Nuk keni produkte në shportë

Provo

Atlete me qafë Leisure 3.0 Walkmaxx Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Shijoni ditët e vjeshtës me atletet trendi me qafë Comfort Leisure 3.0 të cilat kanë një kombinim të shollës së harkuar dhe materialit memory në brëndësi për më shumë butësi në çdo hap që hidhni. Të prodhuara me materiale speciale posaçërisht për vjeshtë dhe që përshtaten me çdo lloj veshje dhe stili.

Atlete me qafë Leisure 3.0 Walkmaxx Comfort
0 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shijoni ditët e vjeshtës me atletet trendi me qafë Comfort Leisure 3.0 të cilat kanë një kombinim të shollës së harkuar dhe materialit memory në brëndësi për më shumë butësi në çdo hap që hidhni. Të prodhuara me materiale speciale posaçërisht për vjeshtë dhe që përshtaten me çdo lloj veshje dhe stili.

Më shumë
Detajet e produktit

Të rehatshme dhe shumë praktike

Atlete me qafe Comfort Leisure të cilat janë shumë të rehatshme dhe perfekte për:

 • sezonin e vjeshtës falë materialit special në pjesën e sipërme,
 • shtresë memory për më shumë butësi në çdo hap që hidhni,
 • rezistente dhe nuk lejojnë rrëshkitjen, falë materialit të gomës në pjesën e poshtme të shollës,
 • të përshtatshme për çdo lloj rasti, të disponueshme në disa ngjyra.

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0 Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0 Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0 Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Kombinoni rehatinë me stilin unik

Ecni ndryshe nga të tjerët me atletet me qafë Walkmaxx Comfort Leisure 3.0. Me një dizajn trendi dhe mundësi për të zgjedhur ngjyrën tuaj të preferuar, ju do të ndjeheni mirë dhe të sigurtë në çdo hap që do të hidhni. Pamvarësisht se çfare stili jeni, ju mund të krijoni kombinime perfekte. Mund të shikoni kombinimet më poshtë.

 • Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0

  Shik

 • Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0

  Elegant

 • Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0

  Sportive

 • Walkmaxx Comfort Leisure Shoes High 3.0

  Përditshmëri

 

Numri

Gjatësia e shputës

(cm)

Atltete me qafë Comfort Leisure 3.0

36 23,9
37 24,6
38 25,2
39 25,9
40 26,6
41 27,2
42 27,9
43 28,6
44 29,2
45 30,0
46 30,6

Tabela e madhësive

Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme materiale të tjera
Material: Sholla e jashtëme gomë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star