme. Kombinuar me shollën e harkuar që siguron lehtësimin e presionit të ushtruar në këmbë dhe nyje dhe shollë më e gjërë për më shumë stabilitet.

Walkmaxx Comfort Loafers

Niveli i ri i komfortit dhe qëndrueshmërisë

Mbajtja e këpucëve të rehatshme Walkmaxx do të sigurojnë që këmbët tuaja të marrin mbështetjen që kanë nevojë gjatë gjithë ditës. Falë shollës së harkuar atletet Walkmaxx, do të përmirësojnë qëndrimin tuaj duke aktivizuar muskujt në mënyrë të natyrshme. Material elastik në pjesën e sipërme, për të ofruar mbështetje fantastike dhe një ndjesi të rehatshme.

Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme PU, tekstil
Material: Sholla e brendshme materila memory
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Zezë, gri

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia