Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Balerina Komfort Knit Walkmaxx

Photo
Video
-65%

Balerinat më të mira për pranverë dhe verë, balerina Walkmaxx Comfort Knit e bëjnë veshjen tuaj të duket edhe më e bukur, për hapa të rehatshëm dhe dizajn të këndshëm. Me shollë të harkuar dhe shtresë memory, këto balerina janë bërë që të duken elegante dhe të ndihen rehat edhe nëse duhet të punoni në këmbë gjatë gjithë ditës.

Balerina Komfort Knit Walkmaxx

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 1,747 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Balerinat më të mira për pranverë dhe verë, balerina Walkmaxx Comfort Knit e bëjnë veshjen tuaj të duket edhe më e bukur, për hapa të rehatshëm dhe dizajn të këndshëm. Me shollë të harkuar dhe shtresë memory, këto balerina janë bërë që të duken elegante dhe të ndihen rehat edhe nëse duhet të punoni në këmbë gjatë gjithë ditës.

Më shumë
Detajet e produktit

Balerina për hapa të lehtë dhe ndjesi të qetë në këmbët tuaja

Një nga modelet më të njohura të balerinave Walkmaxx, Comfort Ballerinas Knit është rikthyer, dhe tani ato janë edhe më të bukura dhe më komode. Krijuar për tu kombinuar me çdo veshje, dizajni i bukur minimalist mund të theksojë stilin tuaj ose të nxjerrë në pah xhinset, veshje ose uniformën tuaj të punës.

Këto balerina klasike të përmirësuar, modern, e bëjnë këtë këpucë të lehtë, të ajrosshme dhe të këndshme për tu veshur.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Knit

Aktivizoni trupin me shollën e harkuar Walkmaxx

Këpucët që ne veshim nuk duhet vetëm të jenë të rehatshme dhe të bukura, por gjithashtu të bëjnë diçka edhe për mirëqënien tonë. Walkmaxx Comfort Ballerinas Knit janë me shollë të harkuar Walkmaxx.

 • Ndërtimi i ri i shollës shpërndan në mënyrë të barabartë peshën e trupit dhe siguron thithjen më të mirë të goditjeve
 • Shollë e brëndshme fleksibël nuk shtrëngon këmbën
 • Sholla e harkuar dhe struktura më e gjërë e saj në pjesën e jashtme ofron qëndrueshmëri dhe rehati më të mirë gjatë ecjes
 • Jep ndjesinë sikur ecën zbathur mbi rërë, duke siguruar një hap të lehtë dhe të rehatshëm

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Balerina për hapa të lehtë dhe ndjesi të qetë në këmbët tuaja

Një nga modelet më të njohura të balerinave Walkmaxx, Comfort Ballerinas Knit është rikthyer, dhe tani ato janë edhe më të bukura dhe më komode. Krijuar për tu kombinuar me çdo veshje, dizajni i bukur minimalist mund të theksojë stilin tuaj ose të nxjerrë në pah xhinset, veshje ose uniformën tuaj të punës.

Këto balerina klasike të përmirësuar, modern, e bëjnë këtë këpucë të lehtë, të ajrosshme dhe të këndshme për tu veshur.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Knit

Moderne, material me thurje për freski

Pjesa e sipërme e këtyre balerinave është zbukuruar me material të thurur gjë që i bën ato të duken moderne dhe të lezetshme. Materiali është gjithashtu shumë i rehatshëm dhe i adaptueshëm për çdo formë këmbe, kështu që nuk do të ndjeni asnjë stres, edhe nëse i vishni gjatë ditës ose për në punë.

Materiali i thurur gjithashtu ka vrima të vogla në sipërfaqen e tij, duke lejuar që ajri të qarkullojë lirshëm, duke larguar lagështinë shtesë nga lëkura juaj.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Knit

Numrat & ngjyrat:

 • Numrat: 36-42
 • Ngjyrat: e zezë & bezhë, lavender & pjeshkë

Struktura

Walkmaxx Comfort Ballerinas Knit

Qëndro mbi për më shumë detaje.

 1. Pjesa e Sipërme

  Materialet e përzgjedhura me qepje balancojnë temperaturën për rehati maksimale.

 2. Lining

  Materiali i sipërm i rehatshëm përshtatet në çdo formë të këmbëve.

 3. Në pjesën e brëndshme

  Material memory përshtatet me formën e këmbëve tuaja dhe ju jep ndjesinë e lehtesisë.

 4. Sholla e mesme

  Sholla EVA siguron butësi dhe fleksibilitet shtesë në çdo hap tuaj.

 5. Sholla e poshtme

  Sholla e harkuar aktivizon ekuilibrin e trupit tuaj dhe ju jep ndjesinë e lehtësisë.

Informacione Shtesë

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe një përshtatje perfekte formojnë bazën për këmbë të shëndetshme dhe një ecje të shëndetshme. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë dhe gjerësinë e saktë të kepuceve tuaj të ardhshme të Walkmaxx, ne me kënaqësi do t'ju ndihmojmë të gjeni përshtatjen e përsosur.

Ju duhen dy fletë letre (format A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Vizatoni shenjën e këmbes

  Vendosni fletët në dysheme. Qëndroni drejt në letër me thembra në mur. Sigurohuni që keni veshur çorapet që keni ndërmend të vishni me këpucët që do të blini. Sigurohuni që të keni peshën tuaj të plotë në këmbë për matjen më të saktë. Ose ju ose dikush tjetër gjurmoni ngadalë rreth këmbës tuaj duke siguruar që stilolapsi ose lapsi të jenë në një kënd 90 gradë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjërësinë

  1. Masni nga pjesa e pasme/qëndrore te thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Matni pjesën tuaj më të gjerë të këmbës nga një skaj në tjetrin.

  Ju mund të dëshironi të provoni të masni këmbën tuaj disa herë për rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni numrin e saktë

  Në tabelë do të gjeni gjatësinë e këmbës të matur. Pasi të identifikoheni, në kolonën tjetër do të përcaktojë madhësinë e këpucëve tuaja. Në kolonat e fundit, gjeni gjerësinë e këmbës tuaj për të përcaktuar se cila gjerësi e këpucëve mund t'ju nevojitet.

  Shënim: Për gjatësinë e këmbës, nëse jeni në mes të madhësive, gjithmonë lëvizni lart në madhësinë tjetër. Për gjerësinë e këmbës. Zgjidhni gjerësinë që jeni më afër.

Masat për Comfort Ballerinas Knit

Numri

Gjatësia këmbës

(cm)

Gjërësia këmbës

(cm)

36 23,7 7,9
37 24,3 8,1
38 25,0 8,2
39 25,7 8,4
40 26,3 8,6
41 27,0 8,7
42 27,7 8,9
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme poliestër
Material: Sholla e brendshme EVA, latex, materila memory, polyester
Material: Sholla e jashtëme TPR
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, E Zezë, Livando, Pjeshkë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star